|
|
|
|
 |
Zolivitéz
2010-05-07 21:05:49
|
111
|
Ne aggódj, nekem görényeim vannak, és természetes, hogy kicsi korban sírnak, mert az anyjuk nappal ritkán van velük, éjszaka meg vadászik, ezért szinte csak etetni jár haza, és hiányzik nekik a bitonság, félnek, főleg ha 1 db van, akkor nagyon sokszor felsír...a 3 jobban elvan, ne aggódj, nem lessz velük semmi baj. Sőt, baj csak akkor lessz, ha túl sokat kíváncsiskodsz, mert az anya veszéjben érzi majd a kicsiket, és elviheti őket.
Szóval...ne izgulj, az állatok tudják mit-miért tesznek :D
|
|
A hozzászólás:
 |
zoe0318
2010-05-06 09:09:14
|
108
|
| Jaaaj, most megint aggódok.... Állandóan halljuk sírni a piciket... Az anyjuk vajon mikor van velük...??? Ha jól gondoljuk 3 darab picur van... De most nemtom mit csináljak, fogalmam sincs, hogy rendben vannak-e, de ha sírnak az csak jót jelenthet, lehet az anyját hívja, nem?? Vgay? A tetőt mégsem szedhetem szét ezért.... Lehetséges, hogy az anyja otthagyja őket...sztem kizárt, régóta ott él az anyja hallottuk folyamatosan. nemtom, nehéz... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|