Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-13 16:17:27 3897
Nagyon nehéz megkülönböztetni, én sem tudom, de a "NAGYOK" azt mondják (köztük is van vita) , hogy ha fehér a torokfolt, az nyest, ha sárga, az nyuszt! De egy biztos, nyusztot szinte sose látni, mert csak erdőben él, távol az embertől, akit látni, az nyest, Ő költözik be a padlásra, meg rágja szét a kocsik motorházában a vezetékeket! :)))
tangua Creative Commons License 2010-05-13 13:32:11 3896
A baj az, hogy a jelek szerint én sem. Pedig nekem illene...

off
Asta! Nem írnál nekem egy e-mailt? Mindegy mit...
(címem publikus)
on
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-05-13 12:09:24 3895
Na ez nekem már magas, mert nem tudom megkülönböztetni a nyestet a nyuszttól:O)))
Előzmény:
tangua Creative Commons License 2010-05-13 09:39:08 3891
Esküszöm, nyusztnak véltem... ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!