Keresés

Részletes keresés

Amocsok Creative Commons License 2003.03.01 0 0 17
Elegem van ebből az állandó titkolózásból. Közpénzen vagy sem, etikára hivatkozva vagy sem. Igen is tudni szeretném az összes közszereplést vállaló egészségügyi előmenetelét 15 évre visszamenőleg, különös tekintettel pszichiátriai, nemibetegségi (AIDS főleg!), lúdtalpi és aranyéri szempontból. Követelem, hogy az egyház közszereplők esetén hatálytalanítsa a gyónási titok intézményét! Ne leplezzék a bűnösöket, az etikátlanokat, az etika álarca mögül!
Ne legyenek közszereplők esetén gazdasági és banktitkok! Látni akarom, hogy a tisztelt közszereplő 2 hónapos gyermeke hány vállalatot irányít, milyen befektetéseket eszközöl, hány spanyolországi és floridai üdülő tulajdonosa.
Sőt! Közszereplő ismerősének bejelentési kötelezettséget minden olyan esetben, mikor az valami bizalmasat közöl vele. Pl. most vett egy aranyos kis piros tangát, alig várja, hogy felpróbálhassa.
Tudni akarom!
amedvebarnadekedvemfekete Creative Commons License 2003.03.01 0 0 16
nem biztos; az első jobbos tippek még 2 milliárdnak számolták a 10.000 dollárt:)
Előzmény: patriotraketta (11)
Tisztesség Creative Commons License 2003.03.01 0 0 15
Olyan jó, hogy sose megy át itt a társalgás személyeskedésbe :-)
Előzmény: patriotraketta (14)
patriotraketta Creative Commons License 2003.02.28 0 0 14
"Titkolózás ügyben mit mondtál, mikor Vityka még a kormányülésekről sem készíttetett jegyzőkönyvet? Akkor is kiabáltál, hogy a te pénzedből ne titkolózzanak?

Nevetséges vagy azzal a gyökér répával együtt."

Tiltakoztam. A gyökér és ostoba meg te vagy!

Előzmény: alto (13)
alto Creative Commons License 2003.02.28 0 0 13
Azonban az én pénzemből ne titkolózzon! A tanulmány a köz tulajdona!

Attól tartok, picit buta vagy. Esetleg tudatosan demagóg. Egyik sem jó.

Titkolózás ügyben mit mondtál, mikor Vityka még a kormányülésekről sem készíttetett jegyzőkönyvet? Akkor is kiabáltál, hogy a te pénzedből ne titkolózzanak?

Nevetséges vagy azzal a gyökér répával együtt.

Előzmény: Vadöl337 (-)
renegade Creative Commons License 2003.02.28 0 0 12
Hm. Biztos csak a halal, de eddig ezt az osszeget meg Repassy sem vonta ketsegbe. Szerintem ha csak a legkisebb oka lenne arra, hogy ketelkedjen az osszegben, azonnal kejesen megteszi, mihelyt meghivta a vilag osszes teve- es radioallomasat...
Előzmény: patriotraketta (11)
patriotraketta Creative Commons License 2003.02.28 0 0 11
Biztos, hogy csak két millió?
Előzmény: renegade (10)
renegade Creative Commons License 2003.02.28 0 0 10
Nem hiszem. Ketmillio tul piti osszeg ehhez. Nem epeszu, aki ennyit akar lopni abban a pozicioban. Ennyiert nem eri meg kockaztatni a lebukast.
Előzmény: patriotraketta (8)
Tisztesség Creative Commons License 2003.02.28 0 0 9
Ezért írnak gyorsan helyette egy másik tanulmányt az eredeti helyett az elvtársak, amibe már nyugodtan belenézhez a Fidesz.
Előzmény: renegade (7)
patriotraketta Creative Commons License 2003.02.28 0 0 8
Szerintem arról szól a történet, hogy nincs is tanulmány, a szocik most ezen címszó alatt fizették ki egy részét közpénzből Webernek szolgálataiért a választásokon.
renegade Creative Commons License 2003.02.28 0 0 7
En inkabb attol tartok, beszamoltak nemi szervezetlensegrol, szakmailag es/vagy emberileg alkalmatlan fonokokrol. Esetleg nem csak a mai, hanem az elozo uraik viselt dolgairol is... (Stumpf & Co.)
Előzmény: Tisztesség (6)
Tisztesség Creative Commons License 2003.02.28 0 0 6
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
renegade Creative Commons License 2003.02.28 0 0 5
Az, hogy a fideszesek loptak, legitimmé teszi a szoci lopást?

Persze hogy nem. Szerintem itt lopasrol szo sincs, ahhoz tul piti ez az osszeg. De valami van abban a szovegben, amit nagyon nem akarnak a Fidesz orrara kotni. Szerintem a vegen kicsontozzak az iratot, es ha nem is csak a tartalomjegyzeket adjak at, de azokat a reszeket biztosan eltavolitjak belole, amit ongyilkossag lenne az ilyen Repassy-felek tudomasara hozni.

(En csak kozepkori lovagi pancelban mernek magyar politikusok kozeleben megjelenni. Olyan gatlastalan rosszindulatot sugaroz egyik-masik...)

Előzmény: Törölt nick (2)
Hy Creative Commons License 2003.02.28 0 0 4
Nem loptak, hiszen a pénzé elkészült a dolgozat!

Min 5 oldal!
És nem 1-é fizettek 20 millát, mint anno a zagrárnál, hanem 5-é 2,5-5, azaz 500e/old!

Az a nyári csillagszórózás nagyon más vót!

Előzmény: Törölt nick (2)
Dr. Benjamin Justice Creative Commons License 2003.02.28 0 0 3
Igazad van! Meg hogy szakmai etika! Pofam leszakad.
Előzmény: Vadöl337 (-)
Vadöl337 Creative Commons License 2003.02.28 0 0 1
?
Előzmény: Vokálpatrióta (0)
Vokálpatrióta Creative Commons License 2003.02.28 0 0 0

Ünnepi mákosbejgli meg KL: hol voltál akkor???
Mert amúgy igazad van, de ez miért is csak mostan jut eszedbe?
Előzmény: Vadöl337 (-)
Vadöl337 Creative Commons License 2003.02.28 0 0 topiknyitó
Ha Werber szerelemből és ajándékba csinálta volna tanulmányát, akkor még igaza is lenne. Azonban az én pénzemből ne titkolózzon! A tanulmány a köz tulajdona!

"Werber szerint tanulmánya nem kerülhet nyilvánosságra

NOL • 2003. február 28. 20:09

"Arra kértek fel, hogy objektív és professzionális szervezeti értékelését adjam a kabinetnek" – így kezdődik Ron Werber nyilatkozata, amelynek közlésére az Országos Sajtószolgálatot kérte fel.

„Csapatom és jómagam heteken át készítettünk interjúkat a Medgyessy-kabinet több tucat alkalmazottjával. Elemeztem a jelenlegi rendszer működését és végül néhány javaslatot tettem, hogyan lehetne javítani a szervezet munkáján. Csak egyetlen célom volt, bemutatni, hogy miként lehet hatékonyabbá tenni a munkát.

Elemzésemnek semmi köze a politikához, a kormányzati stratégiához vagy bármiféle államtitokhoz. Bizalmas javaslataim kizárólag a miniszterelnöknek és kabinetfőnökének szóltak, és ennek így is kell maradnia. Ennek a dokumentumnak a nyilvánosságra hozatala ugyanis a kabinet jó néhány munkatársát kellemetlen helyzetbe hozhatja, akikkel a jelentés elkészítéséhez szükséges mélyinterjúkat készítettem. Ez teljesen erkölcstelen és igazságtalan lenne velük szemben.

Szakmai integritásom nem teszi lehetővé, hogy nekünk az interjúkban mondottak nyilvánosságra kerüljenek. Nem tudom, hogy ki állította azt a képtelen dolgot, hogy itt államtitokról van szó. Itt szakmai etikáról van szó, amit nem lehet megsérteni. Nem szabad megengedni, hogy két párt közötti politikai harc miatt ez a szakmai etika sérüljön.

Két remek magyar szakemberrel dolgoztam, akiket erre a projektre kértem fel, akik gazdag tapasztalatokkal rendelkeznek a kormányzati munka és a szervezetek értékelése területén. Lelkiismeretem tiszta, mint Budapest szép kék ege és senkinek nem engedem, hogy a szakmai integritásomat kockára tegye.

Szerintem a dokumentum első öt oldala, amely a projekt célját és módszertanát ismerteti, nyilvánosságra kerülhet, de ezenkívül semmi több. A miniszterelnöki kabinetben dolgozóknak elköteleztem magam, s az interjúk elkészítése előtt megígértük nekik, hogy mindez egy belső szakmai elemzéshez készül. Senki sem másíthatja meg ezeknek az embereknek adott szavamat.

(OS) "

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!