Keresés

Részletes keresés

sanyi Creative Commons License 2003.01.21 0 0 58
Mondjuk legyen az alapfelállás az, hogy nincs kamuzás és tényleg megnyerte egy pogár a nagy pénzt.

Tetelezzuk fel, hogy a konzerv nyitva van...

Előzmény: Törőlt_nick (55)
sanyi Creative Commons License 2003.01.21 0 0 57
Már többen megírták, a játék konstrukciója olyan, hogy intézményesített csalásnak értelme nincsen, hiszen mindenképpen a Szerencse Rt a nyerő.

Meg akkor is, ha mondjuk ki kell fizetnie 3 milliard Ft-t?

Előzmény: mégjobb (54)
sanyi Creative Commons License 2003.01.21 0 0 56
Mit lehet lezárni az internetes közzététellel?

Azt, hogy a kiertekeleskor a nyeroszamok ismereteben berakjak a nyero tippet. Rogton latni lehetne, hogy ez nem szerepel a korabban kozzetettek kozott.

Előzmény: lerr (53)
Törőlt_nick Creative Commons License 2003.01.20 0 0 55
Na ezt marhára tudom utálni amikor nyamvadt firkászok elkezdik kutatni, hogy vajh ki lehetett a nyertes. Mondjuk legyen az alapfelállás az, hogy nincs kamuzás és tényleg megnyerte egy pogár a nagy pénzt. Okos újságírocskák a mindenre mocsokra hajlamos bűnöző csapatoknak tálcát kínálják a lehetőséget azzal, hogy behatárolják a nyerő körzetet sőt még a nyertesek kilétét is valamennyire (fiatal házasok). Jó lenne ezzel nem szórakozni mert még akár az életébe is kerülhet valaki(k)nek ez a fölösleges pofázás. Volt már ebből bonyodalom néhány éve ha jól emlékszem.
mégjobb Creative Commons License 2003.01.20 0 0 54
A link valóban nem úgy működik, ahogy gondoltam, de a az eloszlás az ablak balszélén alul előcsalogatható, de igazad van nem ez a lényeg, bár nálad olvastam a "ritkán előforduló számok"-ról.

A kézi húzás nekem is szimpatikusabb a gépinél.

Annak viszont sok értelmét nem látom, hogy szombaton nézegethessünk többmillió számkombinációt.

Már többen megírták, a játék konstrukciója olyan, hogy intézményesített csalásnak értelme nincsen, hiszen mindenképpen a Szerencse Rt a nyerő. Egyéni ügyeskedésre meg végképp nincsen mód.

Előzmény: sanyi (52)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 53
Mit lehet lezárni az internetes közzététellel?
Előzmény: sanyi (52)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 52
Na, szal szerintem nem lenne jobb.
Szerintem most sem csalnak. De, ha csalnának, akkor meg úgy is tudnának csalni...

Közzétenni lehetne, csak éppen nincs semmi értelme. Ha feltételezzük, hogy csalnak, akkor egyszerűen közzéteszik azt a kombinációt is és kész.

Tehát nem oldana meg semmit. Akkor meg mi értelme?

Hat ez eleg negativ hozzaallas, lemondo, a' minek ugy is csalnak ha akarnak.
2 lehetoseg van a csalasra.
Az internetes kozzetetellel teljesen le lehet zarni az egyiket, a kezi huzassal meg szinte biztosan le lehet zarni a masikat. Ez sokkal jobb mint a jelenlegi rendszer. Izzadjon mar meg egy kicsit a SZRT!

Előzmény: lerr (49)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 51
Pillanatnyilag a megadott cimen a szamstat.php nem mukodik.

De, en most eppen arrol beszelek, hogy nincs rendelkezesre allo adat arrol hogy mikor mennyi ottalalatos volt, te erre azzal valaszoltal hogy mi a szamok eloszlasa.

(Jo napot sogor!
Csonakot fo'tozok
Hat az oreg mit csinal?
Kilukadt a feneke)

Előzmény: mégjobb (50)
mégjobb Creative Commons License 2003.01.20 0 0 50
Előzmény: sanyi (46)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 49
Na, szal szerintem nem lenne jobb.
Szerintem most sem csalnak. De, ha csalnának, akkor meg úgy is tudnának csalni...

Közzétenni lehetne, csak éppen nincs semmi értelme. Ha feltételezzük, hogy csalnak, akkor egyszerűen közzéteszik azt a kombinációt is és kész.

Tehát nem oldana meg semmit. Akkor meg mi értelme?

Előzmény: sanyi (48)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 48
Ezzel mem valaszolatal arra, hogy jobb lenne-e a kezi huzas a gepi helyett, es hogy miert nem teszik kozze a berkezett tippeket az interneten, meg a huzas elott.
Előzmény: lerr (47)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 47
:))
Mióta az eszemet tudom, mindig voltak olyan feltételezések, hogy csalnak a lotton.
Függetlenül a húzás rendszerétől.

Ezért mondom, hogy bármit is találnak ki, ezek a feltételezések ezután is meglesznek.

Így viszont csak ésszerű keretek között érdemes bármit változtatni....

Az összeesküvés-elméleteket meg legjobb, ha figyelmen kívül hagyják...

Előzmény: sanyi (46)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 46
Ez jo, mert igy az eloszlas alapjan lehet kovetkeztetni arra hogy csaltak e a huzasnal vagy sem. (Szerintem nem valoszinu mert kezi huzas volt regen es azzal nem igen lehet) De az sajnos nincs benne hogy azon a heten volt e ottalalatos marpedig pont arra lennek kivancsi, igaz e az amit halottam miszerint regen gyakoribbak voltak az ottalalatos szelvenyek. (Illetve latok ritkan eloforulo szamokat az utolso oszlopban, de azt sajnos nem tudom ertelmezni igy az elso ranezesre)
Előzmény: mégjobb (45)
mégjobb Creative Commons License 2003.01.20 0 0 45
http://www.teletipp.hu/lotto.txt
Itt 1957 márciusától 2002. március végéig tanulmányozhatók a lottóhúzások és vizsgálható az ötösök gyakorisága!
Előzmény: sanyi (44)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 44
Mondtak már rám keményebbet is, úgyhogy nem sértődöm meg:)

Szorri, felejtsd el :)

Az átlagproli (hát aztán ki az az átlagproli:) Na mindegy) biztos befolyásolható meg minden, de nem hülye....

Ha sok penzt lat (messzirol) akkor azza valik.

Ezt nem kétlem. Én csupán azt mondtam, hogy hiába a rozsdamentes acél, meg a nagy csili-vili. Egy-két hülye vendég akkor is lesz, aki azt mondja, hogy márpedig itt nagy a kosz.....

Arra akartam celozni hogy mivel a vendeg nem tudja hogy keszul az amit megeszik, ezert tulajdonkeppen becsapjak es az allam gondolkodik ennek elharitasarol, na persze nem a vendeg kedveert, hanem mert idonkens sulyos problemak is fellephetnek (Szalmon Ella es tarsai :))
A lotto huzasnal mivel a kiertekelest nem ellenorzik ezert a dolog hasonlo, tulajdonkeppen becsapjak a vendeget. De persze ebben az esetben az allam erdekelt a dologban.

Van a gép, meg a 90 szám. Megvizsgálják a golyókat, egyformák-e, stb., stb.
Aztán belerakják egy nagy dobozba, lepecsételik. A sorsoláskor előveszik, a közjegyző megnézi, hogy sértetlen-e a pecsét és így tovább.
Húzás után meg visszacsomagolják, pecsét....

A buveszek abbol elnek hogy bebizonyitjak azt ami lehetetlennek tunik. Lehet hogy a csalas ezen utja nehezebb mint a masik (a ket csalast egymastol fuggetlenul is lehet hasznalni)
De ha atlagemberek huznak akkor csalas mechanizmusat blokkolnak a korulmenyek helyes megvalasztasaval, mert nem avathatnak be minden heten 5 embert. Persze hangulatot kelteni ez ellen utana is lehet az ketsegtelen.


Nem tudom, emlékszel-e rá, de volt olyan, mikor "átlagprolik" húzták a számokat, ahogy javaslod.
Pletykák meg akkor is voltak, meg hosszú nyeretlenségi sorozatok is...

Eloszor is a hosszu nyeretlensegi sorozat az nyilvanvalo, mert bejon 5 millio tipp (sok ismetlodessel) es van 42 millio lehetseges tipp. En epp arrol hallottam hogy annak idejen szinte minden heten volt ottalalatos, ami azt feltetelezte hogy ott nem volt minden rendben.

Előzmény: lerr (43)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 43
Sötét, hát sötét:))
Mondtak már rám keményebbet is, úgyhogy nem sértődöm meg:)

Az átlagproli (hát aztán ki az az átlagproli:) Na mindegy) biztos befolyásolható meg minden, de nem hülye....

Tevedsz, lattam en a Tisztiorvosi Szolgalat razziajarol keszitett riportfilmet es azert mondom ezt. Annyira rajarhatnak az ellenorok a vendeglosre, hogy megeri neki rozsdamentes acelbol berendezni a konyhajat es odafigyelni a tisztasagra, mithogy fizesse a sorozatos birsagokat.

Ezt nem kétlem. Én csupán azt mondtam, hogy hiába a rozsdamentes acél, meg a nagy csili-vili. Egy-két hülye vendég akkor is lesz, aki azt mondja, hogy márpedig itt nagy a kosz.....

Egyébként, nem tudom a lottó-sorsolásban hol az információmegvonás?

Van a gép, meg a 90 szám. Megvizsgálják a golyókat, egyformák-e, stb., stb.
Aztán belerakják egy nagy dobozba, lepecsételik. A sorsoláskor előveszik, a közjegyző megnézi, hogy sértetlen-e a pecsét és így tovább.
Húzás után meg visszacsomagolják, pecsét....

Nem tudom, emlékszel-e rá, de volt olyan, mikor "átlagprolik" húzták a számokat, ahogy javaslod.
Pletykák meg akkor is voltak, meg hosszú nyeretlenségi sorozatok is...

Előzmény: sanyi (42)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 42
Jo most kotekedni fogok: Sotet vagy.

Eloszor is:
AZ esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy mások meg azt tartják valószínűnek, hogy nincs csalás? És ezért játszanak?

Eloszor is az atlagproli befolyasolhato informaciomegvonassal, masodszor meg feledekeny. Egyszeruen nem gondolkodnak csak csorog a nyaluk ha a sok penzt latjak.

Az az étterem, piszkos ételeket szolgálnak fel előbb-utóbb tönkremegy...

Tevedes: Itt arrol van szo hogy a kedves vendeg nem tudja hogy mit is kap, tehat informaciohianyban szenved. Ezt a korulmanyek hozzak igy.

De tudod, ez jó példa azért, mert a legnagyobb csili-vili mellett is van mindig pár ember, akiknek valami nem tetszik az éttermekben.

Tevedsz, lattam en a Tisztiorvosi Szolgalat razziajarol keszitett riportfilmet es azert mondom ezt. Annyira rajarhatnak az ellenorok a vendeglosre, hogy megeri neki rozsdamentes acelbol berendezni a konyhajat es odafigyelni a tisztasagra, mithogy fizesse a sorozatos birsagokat.

Előzmény: lerr (41)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 41
Itt arrol van szo hogy az altalam technikai okok igen valoszinunek tartott csalas miatt eselyem sem lenne a nyeresre, tehat nem is jatszok. Ha mindenki igy tenne akkor gondoskodnanak a korulmenyek titszasagarol. Ez olyan hogy az allam is megbirsagolja a vendegloket ha piszkos eteleket csinalnak

AZ esetleg nem fordult meg a fejedben, hogy mások meg azt tartják valószínűnek, hogy nincs csalás? És ezért játszanak?
Az az étterem, piszkos ételeket szolgálnak fel előbb-utóbb tönkremegy...
De tudod, ez jó példa azért, mert a legnagyobb csili-vili mellett is van mindig pár ember, akiknek valami nem tetszik az éttermekben.
Egyszerűen csak kötekedni akarnak.....

Előzmény: sanyi (40)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 40
Pontosan.
Így is dől a pénz:)))
Akkor meg minek csaljanak....
Nem beszélve arról, hogy gondolom azért az APEH és egyéb ellenőrző szervek is fokozatosan odafigyelnek az ilyen dolgokra...

Figyelj mar 3milliard Ft mennyisegu penzert mar kisebb allamcsinyt is lehetne szervezni. A allam meg nem veletlenul tulajdonosa a SZRT-nek, ez egy cukrosdoboz. Tipuseset, nem azt kell nezni hogy ki van elol hanem hogy ki all mogotte.


Persze, nem állítom, hogy nincs csalás.
Mint ahogy nem állítanám bármilyen rendszer mellett sem.
Csupán arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy szvsz Te és mág mások is bármilyen rendszernél csalást emlegetnétek, kivéve, ha esetleg Ti nyernétek...

Itt arrol van szo hogy az altalam technikai okok igen valoszinunek tartott csalas miatt eselyem sem lenne a nyeresre, tehat nem is jatszok. Ha mindenki igy tenne akkor gondoskodnanak a korulmenyek titszasagarol. Ez olyan hogy az allam is megbirsagolja a vendegloket ha piszkos eteleket csinalnak, mert a szabad vallalkozas mechanizmusa nem osztonzi a vallalkozokat arra hogy koltsenek a higieniara, epp ellenkezoleg, a max. bevetel elerese erdekeben inkabb elhanyagoljak ezt.

Előzmény: lerr (39)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 39
Pontosan.
Így is dől a pénz:)))
Akkor meg minek csaljanak....
Nem beszélve arról, hogy gondolom azért az APEH és egyéb ellenőrző szervek is fokozatosan odafigyelnek az ilyen dolgokra...

Persze, nem állítom, hogy nincs csalás.
Mint ahogy nem állítanám bármilyen rendszer mellett sem.
Csupán arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy szvsz Te és mág mások is bármilyen rendszernél csalást emlegetnétek, kivéve, ha esetleg Ti nyernétek...

Előzmény: sanyi (38)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 38
Simán kitehetnek az internetre olyan konbinációt, amit senki nem játszott meg:))) Aztán, kihúzzák azt....

De itt arrol van szo, hogy a csalas 2 uton valosithato meg es az a cel, hogy az egyiket is, es a masikat is megnehezitsek. De nem teszik. Miert is tennek? Igy is dol a penz :)

Előzmény: lerr (37)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 37
Volt már ilyen topic, ismerem ezeket a felvetéseket.
A gépet rendszeresen vizsgálják szakemberek is. Két húzás között pedig egy közjegyző által lepecsételt dobozban van...
Legalábbis a múltkor egy közjegyző ilyeneket mondott...

A második sem egy világmegváltó ötlet.
Simán kitehetnek az internetre olyan konbinációt, amit senki nem játszott meg:))) Aztán, kihúzzák azt....

Szal, akkor meg ilyen felvetéseket lehetne itt olvasni...

Előzmény: sanyi (36)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 36
A húzás kötülményei meg szvsz nem áttekinthetetlenek...

I. Miert, szerinted ki vizsgalja meg a huzogepet? A kozjegyzo biztos nem. Ha kezi huzas lenne 5 egyszeru atlagemberrel, akkor azert lenne nehez csalni mert akkor tul sok embert kene beavatni.

II. A tippek kiertekelese szerinted attekintheto? Ha kozzetennek a beerkezett tippeket az interneten meg a nyeroszamok kihuzasa elott akkor nem lehetne manipulalni a nyeroszamok utolagos berakasaval.

Előzmény: lerr (35)
lerr Creative Commons License 2003.01.20 0 0 35
Sima reklám, nem egyéb.
Nem jobb, vagy rosszabb, mint a többi....

A húzás kötülményei meg szvsz nem áttekinthetetlenek...
Persze, elképzelhető csalás. Mint ahogy bármilyen rendszer mellett elképzelhető lenne...

Előzmény: sanyi (34)
sanyi Creative Commons License 2003.01.20 0 0 34
Igen, ezert mondom azt hogy a huzas tisztasagan kell javitani. Szanalmas ahogy mutogatjak a penzhalmot a fenykepen, joideje mar atutalas van. Ez egy vulgaris propaganda -jatszal proli! cimezessel. Mikozben tudjuk, a huzas korulmenyei enyhen szolva nem attekinthetoek.
Előzmény: lerr (32)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.01.17 0 0 33
Belső info: A főnyereményt a "Viktorral a nemzetért" polgári kör közössége nyerte meg. A nyeremény átvételét követően biztosították a megjelent polgárokat arról, hogy tudják mi a kötelességük, majd felszálltak egy kubába tartó csartergépre. A bensőséges eseményt követően - az ezüsthajó szervezésében - lejárt szavatosságú választási közhelyeket és szendvicseket szolgáltak fel.

Kajak Ibrahim
polgáritudosító
nagykanizsa.

lerr Creative Commons License 2003.01.17 0 0 32
Vagy igen, vagy nem.
Szerintem nem....

Ha én nyernék kurvára tudna zavarni, hogy nyilvánosságra kell hozni a nevemet:)))
Meg aztán mi értelme lenne:))

Ha nem akarnád, akkor sem hinnéd el, ha minden nap engem látnál a tv-ben, hogy igen, én nyertem......

Akkor meg azt mondanád, hogy nehogy már valaki így kiálljon, nem fél? Biztos egy színész, aki 100 milláért eljátsza, aztán a többit meg valaki elrakja:)))

Előzmény: sanyi (31)
sanyi Creative Commons License 2003.01.17 0 0 31
Péz kifizetve, 1 gonddal kevesebb...

Egyik zsebbol a masikba? :)

Előzmény: kábelbúvár (30)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.01.17 0 0 30
Lényeg az, hogy már nem érdemes sorbanállni a házilag hamisított szelvényekkel, no.

Péz kifizetve, 1 gonddal kevesebb...

Előzmény: sanyi (29)
sanyi Creative Commons License 2003.01.17 0 0 29
Kiderült: a nyereményből névtelenül kívánnak adakozni szegényeknek és kórházaknak.

:))) Hogy oda ne rohanjak... Milyen meghato... A lenyeg az hogy nevtelenul.
Addig amig a Szernecsejatek Rt. nem javit a jatek tisztasagat biztosito korulmenyeken, addig az effele hirek csak szanalmas alhireknek tunnek, fuggetlenul attol hogy igaz e vagy sem.

Előzmény: kábelbúvár (28)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!