Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-05-12 21:45:12 3888
Tényleg nem!

Illetve nem teljesen. Milyen alávaló dolog is történt?

Azért gazda lába mellől kutyát kilőni...hát. És ha hibázol? Annyira biztos vagy benne, hogy egyetlen ártatlan ebet sem nyírtál ki? Mindig meggyőződtél róla, hogy valóban vadat hajkurászik. Nem vagy kicsit elfogult?

És lenne még egy sor hasonló kérdés a tisztelt vadász úrhoz.

Te meg biztosan szintén vadász .....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-05-12 19:34:24 3886
Veled biztos nem fognak egyetérteni és nem fognak szerintem itt egy ketten szeretni de én teljesen egyetértek veled szerintem igazad van.
Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2010-05-11 20:14:30 3885

Hmm....

 

A híradóban mondanak mást is.......

 

Alávaló dolgot cselekedett az illető, ezen nincs mit szépíteni.

 

De most vállalom a megkövezést:

 

Annak idején sok kóbor ebet lőttem meg magam is ( meg macskát, stb...). Sőt, 1 alkalommal elkövettem olyat is, hogy a gada szeme láttára lőttem meg mindkét agár-kutyáját!!! De ez a jóember őzet hajtott a kutyáival, és a sok figyelmeztetés ellenére sem hagyta abba... sőt, még ő fenyegetőzött.

 

Utána persze hogy revansot akart venni, mert ő is a " kihaénnem " alkat volt. Úgy elvertem, mint jég a határt a t.-i búcsúban, a kocsma előtt a haverjai szeme láttára.....mert a 120 kilós mackós alkat néha megtévesztő tud lenni, és lebecsülő nyegleséget hoz elő a hőbörgőből......:P

 

Egy dolgot tudomásul kell venni: kóbor ebnek nincs helye a határban. És egy vadásznak illik tudni, hogy nem egyszeri megtévedt házikedvenc szökött el otthonról pl. szilveszteri petárdázás miatt -hanem rendszeresen jár ki vadászni ( mert ilyen az ösztöne ) a négylábú " kolléga ".... rengeteg " turistával " akadtam össze a területemen -kutyával... volt, aki megértette hogy ne engedje el ha nem tud neki parancsolni -és volt aki nem.......az arány kb. 90% volt a megértőek javára......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!