Keresés

Részletes keresés

Kisbalázska Creative Commons License 2010-05-14 22:56:01 79
Az építőipar magára találására talán még várni kell.
De akinek van munkája az lehet, hogy tényleg nem ér rá.
Akinek pedig nincs az lázasan keresi.
A hozzászólás:
tamivill Creative Commons License 2010-05-05 21:40:14 78
Úgy látom a burkoló mesterek, burkolnak és nem érnek rá fórumozni!
Hála az égnek! Talán magára talál végre az építőipar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!