Keresés

Részletes keresés

Vandras Creative Commons License 2010-05-10 22:26:05 24178
Ilyen idő volt akkor
A hozzászólás:
Vandras Creative Commons License 2010-05-10 22:23:36 24177
Gratula! Igen nagy élmény. Nekem 2007 őszén sikerült elkapni őket, Jósvafőn. Bármikor elmentünk az alsó berlanghoz, mindig találkoztunk velük.
Előzmény:
Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-10 21:48:03 24176

Számomra nagyon nagy ritkaságot láttam a bihari hegyekben!

 

Foltos Szalamandra

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!