Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Piaggio ape Creative Commons License 2015.06.05 0 0 23

2013 ban megszívtam vele.

Előzmény: fce2 (14)
Piaggio ape Creative Commons License 2015.06.04 0 0 22

ja és a válaszokat emailbe várom a mangalicapasztor@gmail.com ra

 

Előzmény: Piaggio ape (20)
Piaggio ape Creative Commons License 2015.06.04 0 0 21

Lehet hogy olcsóbb a ford,de sokszor jobb is.

Én kb fél évet szívtam 1 hyunday matrixal mert a nyomásszabályzó szelep tönkrement benne és a 20.szerelő jött rá mi baja volt.Most meg valami drága szivattyu szar.

Tehát jobb a ford.

 

Előzmény: Lente (15)
Piaggio ape Creative Commons License 2015.06.04 0 0 20

Jó napot kívánok!

Van egy 2002 es évjáratú hyunday matrix om.

Hidegen-melegen egyaránt nehezen indul.

pontosan nem tudom,de valami szivattyú ment tönkre benne

így mennyit kapnék érte ha ne adj isten meghírdetném eladásra?

Várom mielőbbi válaszokat!

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.28 0 0 19
Kösz a választ. A többit beszéljük meg a Fusionos topicban. A legnagyobb kérdésem az, hogy mikor szállítják végre az autót? A 10-12 hétből 8 már eltelt, jöhetne már...
Előzmény: Pukimuki (18)
Pukimuki Creative Commons License 2003.03.28 0 0 18
Nekem Ambiente 1,4 benzines van, 1000 km-re az átlag fogyi kb 7 liler 1/2 város-1/2 országut, jellzem visszafogott tempoban :-))
Kényelmes darab, bár én nagy termetü vagyok /190 cm/ de sajna a háttámlát nem rám szabták :((, persze ez csak ugy 100 km után venni észre, probauton nem.
A 80 lóerő szerintem éppen megfelelő a kasznihoz, már persze ha nem versenyezni akar az ember. Hátul i kényelmes, a magyar utakat jól birja, elég feszes a rugozása, a motor kicsit gurgulázó, idönként kicsit traktoros hangot ad, egyébként nagyon pörgös. A váltó az nagyon jó,/manuális/ gondolom az autómata is jól szuperál. Könnyen manöverezhető, és nagyon jó a kilátás az autóból minden irányba. Nagyábból ennyi, ha más ra is kiváncsi vagy várom kérdéseidet

Üdv Pukimuki

Előzmény: Törölt nick (17)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.26 0 0 17
Szia!
Kifejthetnéd bővebben is! Amúgy a kérdés eldőlt: febr. 1-jén megrendelt a család 1 Fusiont 1.4 aut. váltóval. Talán április közepén-végén lesz belőle valami:-(
Előzmény: Pukimuki (16)
Pukimuki Creative Commons License 2003.03.26 0 0 16
Hülye kérdés, még szép hogy FUSION :-))))))

Én már csak tudom

Lente Creative Commons License 2003.02.03 0 0 15
Nekem a Matrix jobban teccik. De látom a Ford sokkal olcsóbb.
A Hyunday diesel-e új, meg saját... én azért jobban bízok a PSA-Ford Tdci-jében. Meg azért ez legalább 4 hengeres, a Hyundai-é meg csak 3. Valszeg jobban is kerreg, és az utasteret is jobban zavarja.

Na, nem mondtam túl okosakat, de talán...

L.

fce2 Creative Commons License 2003.02.02 0 0 14
En egy 1.5 crdi matrixot hasznalok es nagyon meg vagyok elegedve vele, tagas, keveset fogyaszt, nagyon kenyelmes, hatul meglepoen nagy a labter es semmi baj nem volt vele ezidaig. nagyon kellemes konnyen vezetheto csaladi auto. ja es pininfarina tervezes. en csak ajanlani tudom.
FOCUS Creative Commons License 2003.01.15 0 0 13
A kinti tapasztalatok szerint a Fusion nem megy a Focus eladások rovására. Ez tényleg szabadidőautó/családi autó/városi terepjáró fúziója. Innen kapta a nevét is.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 12
Hát igen. Úgy tűnik, hogy a Ford saját magának teremt konkurenciát (Focus), legalábbis részben. A terepjárószerű forma biztosan sokakat fog vonzani.
Előzmény: FOCUS (11)
FOCUS Creative Commons License 2003.01.14 0 0 11
A Fusionban így is elegendő a lábtér :)

Igenjó családi autó lesz ebből a Fusionból. Olcsóbb mint a Focus, de legalábbis egyárban van vele. Viszont szabadidőautós a külseje, kicsit terepjárós is, mivel emelt hasmagasságú. Szép nagy a csomagtér, lehajtható űlésekkel 2 méter hosszú cuccot is lehet szállítani vele ha kell. Anyósűlés asztallá hajtható.

Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 10
Köszönöm a válaszokat. Sejtettem, hogy nem sok tapasztalat lesz a kocsikkal kapcsolatban. A matrixban a csúsztatható hátsó üléssor tetszik, nagy lábteret lehet vele csinálni.

Focus:
Ezek szerint a Fusion is a bevásárlókocsik népes táborát fogja gyarapítani?

Törölt nick Creative Commons License 2003.01.10 0 0 9
Ford :-)
sidespin Creative Commons License 2003.01.10 0 0 8
én beleültem a matrixba, bár vezetni nem vezettem, nem tudom, hogy mennyire lomha. de biztos, hogy sokkal tágasabb a fordnál, ha ez számít.
Előzmény: Törölt nick (-)
FOCUS Creative Commons License 2003.01.10 0 0 7
Óóó nincs még tapasztalat, viszont nagyon keresik ezt a Fusiont, rengeteg az érdeklődő. Gyors statisztika: 30 körüli 1-2 gyerekes családanyák(!) keresik, akik átlagon felül tájékozottak az autókról.
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.09 0 0 6
Tudom, hogy mindkét modell nagyon új, de azért megkérdezem: nincsenek-e szerviztapasztalatok?
FOCUS Creative Commons License 2003.01.09 0 0 5
Az árkülönbözetbe még mindig belefér a Fordnál is +2 év extra garancia.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.09 0 0 4
Köszönöm az eddigi hozzászólaásokat, és újabbakat várok. A Matrix 82 lóerős, de kicsit lassabban gyorsul (papíron), viszont 3 év a garancia. Még vagy 100 szempont felmerült, de ezeket most nem írom le, mert drága a net. Néztünk még Kalost, Thaliat, Cliot, Puntot, de azok kiestek a rostán (elsősorban alacsony építésük miatt).
Előzmény: FOCUS (3)
FOCUS Creative Commons License 2003.01.09 0 0 3
A Fusion 1.4 TDCI alapára 3.399.000 Ft.
ABS 152.000 Ft.
Légkondi 260.000 Ft.
Tehát a 3.8-ban beleférnek.

Nekem volt szerencsém vezetni, nagyon kellemes és igazán praktikus. Talán a 68 LE nem túl sok hozzá, de baromira gazdaságos.

Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.09 0 0 2
C. Berlingo-t nem néztünk, de Pug. Partnert igen, ami tudtommal ugyan az. Alacsonnyabb az aljuk a fent említett 2 típusénál. Nálunk fontos a kocsi hasmagassága, mert kb. 20%-ban gödrös, rosszabb minőségű földúton is használnánk. A Peugeot-nak van egy speciális, magasított változata, ami jó lenne, de az meg már drágább.
Ja és elfelejtettem a nyitásnál említeni, hogy ABS és klíma mindenképpen kellene.
Előzmény: Mihaszna Zullott Naplopo (1)
Mihaszna Zullott Naplopo Creative Commons License 2003.01.08 0 0 1
Citroen Berlingo 2.0 HDi Multispace
3.800.000 forint
+Modutop!!! 180.000
+légkondi 200.000

Összesen 4.2 millió

Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 0
Nem 0 magazin tesztelte már ezt a két autót, hiszen a sok közül az egyik összehasonlította (plusz még a Kia Carenst is).
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.08 0 0 topiknyitó
Az itt a kérdés, hogy melyiket válasszuk? A családban felmerült, hogy a közelebbi jövőben vennénk egy viszonylag magas, takrékos (dízel) kocsit. Ezek a fő szempontok. Évi várható futásteljesítmény: 40.000 km. A márka nem számít, csak a megbízhatóság, praktikum ár-érték arány.

Kb. azonos felszerelséggel az áruk:
Fusion: 3,8 M Ft 1.4 TDCI
Matrix: 4,2 M Ft 1.5 CRDI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!