Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 4
Oké, köszi a segítséget!
(Most nézem, hogy van már vagy 20 ilyen topik, mindegy.)
Előzmény: Evil Abrosz (3)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.07.12 0 0 3
A levelezőrendszerek (pl freemail, amit használsz) beállítási lehetőségei között van egy olyan pont, hogy "beérkező levelek szűrése"/"levélkezelés"/"tárolási szabályok", ilyesmi. Itt beállíthatod, milyen szavakat tartalmazó/nem tartalmazó subjectű/törzsű leveket dobjon ki/engedjen a postaládába.
Keress olyan szavakat/szókapcsolatot, amelyek az ilyen levelekben (subjectjükben) előfordulnak, de a többiben, amiket kapsz, nem. Állítsd be, hogy amik tartalmazzák, kerüljenek a devnullba, és máris megmenekültél az öngyilkosságtól.
Előzmény: Törölt nick (1)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.07.12 0 0 2
Itt egy szaktopik: Nigeria Letters
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 1
Hát oly részletesen nem olvastam el, lehet, hogy örökségről szól a téma. De rohadt zavaró.
Nagyon hülye vagyok, mi az a szűrőrutin?
Előzmény: Evil Abrosz (0)
Evil Abrosz Creative Commons License 2003.07.12 0 0 0
... afrikai köcsögöktől?
Mert pénzt akarnak belőled látni.

És honnan a faszomból szerzik meg ezek a címemet?
A netről, pl. innen.

segítsem őt pénzadománnyal.
Biztosan jól olvastad? Nem valami örökséget/ilyesmit akar kimenekíteni a segítségeddel, hogy aztán később busás jutalomban részesítsen?

Van valakinek hasonló élménye?
Ó, sok 0 aggyal rendelkező bedőlt már a "nigérai levél" valamely változatának.

Sikerült valakinek már megszabadulni isten eme rettentő csapásától?
A levelezőrendszered szűrőrutinját próbáltad már?

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.12 0 0 topiknyitó
... afrikai köcsögöktől? De tényleg. Már rohadtul idegesít. És honnan a faszomból szerzik meg ezek a címemet? Hogy aszongya, ő a mittudomén milyen meggyilkolt kongói elnök lánya/felesége/öccse/kutyája, és segítsem őt pénzadománnyal. Van valakinek hasonló élménye? Sikerült valakinek már megszabadulni isten eme rettentő csapásától? Én már az öngyilkosságot fontolgatom, annyira idegesít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!