Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-07 23:42:19 3866
Aszonták a híradóban, vadász volt. :( Én ebből indulok ki. Hidd el, ha az én kutyámat lőtték volna le, az a szemétláda nem úszta volna meg ennyivel!!!!!!!!!!!!!! És ma láttam, hogy sok vadász tiltakozott ellene. Ha meg is vetem a vadászokat, szeressetek mán, hisz' végre hoztam egy kis életet ide! :-D
A hozzászólás:
orpheline Creative Commons License 2010-05-07 18:24:48 3862

Hmm..

 

Az nem vadász volt, hanem egy puskával rendelkező gazember.

 

Az igazi vadászok megvetik az ilyet.......

Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 12:02:56 3849
A lényeg, azért regisztráltam, hogy megtudhassam, mi a véleményetek a vasárnapi szomorú esetről, hogy a gazdája mellől lőtte ki kedvencét egy vadász. ???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!