|
|
|
|
 |
asta
2010-05-06 14:16:28
|
3855
|
Van friss esemény is- amit el tudnék mesélni, bár hihetetlen. Lakott terület, Duna part. Okos vadász, vadász? mindenesetre puskás ember- bácsi a teraszon oktatja lövöldözni a 18 éves suhancokat. ( szigorúan tilos lakott területen természetesen). Mikor pedig szeliden figyelmeztetem, még nekik áll feljebb, majd a kutyáim kiirtásáról kezdenek értekezni.
És ilyen embereknek adnak puskát a kezébe. Egy ilyen gond nélkül kilőné mellőled a kutyádat. |
|
A hozzászólás:
 |
P.Y.T.
2010-05-06 13:52:10
|
3854
|
| Baleset???? Ez nem baleset volt, ez a vadász részéről "példamutatás volt"! Ő van fölényben, tudod, nála van a puska! És ő visszaél a hatalmával. Megtette, mert ő a faszagyerek! Örüljön hogy nem lőtték le? Te jó ég! Hát hol élünk? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2010-05-06 13:16:07
|
3850
|
| Én is kutyás vagyok :-) Az említett eseményről csak annyi hogy balesetek előfordulnak ilyen az élet :( Szerencséje van az embernek hogy nem őt lőtték le |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|