Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 13:49:03 3853

Friss törvények? Nem tudom.

A hozzászólásom után beleolvasgattam az előzményekbe, láttam, te vagy a topicnyitó. :)

És pont ehhez kapcsolódó témával nyitottál.

Teljesen egyet értek veled, és ki vagyok kelve magamból. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy ilyen megtörténik, ha ott a gazdája. Ha én lettem volna ott, már tuti hogy sitten ülnék, mert nem hagytam volna annyiban.

A hozzászólás:
asta Creative Commons License 2010-05-06 13:20:01 3851
Persze - sőt voltak elég sokan.

Ha visszaolvasol - talán mindjárt a topic nyitót akár, látni fogod, hogy mi a véleményünk - ami részemről azóta sem változott.

Parázs viták voltak, ám a probléma továbbra is van. Úgy tűnik, mintha mostanában már kicsit komolyabban is vennék az ilyen cselekményeket. Ezért kell erről beszélni, és állandóan szem előtt tartani a témát.

A topicban fellelhető az összes érvényes törvény, kivéve azokat, amelyek nagyon frissek, ha vannak ilyenek.

Vannak?
Előzmény:
P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 11:45:36 3848

Szia!

De vannak itt vadászok is, nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!