|
|
|
|
 |
lenndélen
2010-05-13 06:26:39
|
88
|
| Kifigyelték, hogy az alligátorok nem bírják a lábszagot. |
|
A hozzászólás:
 |
sópipa
2010-05-11 12:46:42
|
18
|
| Szerintem megvan a maga helye a szandálviselésnek. Nyaraláskor, a hétvégi telken elfogadható, de ami nyáron megy szandálfronton az az igénytelenség legalja. Én éltem egy évet Floridában, ott nincs annyi szandálos ember, mint Budapesten nyáron. |
|
Előzmény:
 |
Yogi
2010-05-11 12:38:12
|
16
|
régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat De ugye hogy mennyire? Hogy vehet fel férfi szandált egyáltalán? Le kell dobni az atomot rájuk oszt jónapot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|