Keresés

Részletes keresés

sanyooo Creative Commons License 2010-05-08 20:16:56 3883
Még, ha esetleg volt is vadászengedélye, amiben se Te se én nem lehetünk biztosak, VADÁSZ nem volt, az biztos! :(
A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-05-08 20:07:20 3882
Sanyooooo. !!!!Mondtam, hogy újgazdag és nem rendőr, nem is katona. Na! Akkor mi? Hát vadász? Státusz szimbóleum a Meci mellé.:O))

Ezek a legrosszabbak.....
Előzmény:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-07 20:41:57 3864
"Akkor minek van fegyvere?---Igazad lehet. Szóval minden katona, rendőr, sportlövő,
mezőőr, biztonsági őr VADÁSZ! Asta, ne csináld már, tőled többet várok! :)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!