Keresés

Részletes keresés

orpheline Creative Commons License 2010-05-11 20:14:30 3885

Hmm....

 

A híradóban mondanak mást is.......

 

Alávaló dolgot cselekedett az illető, ezen nincs mit szépíteni.

 

De most vállalom a megkövezést:

 

Annak idején sok kóbor ebet lőttem meg magam is ( meg macskát, stb...). Sőt, 1 alkalommal elkövettem olyat is, hogy a gada szeme láttára lőttem meg mindkét agár-kutyáját!!! De ez a jóember őzet hajtott a kutyáival, és a sok figyelmeztetés ellenére sem hagyta abba... sőt, még ő fenyegetőzött.

 

Utána persze hogy revansot akart venni, mert ő is a " kihaénnem " alkat volt. Úgy elvertem, mint jég a határt a t.-i búcsúban, a kocsma előtt a haverjai szeme láttára.....mert a 120 kilós mackós alkat néha megtévesztő tud lenni, és lebecsülő nyegleséget hoz elő a hőbörgőből......:P

 

Egy dolgot tudomásul kell venni: kóbor ebnek nincs helye a határban. És egy vadásznak illik tudni, hogy nem egyszeri megtévedt házikedvenc szökött el otthonról pl. szilveszteri petárdázás miatt -hanem rendszeresen jár ki vadászni ( mert ilyen az ösztöne ) a négylábú " kolléga ".... rengeteg " turistával " akadtam össze a területemen -kutyával... volt, aki megértette hogy ne engedje el ha nem tud neki parancsolni -és volt aki nem.......az arány kb. 90% volt a megértőek javára......

A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-07 23:42:19 3866
Aszonták a híradóban, vadász volt. :( Én ebből indulok ki. Hidd el, ha az én kutyámat lőtték volna le, az a szemétláda nem úszta volna meg ennyivel!!!!!!!!!!!!!! És ma láttam, hogy sok vadász tiltakozott ellene. Ha meg is vetem a vadászokat, szeressetek mán, hisz' végre hoztam egy kis életet ide! :-D
Előzmény:
orpheline Creative Commons License 2010-05-07 18:24:48 3862

Hmm..

 

Az nem vadász volt, hanem egy puskával rendelkező gazember.

 

Az igazi vadászok megvetik az ilyet.......

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!