Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

GSdriver Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4011

írtam.

Előzmény: peugezio (4008)
GSdriver Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4010

Én úgy emlékszem, hogy akkor amikor sikerrel regeltél, kell egy posztot írnod a 

Dobro došli na Citroën Forum Srbije

topicba.

Ezután jelenik meg a többi.

:)

Előzmény: peugezio (4007)
dyjani Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4009

Jó helyen jársz,csak mivel a CFS egy valamennyire zárt közösség,a nyilvánosság elött először csak olyan beköszöntés jelenik meg.

Különben minden Citroen -kedvelőt szivesen fogadunk,még ha jelenleg nincs is Citroenje.

Először is be kell jelentkezni,illik lakhelyet-országot megjelölni,valamint a keresztnevet odaírni Lakcím nem kell.Jó ha van nicknév(peugezio).Ezt az adminisztrátorok egyike biztosan 1-2 nap alatt jóváhagyja.Utána 1o hozzászólásod után nyílik meg a teljes Fórum. Ezután bejelentkezni lehet percekre.órákra,hetekre vagy állandóra.Ez azért van,hogy ne csevegjen  bele a témákba bárki.Volt eset előbb,hogy valaki csak tanácsot kért,vagy reklámozott valamit és soha többet nem jelentkezett.

  Feltételezem,hogy az lesz a követelményük mivel GS ről van szó,hogy a 1o hozzászólásod után nyisd meg a GS oldaladat és mutasd be a gépet részletesen.

Ami szigorúan tilos:egymás sértegetése nemzeti,faji vagy vallási alapon,szitkozódás,nem ide tartozó dolgok reklámozása,stb.

Sok sikert !

Előzmény: peugezio (4007)
peugezio Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4008

Rendben, várom a leveled az e-mail címemre, amiről eddig is írtam. :) Esetleg egy most vasárnapi villámtalálkozóról is beszélhetünk. Csökkent fékhatással ugyan, de elgurul.

Előzmény: GSdriver (4005)
peugezio Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4007

Segítsetek már nekem, lehet hogy nem is jó helyen járok. Ezen CFS oldalon ilyen 2008-as aktivitásokat látok. Próbáltam regisztrálni, de azt írta ki, hogy még engedélyezés alatt van az admin által. Meddig tart ez általában? Vagy csak ezután tudom látni a friss bejegyzésket?

Előzmény: dyjani (4006)
dyjani Creative Commons License 2019.12.02 0 0 4006

Azt tudod,hogy a CFS személyenkénti üzenetek révén osztja az előléptetéseket.Tervben volt az is,hogy a fórum 1o éves évfordulóját valahogy megünnepeljük,de elmaradt.Mondtam is nekik,engem biztos kihagytak.Én erre a 13 évben a kiskoma születésekor meghagytam a szakállam,egyhónapos korában lefényképeztek,ahogy dajkálom.Hadd lssa évek múlva,hogy a dédnagyapja szakállas volt valaha.Majd fenn lesz a kép a CFS--en.  

Előzmény: GSdriver (4005)
GSdriver Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4005

Legközelebb ügyesebbek leszünk. Emailben tudunk több levelet váltani, megírom a kontaktot.

4000? és tényleg. Most, hogy írod eszembe jutott, hogy anno, sok évvel ezelőtt voltak kisebb ünneplések egy-egy ilyen esetben. :)

Előzmény: peugezio (4002)
dyjani Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4004

Példának okáért,csak az én Dyjani oldalaimat több mint 16.ooo szer olvasták és több mint 1.3oo komment íródott.

Előzmény: dyjani (4003)
dyjani Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4003

Én azért kétnaponként leginkább itt vagyok,de nincs kivel vitatkoznom,írogatnom...meg éppen nincs GS/GSA járgányom...

Szokás szerint a szerbiai CFS-t naponta látogatom,ott napi 3o-4o disputa biztosan van.Igaz,az nem szelektált fórum de mind citromos.Biztosan itt több semmittevő lehet.

Előzmény: peugezio (4002)
peugezio Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4002

Ehh, ritkán néztek ti rá erre az oldalra. :) Egyébiránt gratulálok a jubiláris négyezredik hozzászólás birtokosi címéhez. :D Esetleg tudnál adni kontaktot a szakihoz? Azt csiripelték a madarak, hogy errefelé nem nagyon javítja senki a magasnyomású techinkát, nem is vállalják. Egy szerelőről hallottam, de tán ő is a volt Jugoszláviából jött át és működik itt tovább. Bár kontaktom nincs hozzá.

Előzmény: GSdriver (4000)
peugezio Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4001

A vasárnapot fixnek tekintettem már, a többiek válaszára vártunk. :) Mindazonáltal nekem még ma is jó akár. :D Ma már úgysem viszem haza, elhúzódott a pakolás, most még kinn vagyok vele, de begarázsolom estére, jövő hétre meg úgyis elutazom.

Előzmény: GSdriver (4000)
GSdriver Creative Commons License 2019.12.01 0 0 4000

Kár, hogy nem egy picit hamarabb írtál. Mivel péntek estig nem volt sehol érdemi válasz elengedtem a kérdést. Sebaj. Ami késik ... az jön. Legalábbis a vasutasok híres mondása szerint. Remélem rendben lesz a javítás. Mindazonáltal Szegeden is meg lehet oldani az ilyen bajokat a GS-sel, nem feltétlen kell Zentára menni. 

Előzmény: peugezio (3999)
peugezio Creative Commons License 2019.11.30 0 0 3999

Sziasztok! A költözés sikerült, jöhet a belakás. :) Viszont akadt egy gond, eddig azt hittem a szenzor hibája (mert az sem volt mindig megbízható), de ténylegesen elfolyik az LHM, látom ahogy csöpög, és egyre rosszabb. Ma ráküldtem majdnem egy litert, de újra világít a hibajelző. Meg tócsát is hagy  mindenhol maga után, a jobb oldali keréktől kicsit balra csöpög erősen. A túra útvonalát ebben az esetben lehetne Zenta felé módosítani és hazavinném a mesterhez a gépet, én meg visszajönnék veled akár, András. Mindenképp haza fogom vinni, a kérdés csak annyi, hogy van-e kedved csatlakozni. Ha nem, akkor faterommal fogok visszajönni. Ebédelni meg aztán Zentán is lehet akár. :D Ha ilyen formában nem jó, akkor legalább valamelyik áruház parkolójában összefuthatnánk holnap. :)

Előzmény: GSdriver (3997)
dyjani Creative Commons License 2019.11.30 0 0 3998

Szia András ! Nem tudott a nejem beszélni a palicsi unokahúgával,mert Budapesten van a lányánál !

Sajnálom,hogy nem tudom hol van jó kaja,de a cimborád biztos tudja,mert ő zentai meg többet is utazgat.Dehát burekot meg mindenhol lehet venni.Én azért az igazi csevapcsicsa mellett döntenék.

 Nagyon sajnálom,de én is elmehettem volna,csak sajnos a mozgásom nem alkalmas kirándulásra.Meg hát úgy van az,hogy nekem csak Dianém van,nem is illene az eleganciát csökkentenem.

 A CFS társaságból nem hiszem ( a bejelentett időpont is rövid mozgásteret biztosított),hogy valaki megjelenik,mert a GS tulajok mind Belgrád közeliek,hacsak a szabadkai citromosok közül nem lép valaki Palicsra... 

Előzmény: GSdriver (3997)
GSdriver Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3997

Akkor legyen a tervezett nap vasárnap egyelőre. Nyomtam egy üzit a CFS mini GS rendezvous topicjába is, aztán meglátjuk eljön-e még 1-2 GS ...

 

Itthonról senki rajtunk kívül ??? 

Előzmény: peugezio (3996)
peugezio Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3996

Jaa, nem tudom milyen aktív a tagság, én is örülnék ha lenne még érdeklődő.
A vasárnap nekem is jobb lenne, mert költözésben vagyok (városon belül), és azt még szombat estig szeretném lejátszani. Ha nem hosszú a program, akkor esetleg a szombat is jó lehet.
Először kacsa reszelést olvastam, jó is az a reszelt kacsamáj. :D Aztán persze leesett a dolog. :D

Előzmény: GSdriver (3995)
GSdriver Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3995

Azért írtam ide, hátha a többiek közül is valaki kedvet kap. 

Ebben a pillanatban a vasárnap lenne a jobb, mert szombaton jó eséllyel kacsát szerelünk.

Lehet, hogy dobok egy üzit a cfS-re is, hátha abból az irányból is jönne valaki Palicsra.

Előzmény: peugezio (3994)
peugezio Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3994

Részemről működhet valamilyen program, Szegeden leszek a hétvégén.  17-én írtam is neked e-mailt. :)

Előzmény: GSdriver (3993)
GSdriver Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3993

... akár vasárnap is lehet. Szerdára kb. eldől, hogy milyen idő lesz a hétvégén.

GSdriver Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3992

Ma ideális időben jót kerültem az autóval. Ha igaz a jövő szombaton is szép lesz az idő.

Esetleg egy raid Szeged - Mórahalom (- Ásotthalom) - Bácsszőlős - Palics és vissza útvonalon?

Palicson pl lehetne ebédelni valahol ... + esetleg találkozó pár szerbiai márkatárssal?

Előzmény: peugezio (3991)
peugezio Creative Commons License 2019.09.26 0 0 3991

Terveim szerint október második hetétől leszek elérhető a közelben. A részleteket meg majd úgyis egyeztetjük e-mailben. :)

Előzmény: GSdriver (3990)
GSdriver Creative Commons License 2019.09.23 0 0 3990

Klassz! Hurrá. Mikor? Hol?

Előzmény: peugezio (3988)
Viktorehx2 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 3989

Nagyon jól nézz ki :D

peugezio Creative Commons License 2019.09.23 0 1 3988



Sziasztok! Csipkerózsika felébredt álmából. :) Még néhány simítás és lassan időszerűvé válik a mini-találkozó szervezés. :)

benkoo Creative Commons License 2019.09.18 0 0 3986

Keresek GSA kormány csuklót is :D

benkoo Creative Commons License 2019.09.08 0 0 3986

sziasztok. Van valakinek eladó GS,GSA első féknyerge? illetve mi a különbség?

Krkawa82 Creative Commons License 2019.08.04 0 0 3985

Becse

Viktorehx2 Creative Commons License 2019.08.04 0 0 3984

Az komoly várjuk a képeket, Vajdaságon belül hova valósi vagy? Szabadka?

Előzmény: Krkawa82 (3983)
Krkawa82 Creative Commons License 2019.08.04 0 0 3983

Üdv. Most vettem egy 72-es kiadásu 1015 köbös gs-t, ami 86 óta a fészer alatt állt egy tanyán.

GSdriver Creative Commons License 2019.08.04 0 0 3982

Szia, üdvözlünk piciny körünkben. Örvendetes, hogy egyre több vajdasági csapattagunk van. :) Neked milyen autód van? A CFS-en is fennvagy?

Előzmény: Krkawa82 (3981)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!