Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2010-05-13 08:35:21 3889

Nyugodt lelkiismerettel állíthatom ( ha nekem címezted ), hogy az esetek 90%-ban igen.

 

A 10%-ért mea culpa.......

 

És hogy van bátorságom ezt kijelenteni?

 

Mert a területemen éltem a nap 24 órájából 26 órát........ volt olyan, hogy egy 4 fős kutyafalka után több mint egy hónapig kajtattam. Télen, térdig érő hóban ( amikor az a nyomorult őz a piszkafa csülkeivel "bénázik"..) a golyóssal szedtem ki őket 1 percen belül .....

 

És ismertem a gazdáikat is.... kettő közülük azóta nem köszön ( nem nagy veszteség ), a másik kettő meg elnézést kért mert hiába zárta-kötötte őket, minden éjjel megszöktek.......

 

macskánál a helyzet nem ilyen egyszerű..... a macska ugyanis jóval öntörvényűbb, és nála a gazda alatta van a rangsorban....:P

 

 

És már elmondtam: gazda mellől kilőni a kutyát már az "átkosban" sem lehetett. Ilyet tenni bűn, alávalóság, bunkóság, stb....... kivéve ha...... 

 

P.S.:

Ha nem zsigerből gyűlölöd a vadászokat- kérdezz nyugodtan.......:o)

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-05-12 21:45:12 3888
Tényleg nem!

Illetve nem teljesen. Milyen alávaló dolog is történt?

Azért gazda lába mellől kutyát kilőni...hát. És ha hibázol? Annyira biztos vagy benne, hogy egyetlen ártatlan ebet sem nyírtál ki? Mindig meggyőződtél róla, hogy valóban vadat hajkurászik. Nem vagy kicsit elfogult?

És lenne még egy sor hasonló kérdés a tisztelt vadász úrhoz.

Te meg biztosan szintén vadász .....
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-05-12 19:34:24 3886
Veled biztos nem fognak egyetérteni és nem fognak szerintem itt egy ketten szeretni de én teljesen egyetértek veled szerintem igazad van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!