Keresés

Részletes keresés

prodigy.sb Creative Commons License 2009.02.02 0 0 78

Igaz a hír, Valentin napja tényleg az epilepsziásoké is, én meg ezen a Valentin ötletek oldalon olvastam. Ilyenkor ők is ünnepelhetnek vajon?

Joana_ Creative Commons License 2006.02.15 0 0 77
Klassz :-)
Előzmény: H_G (73)
rali Creative Commons License 2006.02.15 0 0 75
Vége van már, de akkor is. abcúg valentinozás!
Előzmény: okidli (74)
okidli Creative Commons License 2006.02.14 0 0 74
.
H_G Creative Commons License 2006.02.13 0 0 73
Eddig a legjobb Velöntájn-képeslap az idén:

Váradi Március Creative Commons License 2006.02.13 0 0 72
Nagyon nem bírom. Buták ünnepe!
mocskos ruca Creative Commons License 2006.02.10 0 0 71

hihi!! csatlakozom az antikhoz:))

 

és ma azt hallottam, a rádióban,hogy 14.-e nem csak valentin nap,

hanem az epilepsziások világnapja is......

 

nah,...szal....mindenki gondoljon amit akar.....

nyman Creative Commons License 2005.02.14 0 0 69
jap
Előzmény: ForestGoku (67)
okidli Creative Commons License 2005.02.14 0 0 70
az ö

egyik tesóját kaptam melóhelyen "mára".
:P
_ Liar _ Creative Commons License 2005.02.14 0 0 68
még szerencse hogy otthon senkinek nem jutott eszébe....
Előzmény: ForestGoku (67)
ForestGoku Creative Commons License 2005.02.14 0 0 67
ismét aktuális................

onagyz Creative Commons License 2004.02.14 0 0 66
okidli Creative Commons License 2004.02.09 0 0 65
:P
nyman Creative Commons License 2003.02.13 0 0 64
hat mar idoben figyelmeztettek a balfek felhivasok. A husz-os topika VALENTIN NAP oleegge felporgot, miutan felhoztam a sulyesztobol.
Előzmény: okidli (63)
okidli Creative Commons License 2003.02.13 0 0 63
idén is gyorsabb voltál, puszi:)))
Előzmény: nyman (62)
nyman Creative Commons License 2003.02.08 0 0 62
Előzmény: okidli (61)
okidli Creative Commons License 2002.02.10 0 0 61
kösz nyman, megelöztél:))
Előzmény: nyman (60)
nyman Creative Commons License 2002.02.08 0 0 60
ForestGoku Creative Commons License 2001.02.14 0 0 59
A Valentinnappal csak egy bajom van:

egy virágkötő (Guba Ági) honosította mag tiszta üzletri érdekből....egy ki marketing (nagy csokor egy ismert embernek), és megy az ÜZLET, nem ünnep vagy alakalom.....

Hallowin (vagy hogy írják): nagyon hasonló a magyar Busó járáshoz....csak a média az amcsit kapta fel....

Előzmény: szalka (56)
okidli Creative Commons License 2001.02.14 0 0 58
sehol senki???
xclusiv Creative Commons License 2001.02.11 0 0 57
en utalom az osszes unnepet, mint pl karacsony, valentinnap, aug20, marc15, anyaknapja, stb. jellemzoen mindenhonnan csorog a nyal, mindegyik arrol szol hogy vegyel valamit, lehetoleg minel dragabbat.
utalom hogy december elejetol nyomatjak a karacsony-filinget mindenhol.
egyedul a szilveszter az, ami eleg jo, mert az arrol szol hogy bulizzunk. olyankor a tv-ben is megprobalnak szorakoztatni, kerdes hogy mennyire sikerul.
Előzmény: szalka (56)
szalka Creative Commons License 2001.02.10 0 0 56
Csakhogy egy kis vitat inditsak. Mar itt a tasztalon sokan kifejtettek, hogy ez a valentinnap mekkora hulyeseg es minden ertelmes ember utalja es kulonbenis fuj-fuj mert nem a mienk, hanem a buzi amcsiktol jott, es meg kulonben is uj.
Az ilyeneket szajkozok szvsz ugyanolyan majolosdiban es birkaszindromaban szendvednek, mint akik hasonlo miatt megveszik a leggiccseseb cuccakat erre a napra.
Ugyanis magyarorszagon foleg az internet hasznalok koreben mara mar sikk lett az amcsiutalat es minden lekopese ami onnan jott.
Pedig mindenhonnan jonnek jo es ertekes dolgok is, meg vacakok is.
MAsok szokasait megvetni alapveto toleranciahinyra utal.
A jelenleg szeles korben elfogadott unnepeink kozul hany az osi magyar unnep? Ugyanmar szinte egyse. Csak mert azok regebben jottek, igy mar elterjedte valtak kb ennyi a kulonbseg.
A nagy ujszokas fujjolok kozul hanyan nem ajandekozzak meg a parjukat, gyerekeiket, szuleiket karacsonykor? Es hanyan vallasosak ezek kozul? Max a toredeke, tehat a tobbi csak majmolasbol teszi ezt?!
Es az anyaknapja ? Undorito utalnivalo edesanyanknak egy szal viragot adni ilyenkor? Ugye nem , pedig az se torzsgyokeres magyar osi unnep!
Vagy ajandekoztok szuletes es nevnapra? A legtobben igen. Miert, az is fuj-fuj idegenbol jott unnep! A kulonbseg , hogy ezek eppen regebben vertek hazankban gyokeret mint ez. NA ES?
Az unnepek a legtobbunknek fontosak, max mindenkinek mas unnepek. Sok csalad nem tartja a karacsonyt (mert mondjuk mas vallast gyakorolnak). Vagy sokan nem tartjak a szuli es nevnapokat. Valahol a nonap nem tartott.
Vagy vannak olyan parok , akik unneplik a hazassagi evfordulojukat, masok meg nem.
De ettol meg akiben egy cseppnyi tolerancia van nem utalkozik masok a szokasain.
Ha valamilyen szokas nem tetszik ne vegye fel. Ha egy unnepet o nem tart unnepnek, ne unnepelje meg, oszt kesz. De miert is faj neki ha mas meg megunnepli. Neki attol nem lesz rosszab, vagy ha igen akkor ott nagy bajok vannak.
Ezzel en nem istenitem a valentinnapot, sot akar megcsak nem is tartom. De attol meg nem is fikazom le. Mintahogy ateista leven nagybojtkor is ha ugy adodik hust eszek, de nem bunkozom azzal, aki meg tartja.

okidli Creative Commons License 2001.02.09 0 0 55
köszi, hogy felhoztad:))
Előzmény: maplesyrup (53)
Andeper Creative Commons License 2001.02.06 0 0 54
Origo-n lehet szavazni.
Előzmény: maplesyrup (53)
maplesyrup Creative Commons License 2001.02.06 0 0 53
Ideje felhozni ezt a topikot.
Már megint túl sok a rózsaszín.
Újlaki Creative Commons License 2000.02.14 0 0 52
Hiába, a sietség. Még egyszer:

Innen viszont ilyen Bálint-napi lapot küldhettek:

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Let me be your Valentine!

Na?

Újlaki Creative Commons License 2000.02.14 0 0 51
Újlaki Creative Commons License 2000.02.14 0 0 50
((((((((wicca: csak neked árulom el, zárójelben, fülbe súgva: az a gyönyörű rózsaszín, az attól van, hogy meghekkeltem (hakkoltam?) az indexet, és az ott az én oldalam reklámja. MIELŐTT üvöltve elrohannál, hadd súgjam tovább, hogy 18 másik oldal van ott, amelyeken _egyetlen_ B- vagy V-napi kép, de még hasonló sincs. Úgy hogy akár most, akár máskor, nyugodtan elmehetsz körülnézni. A link a főoldalra vezet, és direkt a kedvedért lángoló lilásrózsaszínnel jelöltem az egyetlen X-napi (na, milyen megértő vagyok?) oldalt, hogy még csak véletlenül se oda kattints. Holnap meg leveszem azt a valamit, és egy évre felejtsük el.))))))))
Előzmény: wicca (28)
berku Creative Commons License 2000.02.14 0 0 49
Csatlakozom!
Nem fér a fejembe, hogy miért épp a szerelemre kell kulon unnepnapot kijelolni. Ahogy már tobben is irtak, regen rossz, ha csak aznap jut vki eszebe. Masik oldalrol kozelitve, szerintem sokkal romantikusabb, ha kulon unnepeink vannak, amit csak mi tudunk es kettesben unneplunk, nem a fel orszaggal. Nagy szerencsenk, hogy parommal az elso randevunk nem e napon, hanem egy hettel korabban volt. :-))
USA Creative Commons License 2000.02.14 0 0 48
Asszem, ha jól emlékszem a mai CSODÁLATOS napon az 1ik rádióadó Angliában tök ingyen lebonyolítja az emberek válóperét. Ez nálunk miért nincsen. HELP!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Festéktüsszentő HapciBenő (47)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!