Keresés

Részletes keresés

Picardia Creative Commons License 2010-05-06 22:04:30 110
Ez jutott nekem is az eszembe. Szegény picikék azért sírnak, mert éhesek, riadtak!
Valami megoldást sürgősen kellene találni, mert meghalnak!!!
A hozzászólás:
Geronimo cáratyuska Creative Commons License 2010-05-06 11:48:18 109
Ne legyen igazam, de az anyjukat baj is érhette.
Előzmény:
zoe0318 Creative Commons License 2010-05-06 09:09:14 108
Jaaaj, most megint aggódok....   Állandóan halljuk sírni a piciket...  Az anyjuk vajon mikor van velük...???  Ha jól gondoljuk 3 darab picur van...  De most nemtom mit csináljak, fogalmam sincs, hogy rendben vannak-e, de ha sírnak az csak jót jelenthet, lehet  az anyját hívja, nem?? Vgay? A tetőt mégsem szedhetem szét ezért....  Lehetséges, hogy az anyja otthagyja őket...sztem kizárt, régóta ott él az anyja hallottuk folyamatosan. nemtom, nehéz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!