Keresés

Részletes keresés

spooler Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1274
Áriával.
Előzmény: HAME (1273)
HAME Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1273
Te milyen fejszerkezettel zsidózol?
Előzmény: spooler (1272)
spooler Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1272

Most hogy beleolvastam a topicnyitóba, az jutott eszembe, hogy az sem semmi, a zsótinak az ő fejszerkezetével zsidózni...

(Vagy gyenge volt héberből, és ezért a frusztráció?)

Előzmény: kobaltselyem (1270)
HAME Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1271

hmm... Mi törpénthetett az elmúlt időben?

 

Vajh francesco olvtárs kisírta magának a profilaktikus pofonokat, vagy kénytelen volt beérni az önfejfalbaveréses terápiával?

Előzmény: kobaltselyem (1270)
kobaltselyem Creative Commons License 2004.10.19 0 0 1270
Felhozom, mert hurkazsírosnápolyi emlegette a 'Gyurcsányi press conference ' topicban (204).
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.02.27 0 0 1269
A pervesztes bájer most indulatos pofonokkal áll a tisztelt érdeklődők rendelkezésére!
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1268
"welcomedrink (fütyülő barack) után bőgatyában lekevert pofon. Csak inyenceknek.":-DDD
Előzmény: Kajak Ibrahim (1256)
exhumált csontváz Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1267
nincs itt semmi félreértés. nem kívánsz pofozkodni, nem is fogsz pofozkodni. bízd a bayerra. :))
Előzmény: HAME (1260)
Inus-Finus Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1266
Pofonügyileg mostanság jó vagyok ?
üdv:
soltika
Előzmény: Inus-Finus (1265)
Inus-Finus Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1265
mostanság nem is vagyok soltika

30.07.2002
mán megin új:
Felhasználónév : Inus-Finus
Jelszó : iekktjns
E-mail : Inus-Finus@chello.hu
23. 07.2002
mán megint új:
Felhasználónév : Fincikepetike
Jelszó : obpjhnkj
új felhesználó név:
Felhasználónév : soltikapetike
Jelszó : xiahlgfo

06.07/2002
pap.zsoltika+Finci Kutya
Jelszó : djzvbvhf
E-mail : Inci.Finci@chello.hu
07/04/2002

Új felhasználónév:inci-finci
Jelszó: mcxhdlrp
2002.06. 7
Felhasználónév : soltika + Finci Kutya
Jelszó : ryukkvrm
21:17 2002. 02. 13.

Előzmény: uzbence (1264)
uzbence Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1264
te nem lehetsz Pap Zsolt Péter, mert az illetőt többszörösen letiltották.
Maj téged is jól letilt a moderátor adathamisításért.
Előzmény: Inus-Finus (1263)
Inus-Finus Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1263
Hecc...
A BAYER Farkinca Ha belém merne KÖTNI !
Gyáva ?
üdv:
Pap Zsolt Péter
Előzmény: hecckapitány (1262)
hecckapitány Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1262
juj!
Előzmény: Inus-Finus (1261)
Inus-Finus Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1261
Valahogy nem pereli Pap Zsolt Pétert az említett farkinca.
Pap Zsolt Péter mostanság ÁRULÁSSAL és HAZAÁRULÁSSAL vádolja BAYER ZSOLTikát.
üdv:
Pap Zsolt Péter
1026 Budapest,
Rhédey u. 5.
HAME Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1260
Félreértés!

Én nem kívánok pofozkodni (még a kölkeim sem kaptak egy röpke taslit se legalább 10 éve, pedig hányszor megérdemelték volna, hajajaj).
Tisztán terápiás okokból lennék hajlandó kielégíteni felebarátaink szükségleteit*, mint ahogyan azt a pszichiáter teszi, mikor elektrosokkot alkalmaz.
Azt azért nem várhatod el egy psichiátertől sem, hogy beszálljon egy oda-vissza villanyozásba.

*azért persze a felebaráti szeretetnek is vannak határai. Egy-két profilaktikus pofon, külön kérésre még belefér, szadomazo már nem. Szexuális játékokra kizárólag csak kívánatos nőszemélyekkel lennék hajlandó.

Előzmény: exhumált csontváz (1257)
sírószáj Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1259
Javaslom a vallalkozas kiboviteset az intezmeny kapujaban torteno azonnali anyazassal, exclusive persze. A bevetel fuggvenyeben, ket hetes turnusokban meg lehet szervezni a gyapotszedessel egybekotott esti korbacsolast is.
Előzmény: Kajak Ibrahim (1256)
exhumált csontváz Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1257
HAME dear, rátapintottál a lényegre. Pofont osztogatnál emberbaráti szeretből, de közben elvárnád, hogy az alany ne akarjon verekedni, mert a pofozkodást azt nem csíped. Akkor inkább kimaradsz belőle.

Tedd azt, jóbarát. Tedd azt. Ha chickenshit vagy, maradj ki. Bayer felajánlotta a pofonosztást anélkül hogy feltételeket szabott volna. Ez a derék, karakán tökös magyarpolgári mentalitás. Mert például mi van, ha a megpofozottak közül néhány visszaüt. Ez a kockázat benne van a vállalkozásban. Te nem mered. Bayer meri.

Iletve: fogja merni. Ha egyszer kimászik az ágy alól. Mert azt biztos nem várja meg, hogy kihúzzák. :-))

Előzmény: HAME (1255)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1256
Kedves Érdeklődő Hazaárulók!

A felfokozott érdeklődésre való tekintettel felgyorsítjuk felpofozó központunk építését. Sajnos a magas beruházási költségek nem teszik lehetővé a nonprofit müködést, de cserébe értéknövelt pofonokkal tudunk szolgálni, úgymint:
- menorafényben lekevert pofon,
- emeltdíjas SMS számra küldött gyalázkodás hatására induló pofon,
- rusztikus tasli, welcomedrink (fütyülő barack) után bőgatyában lekevert pofon. Csak inyenceknek.

Még az EU csatlakozási népszavazás előtt kivánunk piacra lépni a "Rugdosás" termékünkkel, valamint kapcsolt vállalkozásként indított fogpótló klinikánkkal.

Kajak Ibrahim
termékmanager.

HAME Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1255
Nekem 8.
Nekem se szadista, se mazochista álmaim, vágyaim nincsenek. Sőt pacifista vagyok. Nem állok neki csak úgy pofozkodni. De ha valaki idejön és sírva könyörög, szimpla emberbaráti szeretetből felpofozhatom. Ennyit megtehetek felebarátim lelki szenvedéseinek enyhítéséért.
Persze elvárom, hogy ne akarjon verekedni, vagy verőlegényeket küldeni rám.
De ti azt csináltok, amit akartok. Tőlem felpofozhatjátok Bayert is, egymást is, csak engem hagyjatok ki belőle.
Előzmény: figyelő (1254)
figyelő Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1254
Nem tudom, van-e fr.-nak felpofoztatási vágya, de az a disznó B. Zs. tele van pofozkodási vággyal. Megérdemelne már egy qrva nagy nyaklevest.
Előzmény: HAME (1253)
HAME Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1253
már bocsánat, de én egyáltalán nem vagyok híve a verekedésnek. Még olyan szinten sem, hogy verőlegényeket küldjek másokra (hmm... csak nem a Tasnádival kialakult szívbéli barátságod okozta ezt a defektust?).
Én tisztán mentálhigiéniai és emberbaráti megfontolásokból ajánlottam fel ezt megoldásként.
Nekem különben nyolc. Azzal pofoztatod fel magad, akivel akarod. De ha rám hallgatsz, vagy a baráti körödet kéne lecserélni, vagy valami mazochista szeánszon kéne részt venned, mert ez a felpofoztatási vágyad már kezd monomániába átmenni. Pl. az alant fellépő verőlegény- és karatebajnobarátod kérjed meg(hacsak nem megint az 50 kilos Seki kompenzálja a kisebbségi komplexusait), vagy apróhirdetés útján keress egy dominát.
:-DDD
Előzmény: francescosarde (1240)
francescosarde Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1252
Donneck, ne izélj már! Ez csak egy ügynök, honnan tudná mi az az ánusz?
Előzmény: Törölt nick (1251)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1251
mijaz ?
te váltottad Wolandot Lámpavas Zsolti ánuszában ?
:-)
Előzmény: Ügynök.elvtárs (1248)
gedeonbacsi Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1250
Lehet találgatni, hogy kinek az irásából idéztem most :
".....Mert bizony, föl lehet pofozni azért a Korszellemet is olykor... "

forrás: Magyar Demokrata

francescosarde Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1249
Tudsz olvasni? Az általad idézett mondat nem hozzád, hanem egy Bayer Zsolt nevű közszereplőhöz szól. Unalmas vagy, de azért válaszolj más helyett nyugodtan. Húzd fel a gatyáját és sétálj abban, az is olyan nagyfiús.
Előzmény: Ügynök.elvtárs (1248)
Nuckalavee Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1247
Szegény Zsótika Genevadastul próbál valami balhét kerekíteni, különben a kutya nem figyelne rájuk. Ha Zsótika pofozkodni akar, adjon személyes helyet és időpontot.

Genevadsamesz meg egyeztessen igazi Zsótival, mert lehet hogy nagy meglepetés lenne vázsonyban :->

Előzmény: Törölt nick (1246)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1245
Sajnos, ez jó:-)
Előzmény: sírószáj (1210)
Jo Tunder Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1244
dear Ügynök.elvtárs,

Ha Bayer Zsolt megad egy budapesti cimet, és egy számomra elfogadható időpontot, akkor én szivesen elmegyek a pofonért.

Itt testi sértésről van szó (nem egészen biztos, hogy egyoldalú lesz a dolog) igy szeretném ha Igazi Yosarian személyesen invitálna meg ezeken a hasábokon, és itt az Indexen aláirna egy nyilatkozatot arról, hogy az ő részéről vállalja a felelősséget (én a saját részemről, vállalom).

Bayer Zsolt valójában a Köztársasági Elnököt fenyegette meg, hiszen az Elnök volt az, aki maximális támogatásáról biztositotta a Hanuka ünnepségek résztvevőit. Ráadásul Mádl Ferenc magyarázta el a nyilvános ünneplés kötelmének bibliai eredetét.

Mádl Ferenc volt az is, aki a legmelegebben, a legőszintébb örömmel méltatta a Bayer és eszmetársai által gyalázott Kertész Imrét. Igy ő duplán is számithatna arra a pofonra.

Ezért én, Jó Tündér, Mádl Ferenc pofonját kérem, azt a pofont amit neki szántak, pontosan azt.

Kizárólag Igazi Yosarian úr válaszát várva, maradok tisztelettel,

Jó Tündér

Előzmény: Ügynök.elvtárs (1241)
francescosarde Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1240
Akkor elmehetsz mindjárt ehhez a szegény HAME-hez is itt alant. És ha felpofoztad, tedd hozzá: francescosarde nem híve a pofozásnak, csak kapni szokott, adni sosem. És tedd hozzá: ez sem tőle volt, még ha fájt is. Aztán simogasd meg és mondd: ezt viszont francescosarde küldi.
Előzmény: corporal (1239)
HAME Creative Commons License 2003.01.26 0 0 1238
nem gonosz, csak emberbarát. :)
Felebarátim mentális higiénája érdekében, pszihoszomatikus betegségeket megelőzendő...
Előzmény: Törölt nick (1237)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!