Keresés

Részletes keresés

Zolivitéz Creative Commons License 2010-05-07 21:05:49 111

Ne aggódj, nekem görényeim vannak, és természetes, hogy kicsi korban sírnak, mert az anyjuk nappal ritkán van velük, éjszaka meg vadászik, ezért szinte csak etetni jár haza, és hiányzik nekik a bitonság, félnek, főleg ha 1 db van, akkor nagyon sokszor felsír...a 3 jobban elvan, ne aggódj, nem lessz velük semmi baj. Sőt, baj csak akkor lessz, ha túl sokat kíváncsiskodsz, mert az anya veszéjben érzi majd a kicsiket, és elviheti őket.

Szóval...ne izgulj, az állatok tudják mit-miért tesznek :D

 

Geronimo cáratyuska Creative Commons License 2010-05-06 11:48:18 109
Ne legyen igazam, de az anyjukat baj is érhette.
A hozzászólás:
zoe0318 Creative Commons License 2010-05-06 09:09:14 108
Jaaaj, most megint aggódok....   Állandóan halljuk sírni a piciket...  Az anyjuk vajon mikor van velük...???  Ha jól gondoljuk 3 darab picur van...  De most nemtom mit csináljak, fogalmam sincs, hogy rendben vannak-e, de ha sírnak az csak jót jelenthet, lehet  az anyját hívja, nem?? Vgay? A tetőt mégsem szedhetem szét ezért....  Lehetséges, hogy az anyja otthagyja őket...sztem kizárt, régóta ott él az anyja hallottuk folyamatosan. nemtom, nehéz...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!