Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
foveon Creative Commons License 2010-05-05 15:42:40 2594
minden szuro rohamosan dragul az atmero novekedesevel. sztem a 800-as bw infra is van olyan draga mint a hoya (az osszes rendes infra rohadt draga).
Előzmény:
[CSD] Creative Commons License 2010-05-05 15:15:47 2593
Azt tudja valaki hogy a Hoya R72 miért annyira drága dolog, főleg ahogy növekszik az átmérője?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!