|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-06 13:49:03
|
3853
|
Friss törvények? Nem tudom.
A hozzászólásom után beleolvasgattam az előzményekbe, láttam, te vagy a topicnyitó. :)
És pont ehhez kapcsolódó témával nyitottál.
Teljesen egyet értek veled, és ki vagyok kelve magamból. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen megtörténik, ha ott a gazdája. Ha én lettem volna ott, már tuti hogy sitten ülnék, mert nem hagytam volna annyiban. |
|
A hozzászólás:
 |
asta
2010-05-06 13:20:01
|
3851
|
Persze - sőt voltak elég sokan.
Ha visszaolvasol - talán mindjárt a topic nyitót akár, látni fogod, hogy mi a véleményünk - ami részemről azóta sem változott.
Parázs viták voltak, ám a probléma továbbra is van. Úgy tűnik, mintha mostanában már kicsit komolyabban is vennék az ilyen cselekményeket. Ezért kell erről beszélni, és állandóan szem előtt tartani a témát.
A topicban fellelhető az összes érvényes törvény, kivéve azokat, amelyek nagyon frissek, ha vannak ilyenek.
Vannak? |
|
Előzmény:
 |
P.Y.T.
2010-05-06 11:45:36
|
3848
|
Szia!
De vannak itt vadászok is, nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|