Hmm....
A híradóban mondanak mást is.......
Alávaló dolgot cselekedett az illető, ezen nincs mit szépíteni.
De most vállalom a megkövezést:
Annak idején sok kóbor ebet lőttem meg magam is ( meg macskát, stb...). Sőt, 1 alkalommal elkövettem olyat is, hogy a gada szeme láttára lőttem meg mindkét agár-kutyáját!!! De ez a jóember őzet hajtott a kutyáival, és a sok figyelmeztetés ellenére sem hagyta abba... sőt, még ő fenyegetőzött.
Utána persze hogy revansot akart venni, mert ő is a " kihaénnem " alkat volt. Úgy elvertem, mint jég a határt a t.-i búcsúban, a kocsma előtt a haverjai szeme láttára.....mert a 120 kilós mackós alkat néha megtévesztő tud lenni, és lebecsülő nyegleséget hoz elő a hőbörgőből......:P
Egy dolgot tudomásul kell venni: kóbor ebnek nincs helye a határban. És egy vadásznak illik tudni, hogy nem egyszeri megtévedt házikedvenc szökött el otthonról pl. szilveszteri petárdázás miatt -hanem rendszeresen jár ki vadászni ( mert ilyen az ösztöne ) a négylábú " kolléga ".... rengeteg " turistával " akadtam össze a területemen -kutyával... volt, aki megértette hogy ne engedje el ha nem tud neki parancsolni -és volt aki nem.......az arány kb. 90% volt a megértőek javára...... |