Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 17:35:45 3904
Az agarászat TILOS Magyarországon! Tájékozatlanságod vadászati témában kétségbe ejtő! Nem is értem, hogy mersz megszólalni ez ügyben, bár látom téged nem zavar! :(
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2010-05-13 16:56:40 3901
Én meg úgy tudom, vadászaton egyedül a rókát szabad az agárnak megölni, minden mást csak felhajtani, illetve széttépés nélkül visszavinni.

Az elmesélt történet minden bizonnyal orvvadászról szólhatott, aholis az orvvadász megúszta, csak a kutya lett lemészárolva.
Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-05-13 16:43:16 3900
Ha nem tévedek a vadászkutyák többsége valóban az elejtett vadat hozza. Az agár más, ők, amennyire tudom megfogják a nyulat, azaz elejtik.

És természetesen az "illetőt" kellett volna kilőni:O))) A kutya mindig vétlen, de ő szenved.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!