Keresés

Részletes keresés

Picardia Creative Commons License 2010-05-07 22:37:24 113
Igen tudom, hogy nem ártatlanok, de attól még nem kötelező utálni őket.
Mi, a főemlősök vagyunk a legrosszabbak, mert nem csak azért bántjuk az állatokat, hogy megegyük, de sok beteg állat (bocsi az igazi állatoktól, de az ilyenekre nem írom le, hogy ember) élvezi, ha szenvedni látja őket, ezért beléjük rúg, felakasztja, agyonveri...
A hozzászólás:
Mr.Freestyle Creative Commons License 2010-05-07 21:30:37 112
mivel úk meg a többi bájos állatkát bántjá,brühühühü
Előzmény:
Picardia Creative Commons License 2010-05-03 14:55:12 105
Örülök, hogy vannak ilyen emberek, aki felnevelik ezeket a bájos állatkákat, mert sajnos sokan bántják őket.
Szép kis vacak.:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!