|
|
|
|
 |
john_prof
2010-05-14 18:16:22
|
91
|
Fú, nagy baromságokat beszélsz Férfi szoknya: a népviselettel nincs gáz. Női autóvezetés: mi vele a bajod? Férfi mosogatás: ezt megértem. Gondolom téged szokott a feleséged/csajod mosogatásra kötelezni. Női nadrág: nő alakja ebben léátszódik a legjobban. Amúgy ha ilyen konzervatív vagy, akkor mi a bajod a férfi szoknyával. Aza skót népviselet. |
|
A hozzászólás:
 |
SUPER AGyURI
2010-05-11 23:00:59
|
72
|
Tiltakozom!!!!
Zoknit azért vesz az ember a szandálhoz, hogy ne ragadjon hozzá a lába. (És kevésbé, vagy mondjuk úgy: másként, elegánsabban büdösödjön.)
Szandált meg azért veszünk fel zoknira, mert nem kell cipőfűzővel és/vagy cipőkanállal bajlódni.
Én speciel a női nadrágviselést és a férfi szoknyaviselést tiltanám be, maximálisan ellenzem továbbá a női autóvezetést és a férfi mosogatást :))) |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2010-05-11 09:44:18
|
-
|
| A leendő kormánynak minden áron a tisztességesen dolgozó, becsületes embereket kell szolgálnia. Mindent meg kell tenniük a dolgozó emberek nyugalmáért. Javaslat: Egyszeri zsokni-szandál hordás esetén pénzbüntetés, "visszaesőknél" felfüggesztett vagy kirívó esetekben letöltendő börtön. Egyetértesz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|