Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-07 23:31:42 3865
Ezt most nem teljesen értem! Kifejtenéd bővebben? Na csak azért, mert kb. úgy a hetvenes évek körül kezdtünk el túl szaporodni.......... Ha sikerül meggyőznötök, nem leszek vadászellenes! :-/ Igaz, az én esetemben nehéz lesz befolyásolni, de mindenre nyitott vagyok.
A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2010-05-07 18:28:01 3863
Ez az állításod úgy 8-10.000 évvel ezelőtt messzemenőleg helytálló lett volna.....:P
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 17:31:07 3859
Lehet hogy nincs igazam, és nagyon szemellenzős vagyok, de magamból kiindulva, aki állatokat öl, az nem jó ember. Igen tudom, hogy a vadak ha túl szaporodnak, szelektálni kell. De miért? Mert az ember így döntött. Az ember rendelkezik mindenek felett, az ember uralja a Földet. De nincs ez így jól, mert az ember kártékony, és mindert elront. Az ember is túl szaporodott, túl sokan vagyunk erre a bolygóra, nem ennyire lett "tervezve", ez is az okozója annak, ahol most tartunk. Mégsem megyünk el pl. Kínába, és lőjjük ki a felesleget. Miért tartjuk magunkat többnek, mint pl. egy vaddisznó? Ő is élőlény, joga van élni. Miért mi szabjuk meg, hogy mennyien lehetnek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!