Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 46
Törölt nick Creative Commons License 2008.11.30 0 0 45
Ahogy látom, három és fél éve mindenki megfeledkezett Jelenik Emilről a fórumon. Én úgy találtam rá, hogy olvasgattam a megasztár topicot, és elgondolkodtam róla, tulajdonképp ki az akit nekem a hazai könnyűzenéből a legjobban kedvelek. Bizony Emilio. Sajnos lemeze nincs meg, de mindig örülök, ha rádióban, tévében meghallom.

Rákerestem, megtaláltam ezt az elfeledett topicot, végig hallgattam pár dalát a you tube-on.

Többek közt ezt is, amiről szó volt a topicban, amikor készült.

http://ca.youtube.com/watch?v=yGNx1zZTbW0&feature=related

Nagyon tetszett a klip, a nyolcadik kerület cinema paradisoja.

Most reménykedem, hátha idetalál valaki, akinek tetszik, és hírekkel is tud szolgálni róla. Sajnos én egy erősen középkorú vidéki nő vagyok, nincs rálátásom a pesti klub életre. Pedig jó volna tudni, hogy milyen fellépései voltak, és hogy sikerültek.

Kikikiki Creative Commons License 2005.07.06 0 0 44

 

 

Emilio + Mester Tomi (VIVA COMET)
Kikikiki Creative Commons License 2005.06.10 0 0 43

 

Igaz, hogy már nagyon a hajrában vagyunk, de hátha valaki még kedvet kap..:)

 

"A magyar VIVA idén ötödik alkalommal rendezi meg itthon az Európa egyik legrangosabb zenei elismerésének titulált rendezvényt.

A magyar nézők május 3-tól június 12-ig szavazhatnak a hazai VIVA COMET-díj jelöltjeire.

 

Szavazás menete:
Telefonszám és sms szám: 06-81-200-002 (hívás díja: 99 Ft + Áfa hívásonként vagy sms-enként!)
1 hívással az összes kategóriára szavazhatsz!
1 sms-sel 1 jelöltre szavazhatsz!
Sms szavazás módja: Comet szóköz jelölt neve

 

A jelöltekre szavazók között 100 jegyet sorsolunk ki a VIVA Comet díjátadóra, mely 2005. június 16-án lesz a Magyar Vasúttörténeti Parkban (Budapest XIV., Tatai út 95.) Jegyek korlátozott számban kedvezményes áron válthatók a Ticket Express irodáiban, és országszerte a Player's Room üzleteiben.

A VIVA COMET-díjátadóról készült adás június 18-án látható a VIVA-n.
(ismétlés: június 19. vasárnap)

 

A legjobb női előadó


Jelöltek:
Baby Gabi, Dukai Regina, Oláh Ibolya, Tóth Veronika, Zsédenyi Adrienn


A legjobb férfi előadó
Nem akármilyen fiúk jutottak a legjobb öt közé: gettóvagányok és romantikus húrokat pengető énekesek között dől majd el a verseny. A jelöltek között van szájdobos őstehetség, valóságshow-vagány, 2004 legjobb férfihangja, rebellis rapper és ragamuffin-guru is.

 

Jelöltek: Dopeman, Emilio, Gáspár Laci, LL Junior, Majka

 

Emilio
Hogy rohan az idő... Két évvel ezelőtt Emilio még szinte ismeretlenül a VIVA felfedezettjeként lépett színpadra a VIVA COMET-en. Most jelölt. Emilio az a figura, akit az ember, ha csak egyszer is hallja énekelni, biztos, hogy nem feledi egyhamar. Amellett, hogy kiváló énekes és dobos is egy személyben, beat-box (szájdobolás) technikája nemzetközi szinten is egyedülálló. A "Nagyon nagy világ" c. debütáló pop-album 6 év munkájának gyümölcse, a kimásolt első sláger a "Szállj, csak szállj!" volt, amelyet a "Ne nézz vissza rám" követett. Tavaly forgatta Dopemannel közös video-klipjét, mely a Police "Every Breath You Take" c. dalának feldolgozása. A "Nincsen arra szó" című nóta mindkettejük számára komoly sikert hozott.


A legjobb együttes


Jelöltek: Belga , Club 54, NOX, Sugarloaf, Zorall


A legjobb DJ


Jelöltek: Erős vs. Spigiboy, Newl, Náksi vs. Brunner, Sterbinszky, Szeifert


A legjobb videoklip


Az öt jelölt klip:
Ganxsta Zolee és a Kartel: Route 66, Majka: Mondd, ami fáj, Tankcsapda: Azt mondom, állj!, Zorall: Ajándék, Zsédenyi Adrienn: Motel "

 

Forrás: VIVA COMET

 

 

Emilio + Majka

 

 

 

 

 

Kikikiki Creative Commons License 2005.06.10 0 0 42

 

Azibi

 

Nagyon köszi a koncival kapcsolatos hangulatjelentést!!:) Jó volt olvasni!

Fel is merült bennem hirtelen egy kérdés: Tényleg rövidke volt a koncert, vagy csak számodra volt kevés a muzsika!:) - De ezt csak viccesen jegyzem meg, nem kell ám komolyan venni!

 

Vikicica 76 - C.Corax

 

Ezekhez a témákhoz nem nagyon tudok hozzászólni:(

- Mailes elérhetőséget nem ismerek.

- Az új album megjelenésével kapcsolatos hírek hozzám még ennyire sem jutottak el.

 

 

Emilio

 

 

Kikikiki Creative Commons License 2005.05.28 0 0 41

 

Emil nap;) alkalmából egy kis sütit küldök Mindenkinek!!

 

 

 

süti:)
C.Corax Creative Commons License 2005.04.02 0 0 40

Valahol azt olvastam, hogy Emilio új albuma áprilisban jön. Valaki meg tudja erősíteni?

Vikicica 76 Creative Commons License 2005.02.24 0 0 39
Illetve-pontosabban- e-mail címét.
Vikicica 76 Creative Commons License 2005.02.24 0 0 38

Sziasztok!

 

 

nagyon hálás lennék ha valaki megírná nekem Emilio internetes elérhetőségét.

 

 

Köszi!

Azibi Creative Commons License 2005.02.18 0 0 37

Szia Kikikiki és mindenki,

 

Úgy látom kis szerencsével újraéled a topic.

Kérdezted milyen volt a Blues Aley-ben, Emil fellépése. Mint mindegyik, ez is fergeteges volt, bár számomra egy pindut túl rövid. Ott volt a Fekete Vonat is. Igazi élmény volt őket együtt hallani. Kívételes tehetség mindegyik.

Nagyon sok Emil koncerten voltam és eddig a legjobban a Chagal-beli fellépése tetszett. Ahol a Bump nevű formációval adott unplugged koncertet.

Szép napot mindenkinek!

Kikikiki Creative Commons License 2005.02.16 0 0 36

 

Fonogram1

 

 

Fonogram2

 

 

Fonogram3

 

 

 

Ezeket a képeket pedig most találtam a gépemen. Az már rejtély, hogy honnan töltöttem le őket anno.:) Szerintem innen is, onnan is.:)

 

Annyi biztos, hogy a képek a tavaly az ápr. 15. -ei Fonogram Díjkiosztón készültek, ahol Emilio átvehette Az Év Hazai Felfedezettje díjat.

 

 

 

Kikikiki Creative Commons License 2005.02.16 0 0 35

 

Olyan régen írt már valaki... :( Arra gondoltam, hogy annak érdekében, hogy képekkel is színesítsük:) az oldalt, felteszem ezt a két Sportarénás képet Emilio-ról, ami a febr. 6.-ai Öleld át a világot Segélykoncerten készült. Természetesen egyik sem saját szerzemény, a Juventus oldaláról valók. Akiket érdekel a hozzá kapcsolódó cikk, az itt elolvashatja: Öleld át a világot

 

Sportarénás koncin nekem annyira... és... nagyon-nagyon:) tetszett, ahogy a Ne nézz vissza rám -ot énekelte, mély nyomot hagyott bennem. Beénekelte vele az egész Sportarénát.:)

 

Egyébként meg mesélhetnétek néhány szót arról, hogy milyen volt a febr. 5.-ei koncert a Blues Alley -ben, mivel én nem voltam ott, és azért kíváncsi lennék...

Ha jól tévedek, akkor a Fekete Vonat volt a vendég. Legalábbis a koncertet megelőző interjúkban úgy hallottam.

 

 

Kikikiki Creative Commons License 2005.02.16 0 0 34

 

Öleld át a világot1

 

 

Öleld át a világot2

 

 

ataman Creative Commons License 2004.05.25 0 0 33
Megtaláltam. Itt lehet meghallgatni a dalt:
http://www.deejay.hu/home/dopeman.php
sem rokona Creative Commons License 2004.05.24 0 0 32
Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy vannak akiknek tetszik amit Emilio működik. Én is értékelem az igyekezetét. Csak így tovább!

GarneTT Creative Commons License 2004.05.24 0 0 31
ezt a számot tegnap előadták a Dopemanm koncerten a ZP-ben. nem volt rossz. az Emilio össze-vissza hajlítgatott minden hangot:)
kéne neki vmi sztájliszt, mert az egy szál hosszú ujjú póló nagyon rosszul állt neki (elnézvén hastáji méreteit.) :)
Előzmény: ataman (27)
ataman Creative Commons License 2004.05.19 0 0 30
Köszi!

www.sting.hu

Előzmény: Kikikiki (29)
Kikikiki Creative Commons License 2004.05.19 0 0 29

Kijavítanám magamat:) A dal pontos címe: Nincsen arra szó. :))

Holnap (máj. 20.-án) du. 3-kor a Viva Váratlan páros című műsorában Emilio lesz Pandorával.

Ismétlés, pénteken 18:30-kor.

Előzmény: Kikikiki (28)
Kikikiki Creative Commons License 2004.05.18 0 0 28
Az Every Breath You Take című dalról van szó, a magyar címe (azt hiszem) Nincs arra szó. A videóklipről annyit hallottam, hogy Emilio fehér, Dopeman pedig fekete öltönyben lesz benne látható. :)))
Előzmény: ataman (27)
ataman Creative Commons License 2004.05.16 0 0 27
Halli!

Egy interjúban olvastam, hogy Emilio és Dopeman egy Sting-dal feldolgozására készül, és már csak a jogok megadására várnak, hogy kiadják a dalt. Tud valaki róla, hogy melyik Sting-dalról van szó?

Idézem:
- A közeljövőben mit tervezel?
- Rengeteget dolgozom. Most egy Sting-dal feldolgozásába vágram bele Dopemannel, amivel a Bravó-Ottó gálán már debütáltunk. Nagy siker volt. Lényegében, most arra várunk, hogy Angliából visszajelezzenek, hogy átengedik-e a jogokat. Ha pozitívan reagálnak, akkor videóklipet is készítünk, amiben énekesként fogok szerepelni.

http://www.romaweb.hu/romaweb/index.jsp?p=sajat&id=emilio

Balthazar Creative Commons License 2004.03.18 0 0 26
Elég gáz hogy Emilio nem tudja a koncert dátumokat, bemondja hogy a www.emilio.hu-n minden info rajta van ott meg semmi sincs a főoldalon kívül. :)
vegasi zsolti Creative Commons License 2004.01.29 0 0 25
szia kiscsavo!!!Lin C neked mi a bajod velem. jobb lenne ha te maradnal kussba mert kulonben seggbe leszel pisztolyozva. hogy szopdle az Emilio-t meg engem!!!!!!
Előzmény: Lin C (24)
Lin C Creative Commons License 2004.01.10 0 0 24
Kisfiam, te jobban tennéd, ha befognád a szádat, te, Las egas szégyene!

Másokhoz: Sziasztok, mikor lehet már tudni az új fellépések idejét és helyét???? Már nagyon várom... az Alcatraz-os buli dec. 26-án nagyon jó volt, ezt a kis Macit nagyon lehet imádni!
Kösz,sziasztok!

Előzmény: vegasi zsolti (23)
vegasi zsolti Creative Commons License 2003.12.22 0 0 23
szia emilio egy roma vagyok las vegasbol. jo jazz dobos vagyok.szopjamki a zacskodat.biztos szet morazod magad testverem. kurjad a proszto lanyokat. szia zsolti.
Előzmény: vegasi zsolti (22)
vegasi zsolti Creative Commons License 2003.11.14 0 0 22
szia emil zsolti vagyok vegasbol. kamazlak testverem.kiraly vagy!!!! csumi
Azibi Creative Commons License 2003.11.12 0 0 21
Jó reggelt mindenkinek,

Biztosan tudom, beszéltem az illetékessel, Ars Presso, 14.-én 23.00-kor Budán.
Alig várom...
Szép napot

Kikikiki Creative Commons License 2003.11.09 0 0 20

A nov. 14.-ei buliról én annyit tudok, hogy az Ars Presso-ban (XI. ker. Stoczek u. 5-7.) lesz 23 óra kezdettel. Szerintem azért várjuk meg gretsch megerősítését ebben a kérdésben!

Kedves gretsch! Erősíts meg kérlek, hogy jól tévedek-e?!

Azibi Creative Commons License 2003.11.09 0 0 19
Jó estét mindenkinek,

Tudja esetleg valaki miért tart ilyen sokáig Emilió weblapjának a feltöltése?
Illetve hallottam lesz fellépése 14.-én, csak a pontos helyet nem tudtam még kideríteni.
Írjatok!
Előre is köszönöm!

Kikikiki Creative Commons License 2003.10.31 0 0 18
Ma (okt. 31.-én) 23:15 Alföldi Róbert műsorában Emil zenél.

Jövő héten vasárnap (nov. 9.-én) 19:55 kezdettel a Szuperbuli-ban szintén.

csííí Creative Commons License 2003.10.24 0 0 17
tegnap a fészek klubban a Bamp zenekar lépett fel,Emilió dobolt és nagyon jó volt!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!