|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2010-05-13 00:26:32
|
84
|
| Reklám ide vagy oda, mondj már egy márkát ami tényleg jó! |
|
 |
őszkaján
2010-05-12 20:43:54
|
82
|
Dezodor ügynöknek tetszik lenni? Én jobbat tudok; a faláb nem izzad. |
|
A hozzászólás:
 |
Híd
2010-05-12 13:25:24
|
78
|
| Egy lábizzadást gátló dezodor csodákra képes. |
|
Előzmény:
 |
őszkaján
2010-05-11 22:25:19
|
69
|
| A zokni nélküli szandál viselet, a 60-as évek végén a buzi franciáknál kezdődött. A baj az hogy rővid időn belül a szadál rettenetes büdös lesz, mert közvetlenül kapja az izzadtságot és a bőrből a lábszagot nem lehet kimosni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|