Keresés

Részletes keresés

originalqszi Creative Commons License 2003.11.11 0 0 709
És mikor bojkottáljuk a liberalizmust????????:))))
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.11 0 0 708
Én csak egyre vagyok kíváncsi!

Hogy jön a Westel ahoz, hogy a reklámjaiban a másik két szolgáltatót lefikázza?!?!?!?!?!?!?!?!?
Heee???????

A legalapvetőbb dolog a reklámpolitikában, hogy a más cégek termékei ellen ne irányuljanak!!!
Meg aztán még ha olyan makulátlan lenne a westel, akkor üsse kavics. De nem ez a saját tapasztalatom átlagosan a percdíjakkal kapcsolatban. Akkor inkább a másik kettő szolgáltató.

No hogy is van ez!?!?!

T-ai

naiv Creative Commons License 2003.09.21 0 0 707
"Kézbe véve a mai Magyar Nemzetet látom, hogy egy fél oldalon hirdet a Westel. Ez igen meglepő, hiszen eddig a Westel szigorú bojkott alatt tartotta az egyetlen polgári napilapot.

Eddig ilyen még nem fordult elő. A www.mediaegyensuly.hu lap tanusága szerint 2003. májusáig a Westel egyetlen hirdetést sem adott fel polgári/nemzeti sajtótermékben, kizárólag balliberális újságokban hirdetett. Jellemző, hogy még a szélsőségesen útszéli hangú, durva csalásoktól sem visszariadó 168 órát is bőségesen ellátta hirdetési pénzekkel a Népszabadság, Magyar Hírlap és Népszava mellett."

+ SMS mise, HirTV szerződés.

Na ja, ha egy cég komolyan veszi a marketinget.

Előzmény: naiv (703)
Turulmadár Creative Commons License 2003.05.26 0 0 706
Ha a 168Órában nem hirdetnek, akár ez is lehet a megfejtés. :]]
Előzmény: Ilja Iljics (705)
Ilja Iljics Creative Commons License 2003.05.26 0 0 705
Ejnye, a Demóban meg nem akarnak hirdetni. Nem lehet, hogy mégiscsak van valami alapja annak az állításnak, hogy nem a politikai irányzat szerint szelektálnak, hanem csak van ízlésük?
Előzmény: naiv (703)
kiski Creative Commons License 2003.05.26 0 0 704
700
naiv Creative Commons License 2003.05.26 0 0 703
A Westel felismerte és remélem felismeri a többi józanul gondolkodó üzletember is, hogy az ország 49%-át kitevő jobboldal potenciális üzleti lehetőség, akikkel nem számolni botorság.

Kérdés, az írott sajtóban hírdetők mikor jutnak el erre a tudati szintre...

Előzmény: Ariel (702)
Ariel Creative Commons License 2003.05.25 0 0 702
a p0garok anyira bojkottaljak a westelt, hogy egybol a kaotikus felekezettel egyutt a hirtv is partnerul fogadta...

nyman Creative Commons License 2003.05.25 0 0 701
Na kozbe ujabb termekekkel bovult a lista
-Nestea, par eve ittam, akkor sem izlett, de most igen idetlen a mostani reklamja, ugyhogy az iden sem erre
-Sholer jegkremek, ezek csak a nem preferalt termekek kozott vannak. ha van ket jegkrem arus, akkor inkabb az eskimos, ma mar aldigas. szvsz a jegremei izletesebbek, jobbak. A balfasz lakrema reklam utan tovabb erosodott ez az "ellenerzes".
- Sunsilk, szinten a huje reklam miatt, habar ilyen termeket meg nem vettem, de valszeg nem is fogok.

Egy korabbi hosszaszolasombol idezek, hogy teljes legyen:
Na akkor meg beszurom mit bojkottalok, nehogy aszonyak, hogy utolag talalom ki
- Danon cuccok. Semmi koze a gyorikexes dologhoz, regota nem teccik az agressziv markecingpolitikajuk
- Pepszi cuccok. koka fan vagyok
- KFC, pidzahat, pepszis termekeket nyomnak
- francia termekek joresze, semmi koze trianonhoz
- francia ceghez nem megyek dogozni (dogosztam mar egynel, azota ez a helyzet)

Előzmény: nyman (700)
nyman Creative Commons License 2003.04.22 0 0 700
a primavera asvanyviz is a bojkottalt termekek koze kerult nalam.
Előzmény: nyman (220)
naiv Creative Commons License 2003.04.19 0 0 699
Te így gondolod,

én másképp - olcsón visszadobhatnám Te vagy naiv -
Óriási a verseny most a mobiszolgáltaók között. A penetráció gyakorlatilag elérte a maximumát, a 3 piaci szereplő milliáárdokat költ arra, hogy elhalássza különböző módszerekkel egymás elől az ügyfeleket.

A Westel szolgáltaásokat fundál ki és a minőségre épít,
A Pannon most drótnélkülivé akar alakítani mindent, még azt is amit nem lehet, miközben ő is megfújta a quality trombitát,
a Vodafone pedig árral nyomul.

Eközben elég komoly károkatbír okozni a Westelnek egy bojkott felhívás, a Vodafone-nak egy rendőrségi besúgás(fénymásolási ügy).

Ilyenkor valamit lépnek, a Westel ezt találta ki.

Előzmény: Demim úr (698)
Demim úr Creative Commons License 2003.04.17 0 0 698
Mégsem volt hatástalan a bojkott felhívás....
Valószínüleg érezték a bojkottfelhívás után az üzletmegtorpanást.

találó a nicked. eccerüen arról van szó, hogy ez üzlet a westelnek és üzlet a földi javakat megvető :-) katolikus egyháznak....
Előzmény: naiv (697)
naiv Creative Commons License 2003.04.17 0 0 697
WESTEl:

"Evangélium smsben, magyarul
Európában másodikként nálunk is előfizethetővé vált a telefonos lelki útmutató. Cél a mobilos ifjúság."(index)

Mégsem volt hatástalan a bojkott felhívás....
Valószínüleg érezték a bojkottfelhívás után az üzletmegtorpanást.

A Westel a Katolikus egyházzal együttműködve bevezette a vallásos SMS szolgáltatást.

Al_Hazared Creative Commons License 2003.04.09 0 0 696
A taavlati hataast kell most neezni. Pl. een szemeely szerint meg fogom gondolni, hogy a Westellel koessek-e a joevoeben szerzoedeest....
Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.08 0 0 695
...es akkor ez most egyutt mozdulas volt, vagy sem?
lanigiroisz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 694
Egyébként mindenki műmájer a "civilizált" világban:((((( csak az igazhitűek országaiban önfeláldozóak az emberek:)))))))), ill.:((((((
Előzmény: Demim úr (691)
lanigiroisz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 693
Sajnos nem tudom, nem mesélték, csak mondják, hogy sokkal jobb volt:)))))) Mégis az amerikai életforma lenne a jobb? Dehát ott aggreszzorok vannak és verik a négereket:(((((
Ill. nem emlékszem:DDDDDDDDDDD
Előzmény: sz (692)
sz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 692
mesélj már, hogy milyen volt előtte és utána, ebben a topikban talán nem off...
Előzmény: lanigiroisz (689)
Demim úr Creative Commons License 2003.04.08 0 0 691
Az erős fenn marad, a gyenge dögöljön meg! Persze tulképp helyes, ameddig én az erősek közt vagyok:DDDDDD
tehát álszent műmájer vagy. stimmt. ;-)
Előzmény: lanigiroisz (689)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.08 0 0 690
Szerinted érdekelt bárkit is,milyen körülmények között dolgozunk? A volt főnököm bátyja egyébként a VV2 lakója, ők maguk pedig nemesi család üldözöttjeinek leszármazottjai,so-so mindenkinél különböző a kötődés:-)
Előzmény: lanigiroisz (689)
lanigiroisz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 689
ö,ö! De nem ám!:)))) Ez csak az ügyiseknél van így! És másutt is csak a kiszolgáló és betanított munkát végzőknél! Az egész nyugati civilizáció erre épül!:((((((((( a multikat sose érdekelte, hogy kinek megy tönkre az élete:(((( Az erős fenn marad, a gyenge dögöljön meg! Persze tulképp helyes, ameddig én az erősek közt vagyok:DDDDDD
Előzmény: White Falcon (688)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.08 0 0 688
lanigiriosz: mondtam már,hogy ez mindenhol így van.
Előzmény: lanigiroisz (686)
Demim úr Creative Commons License 2003.04.08 0 0 687
én meg azt mondom, hogy egy munkahelyen legyen poroszos munkafegyelem.
Előzmény: lanigiroisz (686)
lanigiroisz Creative Commons License 2003.04.08 0 0 686
Hát a szegény, bérrabszolágákért senkinek sem fáj a szíve?:((((( Azért kéne bojkottálni a Westelt, hogy ne szívja az ügyfélszolgálatosok vérét!:(((((
Azt mondják, hogy amíg amcsi tulajdonban volt nagyon családias légkör uralkodott:))))) Amióta a Dtelecom a tulaj azóta a porosz munkafegyelem poroszkál, de csak az ügyfélszolisokon:(((((
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.08 0 0 685
affenét, rájöttek, hogy ez a "bojkott" a zsebikéjüet is terheli, és rögvest lelohadt a lelkesedés... :))))
Előzmény: Demim úr (684)
Demim úr Creative Commons License 2003.04.08 0 0 684
nem, szerintem a többi polgár valahogy megérezte, hogy ez aztán már télleg ciki....
Előzmény: Törölt nick (683)
Kalahari Creative Commons License 2003.04.08 0 0 682
Ezúton kérek elnézést, amikor 10 főre becsültem 1 hete azok számát akik visszaadják a szoclib Westel-nek a SIM kártyájukat. Nem gondoltam volna, hogy lesznek vagy 7-en.

Nem baj fijúk, legközelebb már biztos lesztek vagy 12-en.

Törölt nick Creative Commons License 2003.04.08 0 0 681
...az igazi csapást most szenvedte el a cég: közel kétmillió előfizető adta vissza SIM-kártyáját - nyilatkozta philip a hírTV-nek....

Azt ugye tudod, hogy ez a het poenja?
:-))))))

Előzmény: sz (647)
White Falcon Creative Commons License 2003.04.08 0 0 680
Kocsis Imre országjáró körút nem hivatalos kommunikációs partnere a Pannon és a Vodafone:-) Társfórumunkon(az Origón) már különben is egy hónapja hirdetik,hogy Polgári Telefontársaság néven új mobilszolgáltató indul:-)
Előzmény: maher (674)
unnamed Creative Commons License 2003.04.08 0 0 679
Heten mint a gonoszok :)))
Előzmény: Törölt nick (658)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!