Keresés

Részletes keresés

P.Y.T. Creative Commons License 2010-05-06 13:52:10 3854
Baleset???? Ez nem baleset volt, ez a vadász részéről "példamutatás volt"! Ő van fölényben, tudod, nála van a puska! És ő visszaél a hatalmával. Megtette, mert ő a faszagyerek! Örüljön hogy nem lőtték le? Te jó ég! Hát hol élünk?
asta Creative Commons License 2010-05-06 13:22:31 3852
Az nem baleset, ha egy kutyát a gazdája mellől lőnek le.
Az szemétség!
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2010-05-06 13:16:07 3850
Én is kutyás vagyok :-) Az említett eseményről csak annyi hogy balesetek előfordulnak ilyen az élet :( Szerencséje van az embernek hogy nem őt lőtték le

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!