Keresés

Részletes keresés

Zolika5 Creative Commons License 2015.07.10 0 0 1093

sziasztok undergrounddal játszok és hogy tudok még uj autókat betennia játékba és fel ismerje milyen progam kell hozzá? köszi szépen zoli

NFSU2szaki Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1092

Majd elfelejtettem:

 

Az Underground 2-t ne is próbáljátok crackelni, mert én bármilyen cracket próbáltam, nem töltötte be a pályákat.

Másoljátok be Neróval a CD2-t és Daemon tools-szal tegyétek fel plusz meghajtónak, úgy hibátlanul fog működni.

 

És ne lepődjetek meg, ha karrier módban nem oldja fel a széles kasztnit, azt csak normál módban (quickrace) lehet használni.

NFSU2szaki Creative Commons License 2010.12.29 0 0 1091

Szevasztok.

 

Először is az Underground 2 telepítőkódja:

 

58DD-QC75-9BBF-PKHG-6BQT

 

Akik elakadtak a karrier módban, azok nézzék meg, hogy a kocsijuk elérte-e az adott szintnek megfelelő vizuális értéket (a második szakaszon 1 csillag, a harmadikon 3, a negyediken 6 és az utolsón 10 csillagot kell elérni, bátran használjatok karbon cuccokat és Lexani vagy Gianelle felnikre érdemes spinnert rakni, az sokat dob rajta).

Csak úgy adja ki az összes futamot, ha megcsináltátok az összes showchase-t az adott szinten.

 

Ha lenyomtátok a főgonoszt az utsó szakaszon, ne zavarjon, hogy a státusz szerint csak 50% vagy kevesebb van meg, attól függetlenül meg lesznek a cuccok és a pályák is, csak ha végeztetek, vissza kell menni a garázsba (nem ugrani, hanem tényleg visszamenni) és a vársotérképen kell lefutnotok a még hiányzó futamokat. 

 

Ja és a cuccok csak úgy lesznek elérhetőek, ha az adott szinten minden boltot felfedeztek, a karrier státusz kiírja, hogy hol mennyit kell találnotok.

 

Ha elakadtok az utolsó szakasz végénél, akkor a nyugati kikötőben az autósbolt közelében lesz egy rejtett sprint, na azt fussátok le és bohozza az utolsó futamokat.

 

Kb. ennyi, jó mulatást.

 

HatvédRomeo Creative Commons License 2008.01.28 0 0 1090
Szevasztok!

Na pont nekem is az NFS 2 undergroundhoz kellene install kod. aki tud írjon ide.
köszi :)
Előzmény: WOLF PRINCE (1089)
WOLF PRINCE Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1089

ez most az underground 1 vagy 2???

 

amúgy valakiírja meg lécci a cd kódot!!!!!  

 

előre is 

 kössz!!!

 

Előzmény: kobra112 (1028)
WOLF PRINCE Creative Commons License 2007.11.02 0 0 1088

csá nem tudja valaki az underground cd kódját? ha tudja valaki akkor lécci írjon          

 

 

 

 

 

 

előre is kössz!!

 

Előzmény: B.Devil (1087)
B.Devil Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1087
Cső!Vki segítsen!+-szor kipörgettem az undergound 1-et és egy kibaszott szélesítést nem adott!Mindenkit levertem Samantha-tól kezdve Eddie-ig.És most nem tom mi van.
Kösz!Pedig vége a játéknak mert volt credits-is és mondom akit tudtam a "Go to Underground,, módban legyőztem.
Kösz
Üdv.B.Devil
skrimer Creative Commons License 2006.11.22 0 0 1086
sziasztok
nekem az undergrundhoz kellene egy kis segítség a csalók ellen mert már kezdem unni hogy állandóan ök nyernek.ja singplayerba unalmas más nfs játékkal meg nemnagyon szeretek játszani meg illegális játkkal nemis lehet.megköszönném ha segitene nekem valaki.vagy hozzászolna...
elöre is köszi
imél: skrimer@freemail.hu
kacagógerle Creative Commons License 2006.05.11 0 0 1085
Sziasztok!

Ha ez az underground 1 topik,akkor egy kicsit OFF leszek.:-))
Az underground 2 magyarosításához nincs meg valakinek a kódja?Ugyanis a telepítés kezdetén nagy meglepetésemre egy kódot kér.
Köszönöm a segítséget!
Előzmény: Csuszpájsz (1084)
Csuszpájsz Creative Commons License 2006.05.10 0 0 1084

Remélem az 1-es.

Előzmény: Juhaay (1083)
Juhaay Creative Commons License 2006.05.09 0 0 1083
Most ez az egy vagy a kettő undergrund topik?!
Csuszpájsz Creative Commons License 2006.05.09 0 0 1082

Sziasztok.

 

Lehet, hogy már felmerült a kérdés, nincs időm végigolvasni.

A problémám: végigcsinálok egy underground tournament-et, erre a végén, "collect rewards"-ra kattintva egyszerűen leáll a program, kilép windózba. Így nem is tudok ennél a pontnál tovább jutni. Van erre megoldás?

Virtuozzo Creative Commons License 2005.12.23 0 0 1081
Egy NFS rajongó cikke a Virtusban:

Need for Speed - A legenda története
lionel messi Creative Commons License 2005.11.25 0 0 1080
SZIASZTOK!!!      Hogy kell crackelni hogyha nincsen crackfájl ???
Kisvakesz Creative Commons License 2005.11.12 0 0 1079
Hello!
Hogyan lehet az NFSU 1.-et neten nyomni?
mert fel rakom a patchet amit ír de akkor nem indul el a játék mivel újra crackelni kell :S
pls help!!!!!
Lafka Creative Commons License 2005.07.26 0 0 1078

Nahhhh hát ez a problema!!!

én is kenem neki NFS2-cskével és ott vannak a rohadt bezárt kapuk piros lakatokkal és már kóborolok az utakon találtam egy rejtett pályát tegnap is ami nem látni a térképen csak amikor elsuhanok  az úton mellette akkor veszem észre.

Csak tök gáz amikor lófrálok az utakon le s fel céltalanul s nam adja mégsem az új pályát vagy legalább új versenyeket vagy új ellenfeleket!!!

 

nem tudom nem értem pedig van még egy csomó cucc amiket nem enged megvenni.. bitzti nincs vége még a játéknak mert vannak cuccok még amikot meg lehet venni!

 

valaki segítsen!!!!!!!!!!!!!

 

Előre is köszi.

 

L.

Előzmény: Il Doctore (1077)
Il Doctore Creative Commons License 2005.07.25 0 0 1077

Szia

 

Sajnos ebben én sem tudok segíteni, mert nekem meg még volt a térképen drift versenyem amikor a főgecivel összekerültem, és mivel a Vice Cityben sem volt vége a játéknak az utolsó küldetés után, nem gondoltam, hogy akkor azokat már nem fogom tudni utólag megcsinálni...de amikor legyőztem a mocskot, akkor utánna vége lett, és azok a pályák továbbra is zárva maradtak nekem, amiket még nem csináltam meg. :(((

Előzmény: Lafka (1076)
Lafka Creative Commons License 2005.07.25 0 0 1076

Sziasztok!

 

Lenne egy nagy kérdésem sztem ez másoknak gyerekes de én elakadtam! :-(

1. 2. pályán átmnetem s adta is a 3.-at most a 3. pálya végén vagyok megcsináltam a térkéen található összes versenyt, mindet "drift, sprint, stb."

lenyomtam az összes ellenfelet már egyet sem ad újat, van 3 autóm maxra  tuningolva "amennyit enged mindent megvettem mindhárom autómba"

a 4. autót megvettem de nem tudom tovább tuningolni kb 80%as ra nyomtam fel!

a versenyeket nem jelzi a térképen de kutattam s találtam még ilyen rejtett "térképen nem jelzett" versenyeket is azt is kivégeztem!

de nem tudok már mit csinálni mert nem lép a 4. pályára s  nem is tudok zsét gyüjteni mert ninc sellenfél sem!

mindet lenyomtam!!

 

Kérdésem a következeő:

hogy adja be a 4. pályát vagy hova kell menni ahol pályát vált?

 

Előre is hálásan köszönöm!

 

Üdv.

 

L.

 

nyinyi Creative Commons License 2005.05.30 0 0 1075
Sziasztok!

Egy ismerősömnek kéne a NFSU2 install-ja. Azt mondja elhagyta. Tudtok segítnei?
Köszi
Il Doctore Creative Commons License 2005.04.18 0 0 1073

Hello!

 

A következő problémám van.

Végigjátszottam az NFSU2-t. Legyőztem a főgecit, elvileg mindent végigtoltam. Van 3 tuningolt és egy alap verdám. 74%-ot ír a program, hogy ennyit játszottam vélgig (medium nehézséggel toltam végig).

Hogyan tovább? Az utcán vannak ellenfelek,  de már vagy 30-at legyaláztam, és látszólag semmi sem történik. Van még tovább, vagy ennyi volt? Miért nem 100%, ha egyszer vége?

 

A Wildbody az nem minden kocsinál elérhető,  néhol még lakat fedi, máshol meg nem...ez miért lehet?

 

Köszi!

D.

scratch Creative Commons License 2005.02.10 0 0 1072
Vagy ha nincs cue, akkor a bin -t. :)
Előzmény: scratch (1071)
scratch Creative Commons License 2005.02.10 0 0 1071
Nero, CD kép kiírása, tipusnál válaszd ki a cue -t, és írás.
Előzmény: KFerenc123 (1070)
KFerenc123 Creative Commons License 2005.02.10 0 0 1070

Letöltöttem valamit.

3 file van a könyvtárban. Kiterjesztéseik: .nfo .bin .cue

Hogyan tudok ebből valami használhatót csinálni?

KFerenc123 Creative Commons License 2005.02.10 0 0 1069

Feladom. Rájöttem, hogy nem nekem való ez a sok filecserélő dolog.

Valaki fel tudná nyomni valahova FTP-re, hogy letölthessem?

Előzmény: scratch (1068)
scratch Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1068
És ha kitiltanak meddig tart új logint csinálni? :) Meg különben is, korlátozd le modemes szintre a letöltésed, így mire rólad valaki letölt valamit, és rájön a csalásra, addig Te már letölthetsz mindent amit akarsz. :)
Előzmény: Fabrik (1065)
scratch Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1067
Tegyél fel Nero -t, vagy CloneCD -t azok tudnak a CD -ről lemezképet csinálni (ISO). Így egyetlen file -ba lesz az egész lemez tartalma.
Előzmény: KFerenc123 (1063)
scratch Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1066

Csak amennyire az egész DC rendszer az.

Előzmény: Matt (1062)
Fabrik Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1065
Nem értek a fájlcserélőkhöz, nincs szükségem rájuk, csak tudom, hogy ez a kettő pl. van (olvasok cikkeket, ami a fájlcserélők elleni szélmalomharcról szól, mert ezzel van tele az onlány sajtó). Állítólag a DC jobb, de ott szigorúbbak a szabályok is. Ha ilyen csalásokat csinálsz, hamar kint találhatod magad.
Előzmény: KFerenc123 (1064)
KFerenc123 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1064
A Kazaa már kiment a divatból? Vagy nem olyan jó, mint a DC?
Előzmény: Fabrik (1046)
KFerenc123 Creative Commons License 2005.02.09 0 0 1063

Még most tanulom a szakmát .... így adódik még egy kérdés.

Mi az az ISO?

Előzmény: scratch (1061)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!