|
|
|
|
 |
sanyooo
2010-05-08 20:16:56
|
3883
|
| Még, ha esetleg volt is vadászengedélye, amiben se Te se én nem lehetünk biztosak, VADÁSZ nem volt, az biztos! :( |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2010-05-08 20:07:20
|
3882
|
Sanyooooo. !!!!Mondtam, hogy újgazdag és nem rendőr, nem is katona. Na! Akkor mi? Hát vadász? Státusz szimbóleum a Meci mellé.:O))
Ezek a legrosszabbak..... |
|
Előzmény:
 |
sanyooo
2010-05-07 20:41:57
|
3864
|
"Akkor minek van fegyvere?---Igazad lehet. Szóval minden katona, rendőr, sportlövő, mezőőr, biztonsági őr VADÁSZ! Asta, ne csináld már, tőled többet várok! :))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|