Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010-05-11 07:59:00 24179
Tavaly én is láttam, de sajnos más hamarább vette, vagy inkább nem vette észre :-(

Vandras Creative Commons License 2010-05-10 22:23:36 24177
Gratula! Igen nagy élmény. Nekem 2007 őszén sikerült elkapni őket, Jósvafőn. Bármikor elmentünk az alsó berlanghoz, mindig találkoztunk velük.
A hozzászólás:
Fo_Jo Creative Commons License 2010-05-10 21:48:03 24176

Számomra nagyon nagy ritkaságot láttam a bihari hegyekben!

 

Foltos Szalamandra

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!