Keresés

Részletes keresés

Hy Creative Commons License 2003.01.21 0 0 70
Nincs is nélküle Fmpp.
Előzmény: Törölt nick (-)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.01.21 0 0 69
"Május 10-én tartja tisztújító kongresszusát a Fidesz - jelentette ki Orbán Viktor volt kormányfő. A pártelnökség mai ülésén elhangzott: a párt teljes átalakítására van szükség ahhoz, hogy az Európai Parlamentben kellő erővel tudják képviselni a magyar érdekeket.

A következő 40 napban a Fidesz vezetése országjáró körúton vesz részt, ahol a megyei szervezetekkel egyeztetnek az átalakításról. Orbán Viktor elmondta: január végén vagy február elején dönt arról, hogy elvállalja-e a pártelnöki tisztséget."

hirplusz.tv

Qqberci Creative Commons License 2003.01.16 0 0 68
Éljen a Vértes Géniusza! (a Kárpátokhoz még kicsi...)
Előzmény: PElbai (40)
suto Creative Commons License 2003.01.16 0 0 67
2006-ra még az is összejöhet!
Előzmény: Daemon (66)
Daemon Creative Commons License 2003.01.16 0 0 66
"Pártja visszavárja Orbánt "

Csak Magyaroszág nem.

Előzmény: Törölt nick (-)
paulvandyk Creative Commons License 2003.01.16 0 0 65
>>Először is nem vagyok MSzP szimpatizáns, de az OV és a FIDESZ körüli hajcihőtől illetve a személyi kultusztól felfordul a gyomrom. "

OK, nézd meg azokat akik cseszegetik a FIDESZ-t, még mindig. Itt fórumon jónéhány tucatot találsz.
Bárcsak 50 évvel korábban születtek volna, lehet más lenne a véleményük. Nekem nem lenne semmi bajom ha az MSZP egy olyan párt lenne mint Németországban az SPD. Nyilván ez nem lehetséges történelmi okok miatt. Régi arcokkal ez nem fog menni...

>>Juszt
Egyébként a te szavaiddal Bayerék is az ATV-n "tomboltak" nem az M1-en:)

>>Berlin
Nem vagyok Paulvandyk, ahogy Berlinben sem vagyok:) csak idéztem az egyik setjenek az elejebol:))

>>Néhány gondolat:
A Medgyessy kormány a MOL számára egyedi kedvezményként elengedte az
5%-os vámstatisztikai illetéket.
A Medgyessy kormány a szénhidrogén bányászat bányajáradékát 17,6%-ról
12%-ra mérsékelte!
A MOL monopol-helyzetben lévő beszerző. A teljes gázigény 77%-át
dollárért importálja.(a többi hazai kitermelés, az importárnál
olcsóbban!) A dollár ára 2003 januárjára 223 forintra csökkent. Ez a
MOL számára 15%-os megtakarítást jelent!
A jelenlegi földgáz árszínvonala a kormány számára készített tanulmány
szerint a 2003 évre előre jelezhető importárat köbméterenként 10,79
forinttal haladja meg. (A fogyasztás napi 60-70 millió köbméter!)
Tessék számolni és gondolkodni! Vámstatisztikai illeték csökkent,
bányajáradék csökkent, 15% árfolyamnyereség, köbméterenként 12%
áremelés, összességében horribilis nyereség! Ezért nem emelt az Orbán
kormány 2002-ben gázárat! Ha a MOL és a kormányzat tisztességes, a
kisemberek érdekeit védő árpolitikát folytatna, akkor a gáz árát
2003-ban legalább 10%-al csökkenteni kellene!
Miért nem így történt?

pvd

Előzmény: MamaSaid (57)
Tecs Creative Commons License 2003.01.14 0 0 64
A MATÁV KÁBEL TV az infláció 5-6-szorosával emeli a dijakat

januártól 46 %-os áremelést vezettt be!

Felbátorodtak a komcsiktól.

A MATÁV a Fidesz kormány alatt a fideszkomcsiktól bátorodott fel - azóta csak tartja a bátorságát, mert a hozzád hasonló birkák békésen bólogatva beletörődnek a birkanyírásba.

(Fideszkomcsik, v.ö. dísztribün, ütemes taps, bölcs vezér, szalámitaktika, aki nem velünk, az ellenünk, stb.)

Előzmény: Törölt nick (56)
Todor Rizskoch Creative Commons License 2003.01.14 0 0 63
Nédd TeddyMaci, nem ismerem a Viktorot személyesen. Efölötti fájdalmamat enyhíti, hogy nem is vagyok rája kíváncsi.
Mondd Teddy, ki nem szarja le, hogy milyen ember Orbán (vagy Medgyessy, vagy Kuncze, vagy Dávid, vagy Csurka)? Régen rossz, ha a Nagy Ember Személyisége (ld. még nárcizmus) annyira rányomja a bélyegét egy pol. alakulatra, mint Orbáné mostan a Fideszre.
Előzmény: Teddy_macko (13)
Todor Rizskoch Creative Commons License 2003.01.14 0 0 62
Ugywan, lezárni az Erzsébet-hidat de izibe (vagy keresni egy másik kábeltársaságot.
Előzmény: Törölt nick (56)
piero Creative Commons License 2003.01.14 0 0 61
boldogok a lelki szegények, mert PuPun kívül övék a mennyek országa
Előzmény: PuPu (59)
PuPu Creative Commons License 2003.01.14 0 0 60
Az!
Vöröscsillagpontosra alakították a hálózatot a rohadt bolsevisták!
De ne afdd fel polgártárs, - a lényeg, hogy a Hírtévét fogni tuggyad, meg a nyakkendőd szoríccson!
:O)))))
Előzmény: Törölt nick (56)
PuPu Creative Commons License 2003.01.14 0 0 59
Nem tudom, mit szenvedtek itten!
Vityka csak a számára egyedül megfelelő forgatókönyv szerint tevékenykedik:
"Harmadnapon halottaiból feltámada.
Felméne a mennyekbe, oszt onnan lészen eljövendő, - ítélni eleveneket és holtakat..."
Oszt lekközelebb a kezelésen jókat röhög Napoleonon...
:O)))

MamaSaid Creative Commons License 2003.01.14 0 0 58
Miért nem jelented fel őket a demokrácia vonalon? Külöben is, a média tele van ballibsi elemekkel. Kell neked egyáltalán kábeltévé amiatt az egy darab "független és objektív" Hír TV miatt?
Előzmény: Törölt nick (56)
MamaSaid Creative Commons License 2003.01.14 0 0 57
Először is nem vagyok MSzP szimpatizáns, de az OV és a FIDESZ körüli hajcihőtől illetve a személyi kultusztól felfordul a gyomrom.

"És most tombol Juszt és társai :(( Örülj neki."

Jusztnak jó helye van az atv-n. Oda való. Nem hallottam arról eddig, hogy a kormányváltás óta szerepelt volna az MTV-ben vagy az MR-ban mint "Nemzeti megmondó".

Te is jól elvagy Berlinben. Beszélsz, de nem tudod miről. Gyere haza, legyél Magyar itthon. :)

Előzmény: paulvandyk (55)
paulvandyk Creative Commons License 2003.01.14 0 0 55
hello,

No, akkor hagyj szoljak mar en is, nemely emberek eleg vad dolgokat irnak:

>>Azért beszélt rendszeresen a közrádióban a mi bölcs vezérünk...
Érdekes most mindenkit elkezdett érdekelni, hogy hova megy a lóvéja, eddig ez miért nem volt fontos, pl: 94-98 között? Most minden MSZP szimpatizáns azzal jön, hogy mire megy a közpénz ? De mostmár tudjuk a duplázott miniszteri fizetésekre:)))

>>Azért szorították ki a köztévéből az összes független (valóban független) gondolkodású médiadolgozót...
Valóban független ?? Szerinted van olyan ? Van igazi független ? Gondolkozz... Úgy nincs független ahogy középen álló párt sincs, lásd Centrum:)

>>Azért szólt arról amiről A Hét, az Éjjeli menedék, azért tombolhatott Bajer, Lovas, Járai és Kondor...
És most tombol Juszt és társai :(( Örülj neki.

AZ én véleményem az egészről, hogy az MSZP és a FIDESZ az az alapvető különbség, mint szociális segély és az adókedvezmény között, ha nagyon le akarjuk sarkítani az ideológiát muszáj, mert így is elég alacsonyan van valódiság showkon és medgyessy beszédeken megedződött magyar átlagember:))
Szóval a különbség:
MSZP dobálja a szociális segélyeket, duplázza a fizetéseket, nyugdíj növelése (közalkamazottak) -> nő az infláció és persze nőnek az árak is:)
Ráadásul a megnövekedett szociális segély pl.: munkanélküli, nem is motiváló erejű.
pl: olyan munkaképes emberek is támogatást kapnak akik effektíve nem növelik a GDP-t:) Tehát aki dolgozik ezekre az emberekre dolgozik.
És persze azzal is eljátszadozhat hogy nagyobb mértékben emel árat mint az infláció. lásd gázáremelés:)) (na mit szóltok nyugdíjasok??:)))

A FIDESZ azt mondta, adjunk adókedvezményt vagyis, ha valaki dolgozhatna de önhibáján kívűl nem teszi azt akkor ne segélyeken tengődjön hanem igenis találjon melót és akkor több marad a fizuból. Következésképpen az infláció nem lesz az egekben, és így talán többet ér a fizetés:)

Ami közös: ez politika mindenki lop és a klientúráját jutatja hatalomhoz. Mielőtt valaki belekötne, gondolkozzon el magában, hiszen ő is ezt tenné.

Paul Van Dyk from Berlin, Germany:)

Előzmény: MamaSaid (36)
MamaSaid Creative Commons License 2003.01.03 0 0 54
Ha magáncéged van, azt csinálsz, amit akarsz, a Dunába is beleszórhatod a pénzedet, magánügy. Ha politikus vagy, akkor mindannyiunk pénzét költöd és akkor bizony undorító dolog a papának megrendelést biztosítani. Ez Fidesz gondolkodással persze nem követhető, nektek ez kínaiul van.

Bizony így van ez a fidesznél. Ha Pokorni apuka besúgó volt, akkor ő egy szánalomra méltó áldozat, majdnem hős. Ha mondjuk ugyanez derül ki xy mszpés képviselő felmenőjéről, akkor annak még a huszadik leszármazottja is egy véreszszájú mocskos kommunista nemzethalált akaró gyilkos.

Előzmény: Tecs (53)
Tecs Creative Commons License 2003.01.02 0 0 53
"...nekem fontos, hogy a vezetőinknek nevezett emberekre felnézhessek és bátran küldhessem a szavazatommal őket engem képviselni! Elvették tőlem azt a jogot, hogy nekem tetsző ember tegye ezt"

Sok emberre felnézhetsz. Biztosan volt rátermett tanárod. Valószínűleg szüleidben is találhatsz sok vonást, amiért felnézhetsz rájuk (ez nem személyeskedés akar lenni!) Tudósok, művészek sora ad példát - nemcsak tehetségével, de emberi tulajdonságaival is. Miért kell neked pont egy politikusra felnézned? Ő egy alkalmazott, az a dolga, hogy működtesse az államot, legjobb tudása szerint. Épp az volt Orbánnal az egyik baj, hogy hagyott magából megasztárt csinálni, akiért tinédzserek tombolnak és sikoltoznak. Az ütemes tapsról ne is beszéljünk.

A másik gondolatod elég nagy zagyvaság, senki semmilyen jogot nem vett el tőled. Arra van jogunk, hogy szavazzunk valakire. Olyan joga senkinek sincs, hogy neki tetsző miniszterelnöke legyen.

"Elvették tőlem, azt a jogot, hogy érezzem: határozottan, és nem az általam idézett Kovács idézet mentén képviselnek engem"

Hogy mit érzel, az a te magánügyed, nem jogi kategória. Túldramatizálsz egy egyszerű választási vereséget. Ennyit elértek fideszék: sokan elhitték róluk, hogy bukásuk a nemzethalált jelenti.

"engedik, hogy monopolhelyzetben lévő szolgáltatók az alacsony infláció elllenére azt akár háromszorosan meghaladó módon emeljék szolgáltatási áraikat"

2000. januártól vannak meg a MATÁV számláim (ez év elején felmondtam nekik).
Fővonal előfizetési díj
2000. január: 1.512,50 Ft
2001. január: 2.267,50 Ft
2002. január: 2.885,00 Ft

Ez két év Fidesz kormányzás alatt 91%-os alapdíj emelés volt. Ezért meg a Fideszre haragszol?

"ha Neked összeszerelő üzemed van, a felmenőd pedig csavat gyárt, bizonyára nem adsz neki munkát, hanem a szomszédot részesíted előnyben, vagy egyenlő feltételek szerint megrendezett versenyben őt - a szomszédot - hozod ki győztesnek."

Ha magáncéged van, azt csinálsz, amit akarsz, a Dunába is beleszórhatod a pénzedet, magánügy. Ha politikus vagy, akkor mindannyiunk pénzét költöd és akkor bizony undorító dolog a papának megrendelést biztosítani. Ez Fidesz gondolkodással persze nem követhető, nektek ez kínaiul van.

Előzmény: Teddy_macko (46)
MamaSaid Creative Commons License 2003.01.02 0 0 52
Azt hogy Orbán tehetséges politikus, azt még a baloldal nagy öregjei is elismerték, sőt maga Medgyesi Péter is mondta. Az, hogy ez egyeseknek hangulati hozzáállásuk miatt nem tetszik, vagyis Orbánt személye miatt nem szeretik, ez mindenkinek szíve joga, de az más kérdés!
Igenis lendületet próbáltak adni az országnak, egy egész nemzetre kiterjedő megújulást szerettek volna elérni!

Tudod az a szerencsénk, hogy ezt a fideszen és rajongóin kívül senki sem gondolja így és nem csak hazánkban, de egész Európában.

Nézd nekem fontos, hogy a vezetőinknek nevezett emberekre felnézhessek és bátran küldhessem a szavazatommal őket engem képviselni!

Kubában, Líbiában vagy Irakban még van esélyed.

Orbán majd kimondja ezt, ezért szeretik sokan és várják vissza! Aki meg nem, azoktól bocsánat!

Tőlem nem kell bocsánatot kérned, viszont sajnállak. Úgy vettem észre, hogy felnőtt, felelősen gondolkodó embernek tartod magad. Viszont amiket itt leírtál, azok alapján arra a következtetésre jutottam, hogy ettől még nagyon messze vagy.

Megismétlem, ha valamit elég hangosan kiabálok be egy cső végén, még ha hazugság is és az több csövön sok ember hallja, akkor az előbb utóbb közelít a kinyilatkoztatáshoz és - úgy tűnik, hogy - igazzá válik!

Akkor mindenki hazaáruló vérkommunista aki nem Orbánista vagy fideszista? Mert ők ezt az ostobaságot hangoztaták mindenhol és elég hangosan. Hol vannak a kommunista vésztörvényszékek? Mert azt is mondták, hogy visszajön a vörösterror. Honnan is van a példa? Aki nincs velünk az ellenünk. Ejnye OV, ejnye fidesz. Még a hülyeséget is máshonnan nyúlják. Egy használható saját ötletük sincs. Ha meg van, hát szánalmas. Ezért nem kellettek és nem is kellenek többé. Aki négy év alatt csak rombolni tudja az ország megítélését, az ne legyen vezető. Illetve lehet, de nem az országé. Játszon a sajátjával.

Előzmény: Teddy_macko (46)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 51
Nem akarok, most az vagyok!
De mondassz valamit!
Előzmény: Kajak Ibrahim (50)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.01.02 0 0 50
Az az érzésem, hogy Te roszkedvű AKARSZ lenni.

buék.

Előzmény: Teddy_macko (46)
Antisystem Creative Commons License 2003.01.02 0 0 49
A fene a gusztusukat, de hát kinek a pap, kinek a papné, kinek pediglen a sekrestyés kecskéje...

Felőlem várják.

ÜdV

Előzmény: Törölt nick (-)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 48
Pontosabban?
Előzmény: PuPu (47)
PuPu Creative Commons License 2003.01.02 0 0 47
Vazze, - olvasd vissza magad, - az ilyenek miatt, mint te, jutott hatalomra Dzsugasvili és Schicklgruber...
:O))))
Előzmény: Teddy_macko (46)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 46
Nézd nekem fontos, hogy a vezetőinknek nevezett emberekre felnézhessek és bátran küldhessem a szavazatommal őket engem képviselni! Elvették tőlem azt a jogot, hogy nekem tetsző ember tegye ezt és kell most nap, mint nap megtapasztalnom azt az űrt, ami tátong közte ezen topik témaadója között. Rossz látni, ahogy foltozzák őt, hogy ennek az egyébként nagyon nemes feladatnak megfeleljen, írnak neki szöveget, amit még felolvasni sem tud!
Elvették tőlem, azt a jogot, hogy érezzem: határozottan, és nem az általam idézett Kovács idézet mentén képviselnek engem, hogy biztos lehetek abban, nem kicsinyes politikai célokra használják az ország gondjainak megoldását.
Elvették tőlem azt, hogy bízhassak benne, hogy a "A magyar név megint szép lesz, Méltó régi nagy hiréhez" kívánság, ami nem vicc, vagy valami alaptalan lelkesedés, hanem a határozott elképzelésekből fakadó reális gondolat legyen a szomszédaink érdekeinek legmesszemenőbb tiszteletben tartása mellett.
Ott korlátoznak kicsinyes céljaimnak a megvalósításában, ahol minden 4 évük alatt engedik, hogy monopolhelyzetben lévő szolgáltatók az alacsony infláció elllenére azt akár háromszorosan meghaladó módon emeljék szolgáltatási áraikat (majd figyelj most), így téve lehetővé, hogy 99-ig az egyébként nem alacsony fizetésem oly mértékben leinflálódjon, hogy munkát és témát kelljen váltanom!
Nem folytatom...

Ezt fújja a bal oldal évek óta - "Fideszhez közeli, bányában érdekelt" -, amióta a média felfedezte, hogy Orbán családjának köze van az autópálya építésekhez, netán dolomitot mer szállítani oda. Ha Neked összeszerelő üzemed van, a felmenőd pedig csavat gyárt, bizonyára nem adsz neki munkát, hanem a szomszédot részesíted előnyben, vagy egyenlő feltételek szerint megrendezett versenyben őt - a szomszédot - hozod ki győztesnek.
Nevetséges, de a tömegnek beadható, egy darabig... legalább is egy választást meg lehet vele nyerni!

Kénytelen vagyok megteremteni egyedül a saját jövőképemet, de nem mindegy, hogy elégedetten nézek este híradót, vagy inkább elzárom (a szekrénybe), mert már nem bírom nézni sem!

gabinagy írta: "Azok" - mármint azemeszpé - "legalább szégyelték" - mármint a lopást - ", és nem magyarázták meg." Elmondom, hogy ezek pláne nem szégyenlik, sőt a Keller vihara kavarta porban még inkább teszik... gátlástalanul, csak Ti nem látjátok, sőt még tapsoltok is hozzá!

Orbán majd kimondja ezt, ezért szeretik sokan és várják vissza! Aki meg nem, azoktól bocsánat!

Előzmény: Kajak Ibrahim (45)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.01.02 0 0 45
"Nekem volt a Fidesz alatt jövőképem: a családtámogatás, a kis- és középvállalkozások (Széchenyi terv) révén, stb... láttam a céljaimat (a piti kis céljaimat) elérhető közelségben magam előtt.
Ma nincs!..."

Szia Maci, végig olvastam a számomra kicsit szomorúnak tűnő beírásodat. Az én jövőképemet sőt az egzisztenciámat soha nem befolyásolta az, hogy éppen ki a miniszterelnök. A közérzetemet persze igen. Áruld el - feltéve, hogy nincs autópálya építésben érdekelt céged - hogy ma miért kisebb számodra a világ? Mit vettek el Tőled? Hol korlátoznak céljaid megvalósitásában?

És ha megengedsz egy tanácsot, ne orbánviktoroktól meg meggyesipéterektől várd a "jövőképet", teremtsd meg magadnak.

Kajak Ibrahim
jövőkép kiskereskedő.

Előzmény: Teddy_macko (42)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 44
Természetesen <=2001-ről beszélek...
Előzmény: Teddy_macko (43)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 43
mibi!
Egyetértek!
Azonban szerintem a vert helyzetben Orbán személyes kudarcának élte meg a történteket és nagyon mélyen érintette! Nem tudott mit kezdeni vele! Ezért vonult el, egyesek már azt állították, hogy kezelik.
Úgy tudom a Fidesz számára még mindig vert helyzet van, tehát várd ki a végét, hogy ki hogyan tűnik ki a vert helyzetben.
Nem emlékszem, hogy nagyon hallottam volna Medgyesi Péterről a vert helyzet alatt, bár nem ő kapott ki annak idején, vagy akár Kovács László hallatta volna hangját >= 2001-ben!

Tudom, hogy sokakat zavarnak a "nagypályás" politikusok, mert nem könnyű őket a szürkeségbe visszahúzni, a tömegbe visszanyomni és fel lehet rájuk nézni. Ez gyakran nagyon nehéz, mert a saját szürkeségünk ötlik át az ő elgondolkodtató mondataikon! Ez egyeseket tettekre, másokat ordítozásra, sár dobálásra sarkall!

Előzmény: mibi (37)
Teddy_macko Creative Commons License 2003.01.02 0 0 42
Azt hogy Orbán tehetséges politikus, azt még a baloldal nagy öregjei is elismerték, sőt maga Medgyesi Péter is mondta. Az, hogy ez egyeseknek hangulati hozzáállásuk miatt nem tetszik, vagyis Orbánt személye miatt nem szeretik, ez mindenkinek szíve joga, de az más kérdés!
Igenis lendületet próbáltak adni az országnak, egy egész nemzetre kiterjedő megújulást szerettek volna elérni!
Kíváncsi lennék ki, hogyan képzeli a helyünket az európai únióban (ahogy hajdanán volt Miniszterelnökünk szokta mondani: Europúnó-ban), ha annyira meg volt az MSZP alatt is a jövőkép. Milyen lehetőségeket kapunk majd, mire kell figyelnünk, miben kell védenünk az édekeinket, amennyire csak tudjuk?
Nekem volt a Fidesz alatt jövőképem: a családtámogatás, a kis- és középvállalkozások (Széchenyi terv) révén, stb... láttam a céljaimat (a piti kis céljaimat) elérhető közelségben magam előtt.
Ma nincs! Ma, hogy azt látom, hogy melyik kormánypárti politikus kit néz ki magának, mint leszerelendő ellenfelet és a kormányhivatalokban, állami szervekben félnek (eddig csak a jobb oldali, de most már a bal oldali dolgozók is), mert mindenki mindenkit figyel, ha az ellenkező oldalon áll, hogy szabályos-e az ügymenete: ma nincs jövőképem! Nincs, mert ilyenekkel foglalkoznak politikusaink, és így foglalkozunk mi is! Mert a csatlakozási tárgyalásainkat úgy folytatjuk, hogy "az a jó hír, hogy nincs rossz hír és az a rossz hír, hogy nincs jó hír" (à la Kovács László), tehát állóvíz van! Minden feladat előttünk van és amin túl vagyunk, azon is csak úgy túl lettünk és nem megoldottuk, nem győztesen kerültünk ki belőle!
Nem sokat ér a nyugdíjasnak az egyszeri 19e Ft, ha soha vissza nem térő alkalom! A pedagógusaink - egy része - nagyon örül a fizetésemelésnek, de egyik sem látja ezt egy egész rendszerben, hogy hogyan érjük el az uniós szint (felét), ... nem megyek bele! Kérdezzétek meg őket az elégedettségi szintjükről! Én ismerek párat!
Valószínűleg, hogy xsasha1 kollégánk nem arra gondolt, hogy miért nem tudta Orbán még jobban népszerűsíteni magát a média által, hanem hogy a lejárató kampánynak nem tudott ellenállni!!!
Megismétlem, ha valamit elég hangosan kiabálok be egy cső végén, még ha hazugság is és az több csövön sok ember hallja, akkor az előbb utóbb közelít a kinyilatkoztatáshoz és - úgy tűnik, hogy - igazzá válik!
De abban igazatok, van, hogy szembe kellene nézniük a hibákkal és ezeket meg kell fogalmazniuk. Bár kétlem, hogy ezt nem fordítaná a bal oldal teljesen a javára és szerezne a bűnbánaton még nagyobb támogatást és ezért nem teszi ezt a Fidesz!
Előzmény: MamaSaid (36)
BoGar Creative Commons License 2002.12.29 0 0 41
A kettő kizárja egymást.
Előzmény: PElbai (40)
PElbai Creative Commons License 2002.12.29 0 0 40
Éljen Orbán Viktor, Éljen a jobboldal.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!