Keresés

Részletes keresés

rondafi Creative Commons License 2004.01.29 0 0 5
Az ausztriai glecserek mindegyike nagyon szép. Nekem legjobban a dachsteini tetszett. Síelni viszont nem volt jó, mert kicsi a terület. A legnagyobb síterület a Kitzsteinhorn Kaprunnál. Decemberben voltam síelni mindig, de akkor ott fent nagyon hideg tud lenni. Pitztalban és fent a Kitzsteinhornon még -20-ra is leszállt a hömérséklet. Hintertux még külön a fekvése miatt is hideg, mert árnyékos, legalábbis az alsó része. Decemberben azért sem olyan jó, mert borzasztó sokan vannak és akkor a legmagasabbak az árak. Tehát glecserre csak tavasszal érdemes menni. Vagy hát persze nyáron, de nekem akkor nem akaródzik síelni, mert már elrakom addigra a sícuccot és nincs kedvem elöbányászni.
tboti Creative Commons License 2004.01.04 0 0 4
Tavaly sieltünk a mölltali glecseren: az valami álom:}}} március végén még első osztályú volt a hó.

adok 2 linket
http://www.sielok.hu/Molltal.htm

http://www.gletscher.co.at

idén is ide tervezzük:}

alpesi Creative Commons License 2003.05.15 0 0 3
Nagyon tudom ajánlani Tirolban a Hintertux gleccsert (Zillertal). Az árak kicsit húzosak, de aki nyáron félmeztelenül akar sielni az fizesse is meg.
Előzmény: zoomzoom11 (-)
AgentOrange Creative Commons License 2003.05.15 0 0 2
erről mindent megtalálsz ITT
Előzmény: zoomzoom11 (1)
zoomzoom11 Creative Commons License 2003.05.15 0 0 1
Értem.Kaprunon rövidek vagy hosszak a pályák?és hány pálya van?Milyenek az árak?Népsürűség?

kössssz

AgentOrange Creative Commons License 2003.05.14 0 0 0
akklimatizálódni nem kell, szvsz, olyan magasra nem mész.
a hó pedig jó kásás firn, nyáron is nagyon cudar idő tud lenni odafönt, ill ha napsütés van, akkor aztán a kapható legerősebb fényvédőkrém, +ajakápoló ajánlott...

közelebbi jó helyek:

Dachstein (eznem túl nagy), és Kaprun-Kitzsteinhorn.

Előzmény: zoomzoom11 (-)
zoomzoom11 Creative Commons License 2003.05.13 0 0 topiknyitó
Hello mindenki!

Tapasztalatokra és tippekre lennék kiváncsi gleccsersízés ügyben.
Ausztriai közelebbi helyek érdekelnének.Igaz-e az,hogy akklimatizálódni kell fent és milyenek a pályák?

Köszi ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!