Keresés

Részletes keresés

asta Creative Commons License 2010-05-06 14:16:28 3855
Van friss esemény is- amit el tudnék mesélni, bár hihetetlen.
Lakott terület, Duna part. Okos vadász, vadász? mindenesetre puskás ember- bácsi a teraszon oktatja lövöldözni a 18 éves suhancokat. ( szigorúan tilos lakott területen természetesen).
Mikor pedig szeliden figyelmeztetem, még nekik áll feljebb, majd a kutyáim kiirtásáról kezdenek értekezni.

És ilyen embereknek adnak puskát a kezébe. Egy ilyen gond nélkül kilőné mellőled a kutyádat.
A hozzászólás:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 13:52:10 3854
Baleset???? Ez nem baleset volt, ez a vadász részéről "példamutatás volt"! Ő van fölényben, tudod, nála van a puska! És ő visszaél a hatalmával. Megtette, mert ő a faszagyerek! Örüljön hogy nem lőtték le? Te jó ég! Hát hol élünk?
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2010-05-06 13:16:07 3850
Én is kutyás vagyok :-) Az említett eseményről csak annyi hogy balesetek előfordulnak ilyen az élet :( Szerencséje van az embernek hogy nem őt lőtték le

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!