|
|
|
|
 |
oncogito
2010-05-13 18:23:15
|
3911
|
A lényeg, hogy az orvvadászt kellett volna büntetni és nem a kutyát. Hiába terelsz, nem megy ez neked... ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-13 18:05:05
|
3908
|
"Szeretnéd elkenni az igazságot azzal, hogy fogást keresel rajtam".-----ÉN, TE RAJTAD??? Ez a hát vicce! :-D)))))))))))))))
""az agarászat mint vadászati mód, nem engedélyezett, de nem is tiltott Magyarországon. "
SZÓVAL MÉGSE LEHET? :))))))))))))))))))
|
|
Előzmény:
 |
oncogito
2010-05-13 17:43:33
|
3906
|
Éppen ezért az agárral "vadászó" csakis orvvadász lehetett. De a tilalom ugyan kit tart vissza? Ettől függetlenül tény, hogy az agár sem téphet szét vadat, az az ember feladata. Mégis az agár lesz lemészárolva.
Szeretnéd elkenni az igazságot azzal, hogy fogást keresel rajtam, de ahhoz korábban kellene felkelned!
Egyébként: "az agarászat mint vadászati mód, nem engedélyezett, de nem is tiltott Magyarországon. "
Ennyit a tájékozottságról... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|