Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka* Creative Commons License 2010-05-07 09:11:15 123
Kérésre szoktam bármit beszerezni. Írtam mélt, megoldható a dolog, ha az abban foglaltak megfelelnek számodra.
Előzmény:
Redna Creative Commons License 2010-05-07 08:16:54 122
Köszi, ez biztosan jó lenne. A minőség nem érdekes, a lencsét kivenném.
A gond az hogy nincs ebay regisztrációm. Tudna valaki segíteni a beszerzésben?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!