Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
h_mate Creative Commons License 2010-05-06 21:37:47 120
Ehhez rendelek most FD-EOS (lencse nélküli) átalakítót. Aztán egyszer talán át lesz alakítva EF bajonettre... :o)
Előzmény:
h_mate Creative Commons License 2010-05-06 21:33:47 119
Szia!

Köszi, időközben úton van egy panagor 90 macro FD obim németektől. :o)
Amúgy mi lett volna az ára?

M

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!