Keresés

Részletes keresés

Probatbicol Creative Commons License 2004.04.11 0 0 200
Csak most látom, hogy mit firkáltál ide, nagyon gagyi. Ennél még a kínai turkálóban is jobb gondolatokat lehet találni.
Előzmény: Törölt nick (198)
acontrecourant Creative Commons License 2004.04.11 0 0 199
Eörsi István nagyon jól szerepelt az ATV-n. A "dinnyehéjfejű" jelző - minden József Attilára emlékeztető jellege ellenére - nem méltánylandó érv Eörsi Pista ellen.

Magyarul: gyenge.

Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.22 0 0 198
"Akkor viszont Medgyessy nem volt díszvendég, mert őt csak egy "riporter" kérdezte."

Na ugye...:) A dinnyehéjfejü megélhetési üldözött
ezek szerint két rakás szerencsétlenséget ér.. (legalábbis az ATV-n... Volt délben ugyanott egy vidám vasárnap is, fesz volt elvtársak, Hack ott csápolt az első sorban ,szem nem maradt szárazon...:)

(Bár,én még "kérdezésnek" sem nevezném,azt amit a rakás szerencsétlenséggel művelt a díszbe öltözött Kálmán Olga... Inkább "kérek engedélyt csúszni-mászni" volt az, Vitray-modell...)

Nahát:)

Előzmény: Probatbicol (197)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.22 0 0 197
PS: Akkor viszont Medgyessy nem volt díszvendég, mert őt csak egy "riporter" kérdezte.
Előzmény: Probatbicol (196)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.22 0 0 196
Én úgy láttam, hogy tegnap este minden vendégnek két "riporter" jutott. Nem olyan jók, mint Pörzse és társai, de kettő volt minden témánál.
Előzmény: Törölt nick (195)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.22 0 0 195
Mondd, mikor jutott egy vendégnek két "riporter"?:))))

Nahát.

Előzmény: Probatbicol (193)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.22 0 0 194
A dinnyehéjfejű stimmel, bár nem csúnyább, mint Hende Csaba.
Előzmény: Törölt nick (192)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.22 0 0 193
Én is láttam, de mitől volt "díszvendég"? Trombitaszó fogadta, vagy mi? Vagy csak hatásvadászol megint?
Előzmény: Törölt nick (192)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.22 0 0 192
Tegnap a hitgyülis ATV-ben díszvendég volt az öndunábalövö, megélhetési üldözött, a dinnyehéjfejü Eörsi...:)

Ojvé, hogy stílusosan írjam le az elhangzottakat...:)))

Nahát:)

Előzmény: Törölt nick (167)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.21 0 0 190
Cool! Kupi és spenót együtt: mi kell még nekem?!
Előzmény: Derek (189)
Derek Creative Commons License 2004.03.21 0 0 189
New Orleansban van egy etterem ahol spenotos specialitasok vannak foleg,a legkulonbozobbek, shrimppel, marhahussal stb.A hely erdekessege,hogy valamikor az epulet kozonseges kupleraj volt a 20.szazad elejen es a berendezes nagyjabol meg is maradt,az eredeti zongora is es a falon egy csomo foto az akkor ott dolgozo alkalmazottakrol kb AZ 1905-15 koruli idokbol.
Előzmény: Probatbicol (188)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.21 0 0 188
Nem. Hogy köll csinálni? Minden érdekel, ami a spenóttal függ össze :))) például spenótos lasagna, isteni!
Előzmény: sashimi (187)
sashimi Creative Commons License 2004.03.21 0 0 187
OFF]
Ettel mar spenottortat? A fozeleket utaljak a gyerekeim is, de a tortat imadjak.
ON

sashimi

Előzmény: Turulmadár (184)
Turulmadár Creative Commons License 2004.03.21 0 0 186
Akkor most ne híwj. :p Jó étwágyat!
Előzmény: Probatbicol (185)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.21 0 0 185
Akkor most nem hívlak ebédre, mert spenőt lesz, párolt csirkemellel, hmmmmmm!!! A végén még nálam kapnál caffardot.
Előzmény: Turulmadár (184)
Turulmadár Creative Commons License 2004.03.21 0 0 184
Nekem is akad egy-két nagyonnemszeressem dolog, pl. a spenót, amiwel anno militáns óvónők próbáltak felhízlalni... De azért tettlegességre sosem került sor, egy spenótlewélnek sem esett bántódása miattam. :)
Előzmény: Probatbicol (183)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.21 0 0 183
1et értünk.

1 kivétellel: nem szeretem a káposztáscvekedli-rajongókat, mert azzal engem ki lehet kergetni a világból.

Előzmény: Turulmadár (181)
Turulmadár Creative Commons License 2004.03.21 0 0 182
Értelek madár, mostan Teleki aprópóján érdemes lenne elgondolkodni a magyar jobbnak, hogy a törvény erejénél fogva kötelezővé kéne tenni.

Mit kéne kötelezőwé tenni???

Előzmény: pindiy (101)
Turulmadár Creative Commons License 2004.03.21 0 0 181
Hmmm, a "nem törwénytelen" szerintem jobban wisszaadja a helyzetet, mint a "törwényes". Nem hinném, hogy pont az antiszemitizmust kéne kiemelni a többi anti-izmus közül. Szerintem egyiket sem szabad büntetni, amíg nem árt a másiknak. Nem teheted kötelezőwé, hogy mindenki szeressen mindent. Walaki a zsidókat nem szereti, más az arabokat, a horvátokat, a kommunistákat, a jobboldaliakat. Csak egy Gondolatrendőrség támogatásáwal lehetne mindezt megtiltani & a tilalmat ellenőrizni, azt meg az ért mégse...
Előzmény: Probatbicol (98)
tajfuto Creative Commons License 2004.03.19 0 0 180
Mint liberális embernek az a véleményem, hogy igenis lehessen egymást sértegetni, sőt egymás nemzetiségét és szexuális identitását is pellengérre állítani (zsidózni, komcsizni, holot és gulagot tagadni stb.)
Igenis írja meg Eörsi hogy szerinte smit egy festetthajú próbanáci rüfke.... és smitt is válaszoljon ennek a sztálinista köcsögbarát szemitának ahogy megérdemli... mindjárt nem zuhanna az írott sajtó!
Az egyetlen korlát a hamis tényállítás.
Tehát szerintem Smit veszít sőt nincs jogalap tehát nem is perelhet...
Blikk megszűnik a Kósa perben lejattolt 100 millió miatt. Az Mn is a megszűnésen tűnődhetne, a hamis fényképek miatt.
De a véleményt sosem büntetném.
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.19 0 0 178
TGM azzzal intézte el SM-et, hogy "ügyes levéltári kurkász". Szerintem ez sértőbb, mint a züllött.

Tanulság: lehet sértegetni, csak ügyesen kell a szavakat megválogatni hzzá.

Előzmény: figyelő (170)
Derek Creative Commons License 2004.03.19 0 0 177
"Stílusod nemcsak a vérmagyarokat és szarmagyarokat sérti, de az ámerikai magyar zsidókat is. "

Csak tudnam mi kozom hozzajuk .
Mondjuk ismerek parat,de azok az en velemenyemen vannak.

Előzmény: aprilis4 (175)
Adam Kadmon Creative Commons License 2004.03.19 0 0 176
How much for the article? (copyright: Blues Brothers)
Előzmény: acontrecourant (-)
Derek Creative Commons License 2004.03.19 0 0 173
Nekem nem visszataszito, az meg a legkevesbe sem izgat,ha a mo-i vermagyaroknak visszataszito,annak is lett szanva.
Hogy egy ironak meg hol kell lennie ne te akard eldonteni.Ne olvasd,ha nem tetszik.
Előzmény: uzbence (172)
uzbence Creative Commons License 2004.03.19 0 0 172

Ha egyszer valaki ráébreszthetné a régi Eörsi Istvánt, milyen visszataszító, mikor ilyeneket ír. Mert ez az. Fényévekre attól, ahol egy írónak lenni kellene.

Derek Creative Commons License 2004.03.19 0 0 171
"Micsoda arcátlanság bíróság elé citálni bárkit is - olyannak, aki maga is keményen sértegetett embereket."

leginkabb azok szoktak ilyen ugyekben perelni,lsd Lovas pereit

Előzmény: figyelő (170)
figyelő Creative Commons License 2004.03.19 0 0 170
S ha mindenki perelné Schmidtet, aki perelhetné..?
Micsoda arcátlanság bíróság elé citálni bárkit is - olyannak, aki maga is keményen sértegetett embereket.
Előzmény: Probatbicol (169)
Probatbicol Creative Commons License 2004.03.19 0 0 169
A bíróság ítéletét el kell fogadni, de engem kisé meglepett, hogy a "züllött" kifejezés miatt meszelték el. Nem azt mondta, hogy szik vagy veri a gyerekeit, hanem közéleti magatartására értette. Ennél sokkal keményebb kifejezések átmentek már a szűrőn. Ady is mondta Tisza Istvánra, hogy züllött (mint politikus)...
Előzmény: figyelő (168)
figyelő Creative Commons License 2004.03.19 0 0 168
Eörsi István: Beperelt Schmidt Mária
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.19 0 0 167
Közben a tegnap a dinnyehéjfejü megélhetési üldözött, a " Sztálin-djas" költő Eörsi István pert vesztett a Fővárosi Bíróságon Schmidt Máriával szemben.
( 150 ezer Ft nem vagyon kártérités.)

Az ok egy "publicisztika" amit az öndunábalövö követett el, és amivel megvalósította az indokolatanul sértő,bántó és megalázó és személyiség jogi jogsértést.

Nahát:)

Tudjuk, TGM, már megint az a rohadt antiszemita , stb. bíróság...:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!