Keresés

Részletes keresés

VARÁZSLÓ Creative Commons License 2004.12.17 0 0 23
Hali! Tud valaki linux alá fájlcserélőt ajánlani? Köszi!
_wrack_ Creative Commons License 2004.06.12 0 0 22
Yaya.. Javasolt: KazaaLite - ha megan nég a Neten valahol. Egy állítólag reklámoktól *waréktől bemérgedt júzer kicsontozta a fölös cuccokat a kazánból, így lett a Lite.
Előzmény: rali (20)
Indral Creative Commons License 2003.08.02 0 0 21
"...30-40 giganyi megosztas KELL..."
Előzmény: Indral (19)
rali Creative Commons License 2003.08.02 0 0 20
Majd ha telepítetted a kazaa-t,nézzél szét a gépeden spywarek után.
Előzmény: Törölt nick (6)
Indral Creative Commons License 2003.08.02 0 0 19
Tenyleg a legjobb a DC, bar nem art hozza nagyobb mennyisegu megosztott cucc. Meretesebb huboknak mar 30-40 giganyi megosztasa van, es ez csak megy felfele...
hford Creative Commons License 2003.08.02 0 0 18
A DC++ (SourceForge) szerintem a legjobb ilyen jellegű alkalmazás és természetesen open source. A WinMX-el ellentétben, ami egy nagy halmazon belül keres, több kisebb, ún.
"hub"-ra lehet felcsatlakozni, természetesen
mindig az adott hely szabályait követve.
Alapvetően kétfajta csatlakozási alternatíva létezik: aktív, ill. passzív, utóbbi tűzfal mögött lehet. Csak aktív csatlakozás tölthet le passzívtól (a-p), p-p lehetőség nincs.
Tapasztalatom szerint nem érdemes passzívan csatlakozni, hiszen így rengeteg lehetőségtől esünk el. Sajnos a magyar hubok viszonylag fertőzöttek, lelassítják még a külföldi hubokról való letöltés általános sebességét is, ezért őket (egyelőre) lehetőleg kerülni kell.
Ezt annak ellenére írom, hogy rengeteg minden lejött a magyaroktól, de a tény az tény - legalábbis szerintem, ám remélem, ez csak időleges probléma és hamarosan sikerül megoldást találni rá.
A program az általam kipróbált p2p-k közül az egyetlen, ahol menteni lehet a file-listákat.
Sajnos nincs multithreading támogatás, ami sokszor nagyon jól jönne, hiszen előfordul, hogy rengeteg, egyenként kevés sávszélességgel rendelkező user osztja meg ugyanazt a file-t. Ha a programot ezzel a funkcióval bővítik a jövőben, az hatalmas előrelépésnek számítana

.

Előzmény: Wolfheart (17)
Wolfheart Creative Commons License 2002.12.27 0 0 17
Ezt én is megtaláltam a regeditben, de még mielőtt átírtam volna, leszedtem például egy 256 kbps-es számot is..
Előzmény: netcápa (14)
GombocArtur Creative Commons License 2002.12.27 0 0 16
A Direct Connect progit senki nem említi? Szerintem az a legjobb, eddig olyanokat is tudtam tölteni DC-vel, amit se kazaaval, se mással nem sikerült
Előzmény: confessor (15)
confessor Creative Commons License 2002.12.27 0 0 15
A WinMX-nek az az előnye van még, h sok magyar van rajta, és nem csak a külföldi számokat lehet letölteni. Kazaa-n legalábbis nincsenek, azt tudom. Minthogy kb annyi magyar számo töltök le, mint külföldit, nekem ez az ideális.
netcápa Creative Commons License 2002.12.27 0 0 14
Beírod a parancsfájlba, hogy regedit, ahol rákeresel a kazaa szóra, a mappájában találsz olyat aztán, hogy limitbitrate, azt kell 1-ről átírni 0-ra.
Előzmény: netcápa (13)
netcápa Creative Commons License 2002.12.27 0 0 13
Nem, ha audiót töltesz le, be lehet állítani a minőséget, mi az a bitráta, amit a keresés eredményeként akarsz látni, de eredetileg csax maximum 128, ami beállítható, annál jobbakat nem találsz, így le sem tudsz tölteni. Ez a szám minél nagyobb, annál jobb a minőség, de a fájl mérete is annál nagyobb.
Ehhez be kell menni a windows registrybe, valamit át kell írni 0-ról 1-re, vagy fordítva, a fene sem tudja már.
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.27 0 0 12
Nem az elején azt, hogy nem a modemet kell bejelölni, hanem az egyéb átvitelt? ha hülyeséget beszélek, bocsi:)
Előzmény: netcápa (11)
netcápa Creative Commons License 2002.12.27 0 0 11
Nameg a registryben nem árt valamit átírni, hogy 128 kb/sec-nél jobb minőségű cuccokat is le lehessen vele szedni, hogy pontosan mit és hogyan, arra már nem emlékszem.
Előzmény: Törölt nick (7)
TurboGalamb Creative Commons License 2002.12.26 0 0 10
Eddig még a SoulSeek-et nem említette senki, nálunk az az abszolút nyerő!
Timna Creative Commons License 2002.12.26 0 0 9
Nekem a WinMX jön be, főleg mivel látszik, honnan érdemes letölteni, és mi van a fileokkal. Kazaa esetén csak tippelni lehet, fog-e jönni valami és miért nem jön :)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 8
It filmeket is lehet letölteni? (ha jól látom a szememmel)
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 7
Semmi.
Shared foldert kijelölni, és kész.
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 6
köszi, akkor most töltöm a kazaat...:))
Kell valamit tudnom róla? letöltés után van teendőm?
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 5
Betiltották az aljas szemetek.
Pedig milyen jó volt...
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 4
köszönöm... A galaxy volt... mi történt vele?
Előzmény: Törölt nick (3)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 3
Audiogalaxy (nyugodjék...:(
Kazaa
WinMX
Imesh
Morpheus

ezek a jók

netcápa Creative Commons License 2002.12.26 0 0 2
kazaa media desktop
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 1
nem tudom..:)) Nem emlékszem a nevére. azért gondolom,hgyha beirtok pár nevet, beugrik hova regisztráltam magam.:))
Előzmény: GombocArtur (0)
GombocArtur Creative Commons License 2002.12.26 0 0 0
Manapság nem csak 0-nál, hanem 1-nél is több fájlcserélő létezik.
Melyik kellene?
Előzmény: Törölt nick (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.12.26 0 0 topiknyitó
sziasztok
Hol volt hol nem volt, volt egyszer egy nagyon jó kis fájlcserélőm, aminek a segitségével tölthettem le zenéket. azonban egy fatális villámcsapás következtében minden elveszett igy ennek a cime is. tud valaki segiteni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!