|
|
|
|
 |
P.Y.T.
2010-05-06 13:52:10
|
3854
|
| Baleset???? Ez nem baleset volt, ez a vadász részéről "példamutatás volt"! Ő van fölényben, tudod, nála van a puska! És ő visszaél a hatalmával. Megtette, mert ő a faszagyerek! Örüljön hogy nem lőtték le? Te jó ég! Hát hol élünk? |
|
 |
asta
2010-05-06 13:22:31
|
3852
|
Az nem baleset, ha egy kutyát a gazdája mellől lőnek le. Az szemétség! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2010-05-06 13:16:07
|
3850
|
| Én is kutyás vagyok :-) Az említett eseményről csak annyi hogy balesetek előfordulnak ilyen az élet :( Szerencséje van az embernek hogy nem őt lőtték le |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|