Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ferpet Creative Commons License 2010-05-04 18:09:56 358

A képek megint.

 

Előzmény:
ferpet Creative Commons License 2010-05-04 18:01:19 357
Találtam kettő kártyát, a nevük ugyanaz: Sandisk Ultra II SDHC de másképp néznek ki. A kinézeten kívül is lehet valami különbség köztük?
[IMG:http://electrostore.hu/images/f11a9d24141c59dd78cf33d3d2cc05f0/sd8u2.jpg][/IMG]
[IMG:http://www.edigital.hu/SDHC_memoriakartya/files/kepek/d_32320.jpg][/IMG]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!