Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-05-07 15:12:36 3861
Akkor minek van fegyvere? Újgazdag mercis..... tipikus.
És amikor pedig a kutyáim egyszer kicsit a közelébe mentek megpróbált teljes erőből beléjük rúgni .... szerencsére mindkettőnek sikerült elugrania....

Az ő szerencséjére, mert azt hiszem, ha eltalálja valamelyiket, ő sem úszta volna meg megtépés nélkül.....Aztán megint neki állt feljebb, hogy én folyton belekötök....

Én pedig tényleg csak békésen sétálgatok a kutyáimmal, a légynek sem ártok....
A hozzászólás:
sanyooo Creative Commons License 2010-05-07 11:19:40 3860
Honnan tudod, hogy vadász volt? Én biztos vagyok benne, hogy nem.
Előzmény:
asta Creative Commons License 2010-05-06 14:16:28 3855
Van friss esemény is- amit el tudnék mesélni, bár hihetetlen.
Lakott terület, Duna part. Okos vadász, vadász? mindenesetre puskás ember- bácsi a teraszon oktatja lövöldözni a 18 éves suhancokat. ( szigorúan tilos lakott területen természetesen).
Mikor pedig szeliden figyelmeztetem, még nekik áll feljebb, majd a kutyáim kiirtásáról kezdenek értekezni.

És ilyen embereknek adnak puskát a kezébe. Egy ilyen gond nélkül kilőné mellőled a kutyádat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!