Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 18:06:32 3909
"Ennyi."---Ezt értelmezhetem úgy, hogy nem írsz több butaságot? Áááá! Nincs olyan szerencsém! :(((
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 17:44:47 3907
Ugyanis hogy az országban nincs vadászvizsga nekik, külföldi ebnek még lehet.
Tehát nem TILOS az agárral való vadásztat.

De a lényeg az, hogy az orvvadásszal nem mernek kezdeni még vadvédelem ürügyén sem, csak kutyát mernek mészárolni, mert azért nem jár bünti.
Ennyi.
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 17:35:45 3904
Az agarászat TILOS Magyarországon! Tájékozatlanságod vadászati témában kétségbe ejtő! Nem is értem, hogy mersz megszólalni ez ügyben, bár látom téged nem zavar! :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!