Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2010-05-13 17:44:47 3907
Ugyanis hogy az országban nincs vadászvizsga nekik, külföldi ebnek még lehet.
Tehát nem TILOS az agárral való vadásztat.

De a lényeg az, hogy az orvvadásszal nem mernek kezdeni még vadvédelem ürügyén sem, csak kutyát mernek mészárolni, mert azért nem jár bünti.
Ennyi.
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 17:43:33 3906
Éppen ezért az agárral "vadászó" csakis orvvadász lehetett.
De a tilalom ugyan kit tart vissza?
Ettől függetlenül tény, hogy az agár sem téphet szét vadat, az az ember feladata.
Mégis az agár lesz lemészárolva.

Szeretnéd elkenni az igazságot azzal, hogy fogást keresel rajtam, de ahhoz korábban kellene felkelned!

Egyébként:
"az agarászat mint vadászati mód, nem engedélyezett, de nem is tiltott Magyarországon. "


Ennyit a tájékozottságról...
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 17:35:45 3904
Az agarászat TILOS Magyarországon! Tájékozatlanságod vadászati témában kétségbe ejtő! Nem is értem, hogy mersz megszólalni ez ügyben, bár látom téged nem zavar! :(
Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 16:56:40 3901
Én meg úgy tudom, vadászaton egyedül a rókát szabad az agárnak megölni, minden mást csak felhajtani, illetve széttépés nélkül visszavinni.

Az elmesélt történet minden bizonnyal orvvadászról szólhatott, aholis az orvvadász megúszta, csak a kutya lett lemészárolva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!