|
|
|
|
 |
petite grenouille
2010-05-17 21:00:35
|
71
|
Ne haragudj, de ekkora marhaságot már régen olvastam. Volt valaha patkányod? Nem tudom egyáltalán láttál-e már ilyet, de a patkány az nem görény. Nem úgy viselkedik, nem azt eszik...tudod, a macskára hiába próbálnál pórázt húzni, csak mert a kutyánál működött. Egy állat, amihez kesztyűben kell benyúlni, a gazda hozzá nem értésének és akaratgyengeségének jelképe. Ha van patkányod, sürgősen olvass utána, hogy hogy kell tartani őket és milyen igényeik vannak, mert ott fognak neked meghalni. Már ha ez téged egyáltalán érdekel. Ha meg nincs, akkor inkább ne beszélj baromságokat. |
|
A hozzászólás:
 |
Zolivitéz
2010-05-05 23:35:32
|
68
|
| Vegyél fel egy kesztyűt, és ne húzd fel teljesen az ujjadra, a végén legyen üres hely ahova majd megharaphat, citromlébe, vagy valami ecetes löttybe bártsd bele a kesztyűt, és hagyd had harapjon meg, a görényeim így szoktak le a harapásról :D |
|
Előzmény:
 |
nemethanita18
2010-04-27 18:19:09
|
67
|
| Sziasztok!!Két hete vettem két kislány patkányt.Folyamatosan beszélek hozzájuk,minden nap háromszor etetem és itatom őket.Valahányszor beteszem a kezem,előbb óvatosan megszimatolnak,aztán pedig meg akarnak harapni.Gondoltam már arra is,hogy talán a kajaszag miatt,de amikor kezet mostam,akkor is megpróbáltak belém kóstolni.Nem tudja valaki,hogy mi lehet ennek az oka?Mit tehetnék az ellen,hogy ne harapdáljanak? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|