|
|
|
|
 |
Híd
2010-05-12 13:25:24
|
78
|
| Egy lábizzadást gátló dezodor csodákra képes. |
|
 |
SUPER AGyURI
2010-05-11 23:03:10
|
73
|
Egyik bőrből sem, az a baj. Sem a szandál bőréből, sem a láb bőréből. Borzalmas dolog a lábszag.
De szerencsére sikerült egy igen neves cipőboltban egy igen gagyi, bőrnek hazudott olyan cipőt vennem, amelynek olyan erős műbőr-szaga van, hogy egy 12 órás irodában rothadós munkanap után is tökéletesen elnyomja a lábszagot.
"De büdös a cipőd" - mondja a feleségem este.
Mennyivel jobban hangzik, mint a "Nem mosnál lábat?" :) |
|
A hozzászólás:
 |
őszkaján
2010-05-11 22:25:19
|
69
|
| A zokni nélküli szandál viselet, a 60-as évek végén a buzi franciáknál kezdődött. A baj az hogy rővid időn belül a szadál rettenetes büdös lesz, mert közvetlenül kapja az izzadtságot és a bőrből a lábszagot nem lehet kimosni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|