|
|
|
|
 |
asta
2010-05-07 15:12:36
|
3861
|
Akkor minek van fegyvere? Újgazdag mercis..... tipikus. És amikor pedig a kutyáim egyszer kicsit a közelébe mentek megpróbált teljes erőből beléjük rúgni .... szerencsére mindkettőnek sikerült elugrania....
Az ő szerencséjére, mert azt hiszem, ha eltalálja valamelyiket, ő sem úszta volna meg megtépés nélkül.....Aztán megint neki állt feljebb, hogy én folyton belekötök....
Én pedig tényleg csak békésen sétálgatok a kutyáimmal, a légynek sem ártok.... |
|
A hozzászólás:
 |
sanyooo
2010-05-07 11:19:40
|
3860
|
| Honnan tudod, hogy vadász volt? Én biztos vagyok benne, hogy nem. |
|
Előzmény:
 |
asta
2010-05-06 14:16:28
|
3855
|
Van friss esemény is- amit el tudnék mesélni, bár hihetetlen. Lakott terület, Duna part. Okos vadász, vadász? mindenesetre puskás ember- bácsi a teraszon oktatja lövöldözni a 18 éves suhancokat. ( szigorúan tilos lakott területen természetesen). Mikor pedig szeliden figyelmeztetem, még nekik áll feljebb, majd a kutyáim kiirtásáról kezdenek értekezni.
És ilyen embereknek adnak puskát a kezébe. Egy ilyen gond nélkül kilőné mellőled a kutyádat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|