Keresés

Részletes keresés

Kockacukorka Creative Commons License 2004.07.17 0 0 3310

Attól még, hogy megnézi a bögyös macákat az utcán, szeretheti a kisebb mellű nőket is, sőt ugyanannyira vonzódhat is hozzájuk.

A férfiak sokkal több nővel le akarnának feküdni, mint amennyit megbámulnak az utcán. Ők ilyenek lennének, ha nem lennének korlátozva. Egyébként is többet számít az, hogy milyen a hozományod, mint a melled. Jobban ragaszkodnak a pénzhez, mint egy feszes segghez. Szeretője lehet bármikor melletted is, olyan, amilyet éppen megkíván. Bocsánat a nyers megfogalmazásért.

Ha megcsináltatod, csak magad miatt tedd, ne az ő kedvéért!

 

Előzmény: Sesi (3307)
billboy Creative Commons License 2004.07.13 0 0 3309

Én nem tudok, de a képeidet nézve rajtad alig találni kivetni valót...

 

Ha pedig a melleidet megcsináltatod, bombajó nő leszel. Szerintem nincs baj az önértékeléseddel, önbecsüléseddel, de sokat fog javulni, s szerintem a mai világban ennyi belefér.

Előzmény: Sesi (3307)
GrandVitara Creative Commons License 2004.05.01 0 0 3308
Crave21
"Legmagasabb az energiatartalma a szénhidrátnak (kb négyszerese, mint a másik két makronutriens, a fehérje és a zsír energiatartalma)"

Ez nem igaz. A szenhidrat energiatatalma megegyezik a feherje energiatartalmaval(4g/Cal)
A zsire a legmagasabb @ 9g/Cal.

Udv.

Előzmény: Crave21 (3282)


Sesi Creative Commons License 2004.04.17 0 0 3307
"Tartós kapcsolatnál a nők érdekes személyisége feledtetheti a testi hibáit is."

ha-ha-ha, szóval így gondolod. Hát én kétlem, az én mellbőségem nem éppen ideális sőt még a kicsinél is kisebb, ez elsőre nem is okoz (akkora) gondot, de amikor a pasi aki mellettem van (volt) a bögyös macákat nézi meg az utcán és azt állítja (állította), hogy én így vagyok jó ahogy vagyok és ne tördjek vele? Hát megkérdőjelezi a férfiak szavahihetőségét, kb. olyan, mint hogy a méret nem számít.

Ki tud egy jó plasztikai sebészt megfizethető áron??? :-)

Előzmény: Olvasószem (3306)
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.16 0 0 3306
1. Elég önismeretem van ahhoz, hogy "a benned sem tudatosul"-t kizárhassuk.
2. Nem szeretem a jó küllemű buta szőke nőket (hacsak nem bájosan buták, de emellett intelligensek).
3. Nem iszom alkoholt.

"Tartós kapcsolatnál a nők érdekes személyisége feledtetheti a testi hibáit is."

Nem csak tartós kapcsolatban. tartós kapcsolat is csak úgy alakulhat ki, ha már az elején feledve vannak az esetleges testi hibák.

Előzmény: erőszakos mimóza (3298)
penge1 Creative Commons License 2004.04.15 0 0 3305
Nincs csúnya nő, csak lusta.

Pedig dehogynem.

Előzmény: erőszakos mimóza (3299)
Uncle Cracker Creative Commons License 2004.04.14 0 0 3304
Senki nem szereti az elutasítást. Szerintem ezért mennek inkább oda azokhoz a nőkhöz akik valamilyen módon a másik fél tudomására hozzák, hogy nem lesznek elutasítóak.
A bombanőről az alapfeltételezés, hogy neki már úgyis minden ujjára jut egy pasi, válogathat, szóval nagy valószínűség szerint elhajtja a jelentkezőket.
Előzmény: follefille (3303)
follefille Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3303
Szerintem is így van. A "lusta nőkről" eszembe jutott egy "flörtkutató" vizsgálata, aki megfigyelte, hogy a termékenység minden jelét mutató bombanőt sem közelítik meg a pasik, ha nem ad le megfelelő mennyiségű flörtjelzést (haj és ruha igazgatása, kacér pillantások, mittudomén). (Amerikában egy ismerkedőbárban folytak a vizsgálatok :-)) Az aktívabb átlagnőhöz inkább odamentek ismerkedni. Nekted mi a véleményed, ez így működik?
Előzmény: erőszakos mimóza (3299)
follefille Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3302
Igen, egyetértek, ez is működik. Ez a pszichológiai megközelítés, mint írtam, ebben is van igazság. Nagyon érdekes még a tranzakcióanalitikus magyarázat (Eric Berne), ami/aki azt mondja, hogy hosszú távú kapcsolat azzal alakul ki, akivel az életjátszmáink kiegészítik egymást.
Csak az a gáz, hogy mindegyik tényező egyszerre hat, és ezért azt megjósolni, hogy kik találnak egymásra, szerintem nehezebb, mint a következő ősrobbanást :-). Marad a tenyérjóslás, de szerintem legjobb a sorsra bízni az egészet.
Előzmény: Emóció (3301)
Emóció Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3301
Az én észrevételeim szerint még az apafigura is befolyásolja a férfiideált. Példák: én megszoktam, hogy kellemesen alacsony férfiember van a háznál:), ezért a magas pasikat szinte meg sem nézem. Egy barátnőmnek nagydarab apja van, ő imádja a kétajtós szekrényeket. Egy másik barátnőmnek pedig a pasija totál hasonlít az apjára (stílusban inkább).

Viszont nyilván vannak olyan tudatalatti folyamatok, amik a genetikai különbözőség irányába hatnak. Másképpen én sem tudnám megmagyarázni, miért szeretem a sovány, sötét bőrű, sötét szemű pasikat (az általam vonzónak tartott pasik többsége beleesik ebbe a kategóriába).

Előzmény: follefille (3296)
Emóció Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3300
Nagyon lassan eszem. Sajnos folyton megéhezem, úgyhogy gyakran eszem sokat. Azért kezdtem el vitamint szedni, mert ha nem szedek, több teát kell innom, és fáradékony leszek. Kb. 8-9 órát alszom egy nap - ez lehet, hogy már túl sok... Laza egyetemista koromban is ennyi kiló voltam, sőt, kevesebb, pedig akkor távol állt tőlem a hajtás...
(Csak hogy ellenkezzek kicsit...:))
Előzmény: Olvasószem (3293)
erőszakos mimóza Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3299
A találkozás első 10 másodpercében eldől, hogy vonzónak tartjuk e a másik felet.
Ennyi idő pedig kevés a másik belső értékeinek megismeréséhez.

A jó kűlsejű= az evolúciós normák szerint legjobb genetikájú emberek-jobb munkát kapnak, több fizetést, több hibájukat elnézik, több bűntetést úsznak meg, mint a rosszabb csomagolásúak. Ez is nagyon érdekes szerintem.

Nincs csúnya nő, csak lusta. Ez a mondat is elég reménytkeltő szerintem.
:))

Előzmény: follefille (3296)
erőszakos mimóza Creative Commons License 2004.04.13 0 0 3298
Pont ettől tudatalatti a neve. Még benned sem tudatosul, hogy kihez és miért is vonzódsz szexuálisan. Egy jó küllemű buta szőke nő, pont megfelelő e célra, senkit sem érdekel a nő értelmi képessége, első körben. Van azért olyan férfi, aki ilyen alkalmi kapcsolatba csak némi gátlásoldás (alkohol)után vág bele.

Tartós kapcsolatnál a nők érdekes személyisége feledtetheti a testi hibáit is. Ez azért jó hír azoknak a nőknek, akikkel nem volt túl kegyes a természet.
:)

Előzmény: Olvasószem (3295)
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3297
Mondom, hogy csak alkalmazni nem szeretem. Te bátran írj, amennyit akarsz...

"De a párválasztási folyamatainkat túlnyomó részben nem a tudatunk irányítja. Egyetértesz?"

Egyet. De nem tudatosan határolom el magam. Mondtam, hogy agyam és szívem határolja el magát, maguktól. Rengeteg féle nő tetszett már életemben, és még ma is meg tud lepni, milyen irányokba képes módosulni az "ideálom". Egyszerűen nem függ a testi arányoktól, legalábbis nem ilyen pontos formában.

Előzmény: follefille (3296)
follefille Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3296
:-)))) - mert annyira szereted! :-)
Igen, ez szép, hogy te elhatárolod magad - tudatosan. De a párválasztási folyamatainkat túlnyomó részben nem a tudatunk irányítja. Egyetértesz?
Rengetegen próbáltak már magyarázatot találni arra, hogy miért éppen az a valaki tetszik meg... és miért nem valaki más. Létezik biokémiai, pszichológiai, evolúciós stb. magyarázat. Valszleg mindegyikben van vmi igazság. És ezek a folyamataink valóban nem úgy működnek, hogy osztunk és szorzunk (ebben egyetértünk), hanem a tudatalattink, ösztöneink nevezd bárminek, halálpontosan kijelölik, hogy 100 szembejövőből ki az az egy, aki érdekel. (És ha nem is tudsz róla, akkor is a 0,7-es nőre fogsz elősször ránézni:-)). Utólag persze jön az ideológia: olyan szép a haja... és ő is szereti Maupassant-t... De ez már csak duma.
És még egy dolog, ami félreértésre adthat okot: ez a számadat nem azt jelenti, hogy kizárólag egy bizonyos nőtípus az ideális. Nem. A genetikai változatosság a legfőbb cél. Ezért van igazuk a pasiknak, akik teljesen különböző nőtípusokra buknak, ellentétben a divat diktálta normákkal. És a HUSZ-on sokan vannak. (Csak így tovább! :-))
Elnézést kérek bárkitől, ha nagyon ütközne a világnézetével, amit írtam. De én így látom. (Akit érdekel a téma, olvasmányos formában talál írásokat a neten Szendi Gábortól (Szex, szerelem, evolúció, Flört stb.)
Előzmény: Olvasószem (3295)
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3295
Édes kis őrült hölgyem!

Jól gyanítod. Viszont nálam vagy nem működik e chip, vagy túlléptem rajta, de az én agyam és szívem elhatárolja magát az ilyen rideg és pontos matematikai számításoktól.

Előzmény: follefille (3294)
follefille Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3294
Ha férfi vagy (gyanítom, hímnemű lehetsz), akkor az evolúciós kutatások szerint azzal a csippel születtél az agyadban, amely pontosan érzékeli a nőnemű egyedek derék/csípő arányát. Tökéletesen igaza van Mimózának, a 0,7 körüli hányados a jelzője a termékenységnek, és ez az egész világon, minden civilizációban így van. Szóval, ha értékes génjeidet nem akarod hiába pazarolni, és nem működik benned a csip, nosza mérd le a jelöltedet!
(És kérlek, ne köss bele a csip, civilizáció stb. szavaimba, itt nem az a lényeg.)
Előzmény: Olvasószem (3291)
Olvasószem Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3293
Ne kapkodj. Egyél lassabban. Egyél ritkábban, de többet. Hagyd abba a vitamintabletta szedését. Aludj többet. Ne hajtsd magad.
Előzmény: Emóció (3292)
Emóció Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3292
Van valakinek valami ötlete, hogy hogyan lehet
1. hízni normális mennyiségü kaja mellett (tehát napi 5x-i étkezés úgy, hogy még tudjak mozogni a mennyiségtöl);
2. vitamindúsan táplálkozni (nálam fennáll a csúnya bör, a beesett szemek és a fáradékonyság, pedig szedek vitamint, és naponta eszem zöldséget és gyümölcsöt).

Vagy egyek még többet és még több vitamindús kaját, ennyi az egész?:)

Olvasószem Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3291
Most, hogy ezt elolvastam, nekem is megváltozik az "ideálom" ilyenre?
Előzmény: erőszakos mimóza (3290)
erőszakos mimóza Creative Commons License 2004.04.12 0 0 3290
A nők a 90%-os csípő-derék aránnyal rendelkező férfiakat tartják a legvonzóbbnak szexuálisan.

A férfiak pedig legnagyobbb vonzerejűnek a 67-80%-os csípő-derék arányú nőket tartják.

Ha a nő testes vagy nagyon vékony is, de az arány ez, ugyanúgy vonzónak találják a férfiak.

Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3289
Te Dög!
:)
Előzmény: Prunyicsek (3287)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3288
Nálunk nagyon ritkán volt süti. Nem volt sosem cukros tea, cola, szörp, sem chips az étrendben.

Az előző családon csak elgondolkodtam. Egyébként van vmi öröklődő felszívódási zavaruk, így nem hasznosítják jól a kajcsit, amitt van, de mégis ennyit zabálnak.

Előzmény: Törölt nick (3286)
Prunyicsek Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3287
Ezt szivesen elgondolom ;-)
Előzmény: Törölt nick (3281)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3286
Legkedvesebb Malacom, mikor csaladommal eltem es etkeztem, (2 felnott plusz 2 kamasz) akkor 1 kilo csirke/pulyka utan meg masnapra maradt maradek. Nem azert, mert nem jo evok voltunk, hanem mert jol laktunk annyitol, amennyitol.

Az edesseget is nagyon szerettuk, igy hagytunk helyet kicsi gyomrunknak a sutinek. Ha nem hagytunk volna, razabaltunk volna.

Előzmény: Törölt nick (3283)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3285
-vagy
:)
Előzmény: Törölt nick (3283)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3284
Halalpontosan igy etkezem,mint ahogy elirtad. Igaz, nem regota alltam at a rendszeres eletmodra.

Van amikor csak feherjet eszem (a szenhidrattolol nagyon konnyen felpuffadomk ez tapasztalat), mert jobban esik.

Egyebkent azt is megfigyeltem,hogy ha este nem eszem, akkor nem is erzem magam fittebnek reggel.
Ha viszont eszem vmit, akkor sokkal konnyebbnek erzem magam reggel.
Szak, asszem eltalaltam a passzolo etrendet.

Előzmény: Crave21 (3282)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3283
Pont ma szörnyűlködtem el azon, hogy egy olyan családban, ahol 3 vékony ember él, elfogy egy ebédhez 1 kg tészta, vagy 2 kg burgonyaköret a többivel. A 2 nő 45-50 kiló a pasi 60 kg. Ezt sem nevezném nagy akaraterőnek, esetleg, ha hízni akarnának, ahhoz jól nekikészültek.
Ez igaz.
:)
Aki sovány alkatú minden megerőltetés nélkül tud olyan maradni, persze hízhat életében 5 kilót, de akkor is csak 55 kg lesz, amivel még jócskán vékony marad, míg egy kövér alkatú ugyanilyen kaján felhízna 200 kilóra is.

Véleményem szerint mindenk kövér képes fogyni, akár sokat is, de megtartani vagy nagy kínok árán lehet csak. Egész életen át ez ellen küzdeni nem egy leányálom.

Előzmény: Törölt nick (3245)
Crave21 Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3282
Nagyon jók a képeid, tényleg látszik, hogy jó az alakod...:))

Én sem koplalásról beszéltem, egészséges táplálkozásról, diétáról.

Az, hogy zsírszegény egy étrend, ok. De ami ennél szerintem fontosabb, hogy tényleg rendszeresen, és időben megfelelően elosztva a szervezet el legyen látva a működéséhez elegendő tápanyaggal és energiával. Legmagasabb az energiatartalma a szénhidrátnak (kb négyszerese, mint a másik két makronutriens, a fehérje és a zsír energiatartalma). Ezért nap elején, reggel és délelőtt célszerű szénhidrátdúsabb kajákat enni, később estefelé és délután áttérhetsz a fehérjegazdag, tehát energiaszegényebb ételekre (tejtermékek - kefir, tej, vaj, tojás, stb...) - a húsok közül nagyon jó a csirke, a pulyka, és a hal. A fehérjedús étrend este azért fontos, mert míg napközben a reggel és délelőtt fogysztott szénhidrát által nyert energiát a szervezet feléli a napi működés közben (mozgás, séta, életfunkciók, gyorsabb anyagcsere), az este elfogyasztott szénhidrát viszont az alvás közben alacsonyabb energiafelhasználás miatt (nincs mozgás, lelassult anyagcsere) elraktározódik, különösen, ha rendszertelenül eszel, mert a szervezeted nem "tudja", mikor jut újra táplálékhoz. És milyen formában raktározódik? Persze hogy zsír formájában. (éjféli pizza rulez :P..)

Persze most nem táplálkozási tanácsadást szeretnék indítani, csak felhívni a figyelmet arra, hogy attól még, hogy valaki keveset eszik, de egyoldalúan (gyümölcs, vagy csoki (bocs nem ezen akadtam fenn, csak példa)) lehet, hogy vékony marad, de a tested a tápanyaghiányra előbb uróbb reagálni fog betegség, vagy egyéb negatív jellel (nem lesz szép a bőröd, beesett szemek, fáradékonyság). A vitaminok fogyasztása jó dolog, mert pótolja a hiányos kajálásból legalább a vitaminokat.

Üdv!

Előzmény: Törölt nick (3278)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.09 0 0 3281
Szerintem meg a nok 50%-a ebbe sorolhato.
Most csak gondold el: en vagyok az egyik 50%, Te meg a masik. :)
Előzmény: Prunyicsek (3280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!