|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-07 23:42:19
|
3866
|
| Aszonták a híradóban, vadász volt. :( Én ebből indulok ki. Hidd el, ha az én kutyámat lőtték volna le, az a szemétláda nem úszta volna meg ennyivel!!!!!!!!!!!!!! És ma láttam, hogy sok vadász tiltakozott ellene. Ha meg is vetem a vadászokat, szeressetek mán, hisz' végre hoztam egy kis életet ide! :-D |
|
A hozzászólás:
 |
orpheline
2010-05-07 18:24:48
|
3862
|
Hmm..
Az nem vadász volt, hanem egy puskával rendelkező gazember.
Az igazi vadászok megvetik az ilyet....... |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-06 12:02:56
|
3849
|
| A lényeg, azért regisztráltam, hogy megtudhassam, mi a véleményetek a vasárnapi szomorú esetről, hogy a gazdája mellől lőtte ki kedvencét egy vadász. ??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|