|
|
|
|
 |
sip pista
2010-05-12 10:05:13
|
76
|
én látom, mi van a pápa lábán. az egyiken szandál, a többin mezít. :p |
|
A hozzászólás:
 |
.ZsL.
2010-05-11 13:55:26
|
29
|
Szerintem egyáltalán nem praktikus viselet a szandál. Például ha szandálban vezet valaki egy úthengert, és véletlenül elé lép közben, már kész is a baj: a szandálnak annyi! A kohászatban is veszélyes, mert ha az ember a lábára ejt egy frissen kiöntött kokillát, a munkatársainak károsodhat a hallása az ordításától. Vagy például el tudtok képzelni egy ipari búvárt, amint szandálban menti a tenger fenekére süllyedt fúrótornyot??? Tisztára nonszensz még belegondolni is. Vagy ha a hóhér elügyetlenkedi a csapást a bárddal, és le találja nyisszantani a saját lába kisujját, hát... még belegondolni is borzasztó: véres lehet a frissen hypózott vérpad!!! Aztán nézzük a közlekedési rendőrt: ha épp meghibulnak a lámpák, és rendőri irányítás kell, szandálban abszolút tekintély nélkül lengetné a karját, senki se figyelne oda rá, és tömegkarambol lenne előbb-utóbb. De még a Pápa se szandálban oszt áldást az erkélyről, annak ellenére, hogy senki se látja, mi van a lábán. Na és az űrhajósok, mondjuk... a Holdon, szandálban? Tiszta röhej lenne, nem? A szívsebész se szandálban műt, utána a pap se szandálban mondja a nekrológot!
Aki pedig nem róluk vesz példát, hát nem szeretnék senkit se befolyásolni a véleményemmel, de szerintem férfiatlanul viselkedik! Az igazi férfi a plázában is (nem csak a strandon!) szöges talpú jégfalmászó bakkkantsban jár, a ráerősített póznamászó vassal, sarkantyúval, és legalább két krómozott mákdarálóval! Na persze, hogy szerénységét hangsúlyozza, meg azt is, hogy távol áll tőle bármiféle kivagyiság, az igazi férfi nem hord zoknit, hanem helyette két ív csiszolóvásznat az ingzsebében, és közben a hegesztőálarca alatt szájharmonikázik!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|