Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2010-05-12 15:12:09 81
Jól látod:) Az én véleményem meg az, hogy a hangoskodás életkori sajátosság.
Yogi Creative Commons License 2010-05-11 12:38:12 16
régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat
De ugye hogy mennyire?
Hogy vehet fel férfi szandált egyáltalán?
Le kell dobni az atomot rájuk oszt jónapot.
A hozzászólás:
sópipa Creative Commons License 2010-05-11 10:46:41 11
Kedves Topicnyitó!

Most az én általam nyitott topicra próbálsz reagálni :)
No akkor ezzel kapcsolatban is elmondom a véleményemet :)

Ne legyen bűncselekmény a zokni-szandál!

Bár régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat(a mezítlábasakat pláne), mostmár inkább viccesnek tartom őket. Régebben elmentem mellettük és csendben hánytam egyet, mostmár csak kuncogok... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!