|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2010-05-12 15:12:09
|
81
|
| Jól látod:) Az én véleményem meg az, hogy a hangoskodás életkori sajátosság. |
|
 |
Yogi
2010-05-11 12:38:12
|
16
|
régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat De ugye hogy mennyire? Hogy vehet fel férfi szandált egyáltalán? Le kell dobni az atomot rájuk oszt jónapot. |
|
A hozzászólás:
 |
sópipa
2010-05-11 10:46:41
|
11
|
Kedves Topicnyitó!
Most az én általam nyitott topicra próbálsz reagálni :) No akkor ezzel kapcsolatban is elmondom a véleményemet :)
Ne legyen bűncselekmény a zokni-szandál!
Bár régebben undorítónak tartottam a szandálos-papucsos férfiakat(a mezítlábasakat pláne), mostmár inkább viccesnek tartom őket. Régebben elmentem mellettük és csendben hánytam egyet, mostmár csak kuncogok... :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|