|
|
|
|
 |
Picardia
2010-05-07 22:37:24
|
113
|
Igen tudom, hogy nem ártatlanok, de attól még nem kötelező utálni őket. Mi, a főemlősök vagyunk a legrosszabbak, mert nem csak azért bántjuk az állatokat, hogy megegyük, de sok beteg állat (bocsi az igazi állatoktól, de az ilyenekre nem írom le, hogy ember) élvezi, ha szenvedni látja őket, ezért beléjük rúg, felakasztja, agyonveri... |
|
A hozzászólás:
 |
Mr.Freestyle
2010-05-07 21:30:37
|
112
|
| mivel úk meg a többi bájos állatkát bántjá,brühühühü |
|
Előzmény:
 |
Picardia
2010-05-03 14:55:12
|
105
|
Örülök, hogy vannak ilyen emberek, aki felnevelik ezeket a bájos állatkákat, mert sajnos sokan bántják őket. Szép kis vacak.:-)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|