|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-13 17:35:45
|
3904
|
| Az agarászat TILOS Magyarországon! Tájékozatlanságod vadászati témában kétségbe ejtő! Nem is értem, hogy mersz megszólalni ez ügyben, bár látom téged nem zavar! :( |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2010-05-13 16:56:40
|
3901
|
Én meg úgy tudom, vadászaton egyedül a rókát szabad az agárnak megölni, minden mást csak felhajtani, illetve széttépés nélkül visszavinni.
Az elmesélt történet minden bizonnyal orvvadászról szólhatott, aholis az orvvadász megúszta, csak a kutya lett lemészárolva.
|
|
Előzmény:
 |
asta
2010-05-13 16:43:16
|
3900
|
Ha nem tévedek a vadászkutyák többsége valóban az elejtett vadat hozza. Az agár más, ők, amennyire tudom megfogják a nyulat, azaz elejtik.
És természetesen az "illetőt" kellett volna kilőni:O))) A kutya mindig vétlen, de ő szenved. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|