|
|
|
|
 |
Picardia
2010-05-06 22:04:30
|
110
|
Ez jutott nekem is az eszembe. Szegény picikék azért sírnak, mert éhesek, riadtak! Valami megoldást sürgősen kellene találni, mert meghalnak!!! |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
zoe0318
2010-05-06 09:09:14
|
108
|
| Jaaaj, most megint aggódok.... Állandóan halljuk sírni a piciket... Az anyjuk vajon mikor van velük...??? Ha jól gondoljuk 3 darab picur van... De most nemtom mit csináljak, fogalmam sincs, hogy rendben vannak-e, de ha sírnak az csak jót jelenthet, lehet az anyját hívja, nem?? Vgay? A tetőt mégsem szedhetem szét ezért.... Lehetséges, hogy az anyja otthagyja őket...sztem kizárt, régóta ott él az anyja hallottuk folyamatosan. nemtom, nehéz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|