Keresés

Részletes keresés

lenndélen Creative Commons License 2010-05-13 06:26:39 88
Kifigyelték, hogy az alligátorok nem bírják a lábszagot.
A hozzászólás:
sópipa Creative Commons License 2010-05-11 12:46:42 18
Szerintem megvan a maga helye a szandálviselésnek. Nyaraláskor, a hétvégi telken elfogadható, de ami nyáron megy szandálfronton az az igénytelenség legalja. Én éltem egy évet Floridában, ott nincs annyi szandálos ember, mint Budapesten nyáron.
Előzmény:
Yogi Creative Commons License 2010-05-11 12:38:12 16
régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat
De ugye hogy mennyire?
Hogy vehet fel férfi szandált egyáltalán?
Le kell dobni az atomot rájuk oszt jónapot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!