|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-13 18:06:32
|
3909
|
| "Ennyi."---Ezt értelmezhetem úgy, hogy nem írsz több butaságot? Áááá! Nincs olyan szerencsém! :((( |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-13 17:44:47
|
3907
|
Ugyanis hogy az országban nincs vadászvizsga nekik, külföldi ebnek még lehet. Tehát nem TILOS az agárral való vadásztat.
De a lényeg az, hogy az orvvadásszal nem mernek kezdeni még vadvédelem ürügyén sem, csak kutyát mernek mészárolni, mert azért nem jár bünti. Ennyi. |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-13 17:35:45
|
3904
|
| Az agarászat TILOS Magyarországon! Tájékozatlanságod vadászati témában kétségbe ejtő! Nem is értem, hogy mersz megszólalni ez ügyben, bár látom téged nem zavar! :( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|