Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-08 11:14:20 3878
Én rám bármikor számíthat minden bajba jutott állat, képes vagyok még a pöcegödörbe is ugrani hogy megmentsem. Egy állat élete sosem okoz számomra problémát. Legyen az jeges ár, vagy mellig érő víz!
oncogito Creative Commons License 2010-05-08 10:53:49 3874
A természet védelme nem csak vadász-módra lehetne.
Hallottál már rezerávtumról?
Ahol valóban a természet védelme miatt őrzik a vadat és annak élőhelyét?
És ott nem szabad vadászni, mégis élő a természet.

Igaz, ez nem hoz pénzt, igaz, ez nem szórakozás -- de valódi természetvédelem.
A vadász nem más, mint állattenyésztő -- ennyi.
A hozzászólás:
baksus Creative Commons License 2010-05-08 10:47:04 3873
megint ott vagyunk ahol elindultunk. a szabályozott vadászat nélkül nem lenne vadállomány, nem lenne mikt féltened.
az egyetlen megoldás annak elérésére amit javasolsz,az az, hogy tüntessük el az embereket, mert anélkül nem megy.
ha nincs vadszabályozás nincs mezögazdaság, ha nincs mezőgazdaság nincs élelem.............
ti mindég a bevételt látjátok. de remélem legközelebb a jeges ár elöl segitesz menteni a vadat, kimégy etetni, csonakkal, vagy mellig érő vízbe............
de ez már fárasztó és veszélyes igaz?
otthonról sápitozni a pénzéhes vadászok ellen az kényelmes. de tenni a vadállományért már nem olyan kényelmes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!