Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-08 17:17:51 3880
Hát ha konkrét ott nem is voltam, de nagyon sok állatot mentettem már meg, önzetlenül. Csupán az állat iránti szeretetem és tiszteletem hajtott. Szoktam alapítványoknak adományozni, ha mindenki csak annyit tenne az állatokért mint én, a világon Magyarország állna az első helyen az állattartás kultúrájában.
A hozzászólás:
baksus Creative Commons License 2010-05-08 13:08:33 3879
és hányszor voltál ott?
de mindegy, a másik topikban leirtam. üdv.
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-08 11:14:20 3878
Én rám bármikor számíthat minden bajba jutott állat, képes vagyok még a pöcegödörbe is ugrani hogy megmentsem. Egy állat élete sosem okoz számomra problémát. Legyen az jeges ár, vagy mellig érő víz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!