|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-13 16:17:27
|
3897
|
| Nagyon nehéz megkülönböztetni, én sem tudom, de a "NAGYOK" azt mondják (köztük is van vita) , hogy ha fehér a torokfolt, az nyest, ha sárga, az nyuszt! De egy biztos, nyusztot szinte sose látni, mert csak erdőben él, távol az embertől, akit látni, az nyest, Ő költözik be a padlásra, meg rágja szét a kocsik motorházában a vezetékeket! :))) |
|
 |
tangua
2010-05-13 13:32:11
|
3896
|
A baj az, hogy a jelek szerint én sem. Pedig nekem illene...
off Asta! Nem írnál nekem egy e-mailt? Mindegy mit... (címem publikus) on |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2010-05-13 12:09:24
|
3895
|
| Na ez nekem már magas, mert nem tudom megkülönböztetni a nyestet a nyuszttól:O))) |
|
Előzmény:
 |
tangua
2010-05-13 09:39:08
|
3891
|
| Esküszöm, nyusztnak véltem... ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|