Keresés

Részletes keresés

Grantc Creative Commons License 2014.08.26 0 0 170

Sikerült szerezni?

Előzmény: st.judit (169)
st.judit Creative Commons License 2005.09.15 0 0 169
 

Sziasztok!

Hátha jár erre vki. Szeretnék venni egy C55-öst amit modemként használnék,és kábelt is hozzá,de vmi nagyon reális áron.(átmeneti megoldásként neteznék róla)

emilem juci@citromail.hu

jackboy22 Creative Commons License 2005.03.18 0 0 168

 

Hogyan lehet C55-ös telefont kártya függetleníteni? Állítólag elég veszélyes művelet, én azért bátorkodom, mivel nincs veszítenivalóm(westel->Pannon)

 

 

MuzX Creative Commons License 2004.05.27 0 0 167
Én 10e-ért adtam el az enyémet.
Nekem vagy tucatnyiszor leesett kőre, és semmi baja nem lett, néhány karcoláson kívül.
De szerintem inkább vegyél (ha tudsz) kedvezményesen egy újat.
Használt telefon mindig rizikós, ha nincs rá garancia és elromlik, fújhatod.
Előzmény: Emóció (166)
Emóció Creative Commons License 2004.05.27 0 0 166
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy mennyire érdemes most Siemens C55-öt venni? A 3 éves (!!!) A40-esem lassan már kezd idegesíteni, mert az új, 1 éves akkuja is nagyon elhasználódott már; folyton lemerül. Viszont ebben kis hülye készülékben eléggé nagy bizodalmam lett, mert nagyon sokszor ejtettem le betonra, magas emeletről, stb., és semmi baja nem lett soha. Ráadásul megszoktam a menürendszerét, meg előnye, hogy viszonylag kicsi.

Egy szó mint száz, mindenképpen Siemens-t akarok venni, viszont az S55-ös minimum 35 ezres árát nem tudom és nem is akarom megfizetni. Szóval még ez tűnik a legoptimálisabbnak számomra, viszont picit visszatart az, hogy elég régi fejlesztés; nem tudom, mennyire érdemes megvenni, ha esetleg más, újabb Siemens-t is lehet ugyanilyen árban kapni.

Ja, és még az érdekelne, hogy mennyire strapabíró ez a telefon? Sajnos nem szoktam rá vigyázni, gyakran leejtem, stb.

Előre is köszönök bármilyen visszajelzést.

read_me Creative Commons License 2004.03.31 0 0 165
Sziasztok!

Meg tudná mondani, hogy miként lehet a C55-öt rákötni egy fejegység mute bemenetére, azaz a fejegységen van egy vezeték, ami ha jelet kap a telefontól, elnémítja a hangot addíg, amíg a telefonálás tart. Nekem nincs autós kihangosítóm, de arra gondoltam, talán a C55 csatlakozójának valamelyik lába ezt a jelet adja, na de melyik?

Előre is köszi,

r_m

canongeketto Creative Commons License 2004.03.06 0 0 164
Sziasztok, lenne egy kérdésem a C55 tel.kód cserével kapcsolatban. A leírásban a 11. oldalon az áll hogy a felhasználó adja és határozza meg (4- 8 jegyü szám) amikor elöször megnyit egy olyan funkciót, amelyet a telefonkód véd (pl. Babysitter, Jegyzetek - Bizalmas). Ezt követöen valamennyi védett funkcióra ez lesz érvényes.
A Jegyzetekben - beakartam állítani a Bizalmas funkciót, a telefon kérte a kódot. Mivel nem tudtam milyen kód kell, beírtam egy magam álltal választott négy jegyü számot, de a készülék kiírta hogy nem helyes a kód és még maradt 2 próbálkozásom a helyes kód beadására. Most nem tudom hogy milyen kódot adjak meg mivel elsö alkalommal megadott 4 jegyü kódnak jónak kellene lennie, de a telefon nem fogadja el, pedig még ezek elött semilyen kódot nem adtam be. Ha van valakinek valami tippje írja meg, Igaz van még 2 próbálkozásom, de inkább nem variálok mivel azután a telefon lezár és jöhetne a szerviz.
hzolee Creative Commons License 2004.02.02 0 0 163
sziasztok,
nekem ugyan c60-am van, de mintha olvastam volna a problémáról itt is (most meg nem találom persze)...
szóval ha olyan számról hívnak, ami nincsa telefonkönyvben, akkor egy számomra ismeretlen csengőhang szólal meg, amit soha sehol nem állítottam be. hívócsoportjaim nincsenek, egyik nevet se raktam be sehova, hívásszűrések (mind, csak a tel. könyv, stb) nincsenek beállítva.
mi is volt erre a megoldás?
köszi
z
Fürgeláb Creative Commons License 2004.01.18 0 0 162
Szerintem más cellaüzenet nincs a magyarországi szolgáltatóknál.
Előzmény: read_me (161)
read_me Creative Commons License 2004.01.15 0 0 161
Üdv!

Meg tudnátok mondani, hogy milyen cellaüzenetek vannak még a Körzet információn kívül?
Ja, és próbált már valaki más (zöld) világítást adni a telefonjának, vagy ez lehetetlen küldetés?

r_m

Faty Creative Commons License 2004.01.03 0 0 160
Koszi Szapcsika az infot! Sokat segitettel! :)
Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.02 0 0 159

Arra keress rá, hogy java port nyitás a weben. Aztan akkor mukodik vele pl. az S55 progija.

Kell hozzá egy töltős USB adatkábel, vagy kell kicsit barkácsolni. Ezt az oldalt tudnám ajánlani:

http://kecs.uw.hu/

Előzmény: Faty (158)
Faty Creative Commons License 2004.01.01 0 0 158
Sziasztok!

Tudna valaki segiteni abban, hogy mi modon lehet a c55-ot a szamitogeppel szinkronizalni, vagy legalabbis a rajta levo fajlokhoz hozzajutni? A minimalis celom, hogy az archiv sms-eket lementsem a telefonombol!
A telefon adatkabellel rendelkezik, verzioja 18-as.

Elore is koszonom:
Dani

staines Creative Commons License 2003.12.03 0 0 157
Sziasztok!

Már régebben használok egy C55-öst, de csak mostanában kezdtem használni SMS íráskor a T9 bevitelt. El?ször örültem, hogy milyen egyszer? így írni, aztán csalódnom kellett, mert a magyar szavakat csak ékezetek nélkül hozza be. Létezik valami módszer, amivel rá lehet tölteni ékezetes szótárat? Ha igen, hol lehet ilyenhez hozzájutni?

Köszi!

Staines

Fafara Creative Commons License 2003.11.18 0 0 156
sziasztok

találkoztatok már olyan fura jelenséggel, h a töltő csatlakozója egyszerűen nem megy be a helyére? eddig oké volt, de most mintha varázslat történt volna és szélesebb lenne. elképesztő, ilyet még nem láttam. elképzelni nem tudom mitől lehet.

danike Creative Commons License 2003.08.18 0 0 155
dejó nekem :))
Előzmény: gguszti (154)
gguszti Creative Commons License 2003.08.15 0 0 154
Én Pannonos vagyok, és soha semmi gondom nem volt a készülékkel.
Max. annyi összefüggés lehet a szolgáltatóval, hogy véletlenül egy hibás széria került hozzájuk, és Te abból kaptál.
Előzmény: danike (151)
danike Creative Commons License 2003.08.15 0 0 153
hát... nemtom. de egy kikapcsolás csak nem a szolgáltató hibájából van. bár tényleg érdekes.
Taip Creative Commons License 2003.08.15 0 0 152
Nekem is furcsa, de nem véletlenül kérdeztem. Lehet, hogy mégiscsak van összefüggés?
Előzmény: danike (151)
danike Creative Commons License 2003.08.15 0 0 151
de pannonos... de létezne, hogy ez a szolgáltatótól függ?? kicsit furcs ez nekem :)
Taip Creative Commons License 2003.08.15 0 0 150
Szia, te nem Pannonos vagy véletlenül?
Csak azért, mert Pannonos előfizetőtől már hallottam ilyet. Nekem viszont Westeles a készülékem és még soha nem kapcsolt ki, soha nem fagyott le, nem felejtette el a dátumot. Persze lehet, hogy semmi köze a szolgáltatóhoz, csak beleszaladtál egy hibás példányba.

Olyan előfordult, hogy a számkijelzést vagy az átirányítási beállításokat elfelejtette, de ez egy szoftverfrissítéssel megoldható. :)
A csengőhangok, illetve a vibra erejét is megnövelte a szoftverfrissítés.

Nekem nem recseg-ropog, én szeretem. Kicsi, könnyű, és elég sokat tud. Szerintem önmagában sem rossz (persze ez sem tökéletes, mert tökéletes telefon nincs), de az ár-érték aránya kifejezetten jó.
Mivel a Westel kitalálta, hogy az Aranykártya-pontokat sürgősen el kell költeni, vettünk ilyen készüléket a cégnek. Volt olyan konstrukció, amelyikben 8000 pontért (Ft-ért) lehetett ilyen készülékhez hozzájutni, ami nem egy rossz ár. De Pannon Praktikum / Westel Domino csomagban is 20/23 eFt, amihez meg bárki hozzájuthat.

Persze mindenkinek másak lehetnek a szempontjai, nekem személy szerint bejött a készülék. :)

Előzmény: danike (149)
danike Creative Commons License 2003.08.15 0 0 149
jó, nyilván nem az összes ilyen telefon hibás, meg amikor a másé, az nem annyira nagy gond :) de amikor a tiéd szaradkodik állandóan, az nagy bosszantó tud lenni :(
Előzmény: báliNT (147)
báliNT Creative Commons License 2003.08.14 0 0 148
Ja és kortalan c25-m csak a múlt héten adta meg magát :(((
Előzmény: báliNT (147)
báliNT Creative Commons License 2003.08.14 0 0 147
Azért az túlzás, hogy kerüljük az ilyen készüléket, meg, hogy nem érdemes ilyet venni, mert ezt akciózzák. Persze ha valakit rohadtul nem érdekel az ára vagy később jó pénzért el akarja adni, akkor természetesen vegyen drágább készüléket, de a mai magyar árérzékeny valóságban ez nem így megy. Szerintem az emberek kevesebb részének szempont telóvásárlásnál az értéktartósság. Mellesleg kérdem én melyik készülék nem veszít az árából manapság?
Szóval tavaly októberben én is az olcsósága miatt vettem ilyet, pedig ME45-t akartam (akkor még olyan 50e körül volt a mai 19e-vel szemben). És a C-sorozat direkt az olcsósága miatt népszerű. Hiszen a kezdő ára is mindössze csak 37e volt. Ilyen árért milyen másik megbízható telót lehet(ett) venni? Állandóan fagyós Nokia 3***-ot?
A megbízhatóságról meg annyit, hogy azért a kategóriájában nem sok jobb teló van ilyen téren, és ne feledkezzünk meg a kategórián felüli szolgáltatásokról, fuknkciókról sem.

1 szó mint 100 a C55 és a többi C-s Siemens mindig is népszerű lesz a kíváló ár/érték aránya miatt.

ui: lassan egy éves c55-m eddig minden nap felébresztett, sosem kapcsolt ki, kb 3 éves c35-met pedig a mai napig is a bátyám használja.

Előzmény: danike (145)
chromax Creative Commons License 2003.08.14 0 0 146
sőt, ráteszek: egyáltalán nem szabad középkategóriás siemenst venni, egyrészt mert pl. az én c55-öm is tele van idegesítő hibákka, másrészt hónapok alatt elértéktelenedik, mivel az ilyen készülékeket akciózzák legjobban a szolgálatatók.
Előzmény: danike (145)
danike Creative Commons License 2003.08.14 0 0 145
hello mindenki
hááát szoval c55. az ÉN személyes véleményem/tanácsom az, hogy ne vegyetek ilyen telefont. nem csak úgy beszélek, hanem tapasztalataim vannak vele. kb 2 azaz kettő hónapja vettem ilyen telefont (még most is az van -sajnos) mostanában játszik olyanokat, hogy minden előzmény nélkül kikapcsol, aztán nem lehet visszakapcsolni. ha mégis a dátum/időt újra be kell állítani. múltkor sikeresen elkéstem munkából, mert valamilyen megmagyarázhatatlan okból az ébresztő sem akart működni. (a mai napig nem jó) a hiba oka ismeretlen. (több sw-t is kipróbáltam -hiába) ismerősöm ugyanilyen problémákra panaszkodik... szoval ha egy mód van rá, kerüljétek ezt a készüléket. :(
lela Creative Commons License 2003.08.04 0 0 144
Hello!
Bocs, lehet, hogy off-topic:

Tudtok-e valami infót, hogy a Siemens ad-e ki 55 -ös sorozatú, ME-55?(por és ütésálló, stb..) telkót!

Kösz az infót!

Fürgeláb Creative Commons License 2003.08.02 0 0 143
Sajnos nagyon idegesítő, hogy a városnév és a dátum egymást váltva jelenik meg.
Ezen nem lehet változtatni.
És a többi témaszám jelent valamit?
Előzmény: FLaci (142)
FLaci Creative Commons License 2003.07.28 0 0 142
De bizony mukodik. A Cella Uzeneteknel kell beallitani a 050-es temat + automatikus kijelzest. Ugy tudom ez minden (ujabb) Siemensen igy megy (pl.a ME45-on is).

Ciao, L.

Előzmény: reservoir (141)
reservoir Creative Commons License 2003.07.28 0 0 141
Hali

Ezen tényleg nem működik a Körzet Információ(pannon)?????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!